Puchar Polski i Drużynowe Mistrzostwa Polski
Grudziądz - 7.10.2006
im. Jakuba Skibińskiego

    

  • Wyniki             Fotki

    Ostatki Rzutowe 2006 ... to se ne wrati...itp. słowa cisną się na usta. Sezon 2006 za nami teraz czas na podsumowania sprawozdania i...zimowy odpoczynek.
    Ale pare słów na temat samego zakończenia sezonu, pogoda w miare dopisała jak na te porę roku do południa słonko a na zakończenie mały kapuśniaczek. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i same zaowdy upłynęły sprawnie i bez zgrzytów. W Pucharze Polski i Drużynowych MP było prawie wszytko wiadomo ale... W ketegorii seniorów walka trwała do ostatniego rzutu tu walczyli ze sobą Janusz Paprzycki i Jacek Kuza o wygraną w generalnej klasyfikacji. Lepszym okazał janusz który wygrywając zapewnił sobie Puchar Polski.
    W kategorii kobiet już wcześnie zwycięstwo zapewniła sobie Iwona Bialik po raz pierwszy w swojej karierze. Najlepszym juniorem tego roku okazał się Paweł stopa z zamościa któy coraz bardziej pnie się w góre i jak tak dalej będzie sie rozwijał  to moze już w przyszłym roku zamieszać w ekipie wyjeżdżającej na ME do Norwegii. W kategorii juniorek od kilku lat bezkonkurencyjna jest Natalia Pecyna i ona również jak Paweł powalczy w przyszłym roku o nie tylko o medale na ME Juniorów ale i może seniorów.
    W klasyfikacji Drużynowych MP w kat. seniorów nie było większych niespodzianek wygrała drużyna Katowic wygrywająca wszytkie zawody tegorocznego cyklu.Wśród Kobie najlepsze okazały się juniorki z Bydgoszczy które już drugi raz z kolei wygrały DMP. Najzacieklejsza walka toczyła się w kategorii młodzieży, tu rywalizowały bezpośrednio o palme pierwszeństwa dwa zespoły Białegostoku i Kielc, gdzie lepsi okazali się Ci drudzy i zostali Druzynowymi Mistrzami Polski. Młody zepół z Białegostoku  mam nadzieje pokaże w przyszłych latach że jest bardzo silny ponieważ w skłądzie maja aktualnegch reprezentantów Polski i to  bardzo młodych. Tak się złożyło że rzutowcy w tym roku są jedyną dyscypliną która z Mistrzowskich Imprez przywiozła medale co bardzo cieszy że podtrzymaliśmy dobra passę. Życzę wszytki spokojnej zimy i możliwości ternowania na hali i do zobaczenia w przyszłym roku...

Targosz  Włodzimeirz