WYNIKI
               
Mistrzostwa Europy w Castingu
BERLIN  4-8.09.2003 r.
Skisch Muchowy - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1 Points D1 Time D1 Final D1 Time
1 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 100 03:13,34 100 00:54,18
2 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 100 02:02,50 100 01:26,50
3 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 100 03:07,00 100 01:40,39
4 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 100 02:52,19 100 01:45,17
5 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 100 03:05,78 100 01:52,59
6 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 100 03:19,44 100 02:38,10
7 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 100 04:13,00 100 02:43,55
8 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 100 04:14,44 95 02:15,49
9 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 100 04:01,00 95 02:16,40
10 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 100 03:00,65 95 02:58,40
11 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 100 03:33,02 95 03:14,36
12 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 100 03:52,78 90 01:57,57
13 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 100 02:23,19 85 01:26,70
14 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 100 02:26,10 85 01:57,25
15 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 100 03:58,17 75 01:49,90
16 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 100 03:17,34 75 03:05,91
17 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 100 03:02,94 70 01:36,16
18 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 95 01:15,13
19 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 95 02:05,16
20 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 95 02:12,63
21 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 95 02:28,52
22 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 95 02:31,29
23 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 95 02:41,37
24 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 95 03:31,05
25 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 95 03:32,43
26 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 95 03:33,51
27 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 95 03:53,89
28 79 Noga, Marek PL - Polen 95 04:21,90
29 85 Kuza, Jacek PL - Polen 95 04:26,06
30 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 95 04:33,80
31 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 90 02:21,00
32 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 90 02:22,15
33 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 90 02:43,50
34 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 90 03:19,00
35 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 90 03:37,00
36 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 90 03:55,26
37 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 90 04:00,98
38 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 85 02:37,34
39 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 85 03:07,53
40 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 85 03:42,94
41 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 85 04:13,78
42 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 80 03:02,04
43 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 80 03:46,87
44 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 75 02:12,39
45 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 75 02:24,85
46 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 75 03:08,53
47 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 75 03:13,00
48 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 75 03:18,59
49 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 70 03:04,06
50 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 70 03:06,97
51 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 70 03:28,29
52 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 70 04:49,00
53 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 65 02:35,87
54 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 65 02:46,79
55 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 65 03:07,62
56 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 60 03:56,00
57 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 60 04:54,33
58 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 55 02:55,00
59 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 55 04:08,56
60 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 50 03:48,03
61 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 50 03:48,31
62 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 40 03:08,57
63 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 40 04:49,73
Skisch Muchowy - kobiety
# St.# Name Nation (Club) D1 Points D1 Time D1 Final D1 Time
1 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 100 03:13,22 95 03:09,71
2 25 Bialik, Iwona PL - Polen 100 04:11,31 95 03:13,22
3 16 Talar, Monika PL - Polen 95 03:30,46 95 02:52,00
4 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 95 03:07,19 95 02:56,97
5 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 90 02:15,10
6 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 90 02:47,34
7 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 90 04:24,37
8 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 85 03:28,88
9 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 85 03:39,44
10 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 80 03:48,09
11 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 80 04:24,84
12 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 75 02:51,21
13 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 70 03:30,01
14 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 70 04:24,69
15 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 65 02:47,97
16 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 65 03:43,56
17 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 65 04:24,46
18 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 55 03:47,37
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 40 05:28,37
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 20 04:58,50
Odległość muchowa- seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final Cast1
1 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 58,94 57,44 116,38 61,65
2 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 58,95 56,80 115,75 60,20
3 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 62,16 57,72 119,88 60,02
4 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 61,62 57,88 119,50 58,54
5 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 59,17 57,52 116,69 58,34
6 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 58,90 54,26 113,16 58,33
7 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 62,28 58,48 120,76 56,75
8 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 60,42 59,94 120,36 54,90
9 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 58,21 57,87 116,08
10 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 57,81 57,18 114,99
11 85 Kuza, Jacek PL - Polen 57,54 55,46 113,00
12 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 57,46 57,21 114,67
13 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 57,35 57,25 114,60
14 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 56,92 52,98 109,90
15 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 56,62 56,54 113,16
16 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 56,57 54,62 111,19
17 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 56,55 54,18 110,73
18 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 56,38 55,16 111,54
19 79 Noga, Marek PL - Polen 56,27 55,42 111,69
20 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 56,11 54,51 110,62
21 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 56,10 55,16 111,26
22 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 56,00 55,64 111,64
23 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 55,98 55,79 111,77
24 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 55,19 54,51 109,70
25 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 54,88 53,88 108,76
26 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 54,83 52,45 107,28
27 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 54,31 51,82 106,13
28 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 53,71 49,03 102,74
29 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 53,25 52,75 106,00
30 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 53,19 51,99 105,18
31 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 52,86 52,26 105,12
32 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 52,65 50,75 103,40
33 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 51,74 51,57 103,31
34 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 51,63 48,54 100,17
35 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 50,95 48,33 99,28
36 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 50,66 49,71 100,37
37 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 50,58 48,69 99,27
38 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 50,51 48,83 99,34
39 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 50,32 48,61 98,93
40 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 50,13 49,38 99,51
41 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 49,71 48,72 98,43
42 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 48,49 48,10 96,59
43 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 47,92 47,88 95,80
44 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 47,89 45,36 93,25
45 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 47,10 45,48 92,58
46 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 46,74 44,94 91,68
47 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 46,08 45,27 91,35
48 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 45,77 44,45 90,22
49 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 45,55 44,57 90,12
50 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 45,34 42,36 87,70
51 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 45,31 44,40 89,71
52 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 45,27 43,19 88,46
53 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 45,04 42,55 87,59
54 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 44,11 41,43 85,54
55 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 43,96 40,97 84,93
56 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 43,89 41,61 85,50
57 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 43,17 42,89 86,06
58 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 42,02 37,83 79,85
59 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 40,00 38,12 78,12
60 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 39,07 37,05 76,12
61 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 37,28 36,62 73,90
62 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 35,28 34,92 70,20
63 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 34,70 31,26 65,96
Odległość muchowa - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final Cast1
1 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 49,34 48,00 97,34 51,60
2 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 50,33 49,31 99,64 51,57
3 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 52,19 50,59 102,78 51,39
4 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 48,64 47,96 96,60 50,97
5 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 49,47 49,27 98,74 49,48
6 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 48,98 41,92 90,89 42,69
7 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 48,05 46,95 95,00
8 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 44,91 44,80 89,71
9 16 Talar, Monika PL - Polen 42,48 39,90 82,38
10 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 40,15 34,28 74,43
11 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 39,81 39,39 79,20
12 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 39,63 34,87 74,50
13 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 39,03 38,94 77,97
14 25 Bialik, Iwona PL - Polen 39,03 36,80 75,83
15 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 38,66 38,03 76,69
16 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 37,79 37,45 75,24
17 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 36,52 35,62 72,14
18 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 34,36 33,29 67,65
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 30,98 30,82 61,80
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 29,33 28,62 57,95
Spinning sprawnowściowy - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D3 Points D3 Time D3Final D3 Time
1 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 100 03:13,53 90 02:32,66
2 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 100 03:30,50 82 02:31,16
3 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 98 02:02,06 96 01:12,22
4 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 98 02:02,69 96 02:14,47
5 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 98 03:55,63 94 02:21,97
6 85 Kuza, Jacek PL - Polen 98 03:17,41 94 02:57,46
7 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 98 02:29,97 92 02:13,86
8 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 98 02:52,37 90 01:37,21
9 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 98 02:06,25 86 01:34,34
10 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 98 02:20,78 84 02:18,82
11 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 98 02:42,06 82 01:55,24
12 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 96 02:11,12
13 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 96 02:17,80
14 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 96 02:32,22
15 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 96 02:50,31
16 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 96 03:15,06
17 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 96 04:01,43
18 79 Noga, Marek PL - Polen 96 04:24,00
19 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 94 02:01,51
20 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 94 02:06,06
21 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 94 02:39,13
22 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 94 03:03,93
23 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 94 03:12,16
24 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 94 03:32,28
25 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 94 05:00,00
26 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 92 01:53,50
27 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 92 02:10,00
28 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 92 02:22,66
29 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 92 02:24,70
30 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 92 02:25,03
31 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 92 02:40,84
32 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 92 03:16,50
33 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 92 03:35,68
34 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 90 01:55,88
35 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 90 02:31,47
36 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 90 02:39,19
37 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 90 02:42,10
38 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 90 03:59,15
39 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 90 04:07,92
40 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 88 02:40,32
41 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 88 02:50,53
42 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 88 03:20,74
43 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 86 02:20,09
44 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 86 02:55,72
45 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 86 04:28,44
46 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 84 02:43,24
47 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 84 02:54,80
48 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 84 03:07,26
49 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 84 03:13,31
50 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 84 03:15,31
51 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 84 03:26,44
52 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 84 03:34,22
53 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 84 04:12,68
54 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 82 02:19,45
55 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 82 02:48,15
56 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 80 01:52,03
57 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 80 02:41,21
58 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 80 03:33,07
59 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 78 02:33,82
60 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 78 04:45,40
61 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 72 02:51,71
62 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 70 03:16,89
63 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 56 02:27,57
Skish spinningowy - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D4 Points D4 Time D4 Final D4 Time
1 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 100 04:14,11 95 02:59,23
2 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 100 04:29,44 90 03:18,53
3 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 100 05:41,00 90 04:22,50
4 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 100 04:39,62 85 03:15,53
5 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 100 08:00,00 85 04:50,79
6 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 95 02:37,03
7 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 95 03:39,84
8 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 95 03:44,51
9 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 95 04:16,84
10 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 95 04:21,66
11 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 95 04:36,20
12 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 95 04:40,24
13 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 95 04:41,04
14 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 95 04:59,76
15 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 95 05:32,24
16 85 Kuza, Jacek PL - Polen 95 05:38,02
17 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 95 06:33,59
18 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 95 06:55,53
19 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 95 08:00,00
20 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 90 03:45,13
21 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 90 04:03,09
22 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 90 04:09,90
23 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 90 04:34,53
24 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 90 04:34,88
25 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 90 04:38,12
26 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 90 04:44,43
27 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 90 05:27,41
28 79 Noga, Marek PL - Polen 90 05:43,11
29 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 90 06:29,70
30 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 90 08:00,00
31 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 90 08:00,00
32 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 85 03:29,41
33 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 85 03:55,63
34 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 85 04:07,16
35 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 85 05:24,21
36 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 85 06:20,67
37 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 85 08:00,00
38 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 85 08:00,00
39 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 85 08:00,00
40 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 85 08:00,00
41 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 85 08:00,00
42 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 80 03:58,88
43 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 80 04:21,71
44 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 80 07:41,68
45 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 75 03:31,36
46 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 75 03:48,53
47 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 75 04:23,16
48 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 75 04:32,16
49 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 75 04:49,54
50 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 75 05:06,88
51 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 75 05:29,13
52 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 75 08:00,00
53 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 70 03:29,76
54 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 70 04:13,04
55 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 65 05:29,00
56 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 65 08:00,00
57 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 60 03:02,95
58 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 60 04:33,31
59 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 60 04:44,53
60 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 55 04:35,25
61 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 55 07:02,73
62 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 50 05:04,26
63 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 45 04:26,50
Spinning sprwanościowy - kobniety
# St.# Name Nation (Club) D3 Points D3 Time D3Final D3 Time
1 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 98 03:04,88 94 02:46,44
2 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 98 02:55,32 86 02:40,94
3 25 Bialik, Iwona PL - Polen 98 04:11,54 82 03:01,66
4 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 96 02:54,65
5 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 96 03:34,00
6 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 96 04:25,29
7 16 Talar, Monika PL - Polen 94 03:14,50
8 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 92 03:46,00
9 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 90 02:41,14
10 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 86 03:18,22
11 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 86 03:42,56
12 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 80 03:04,69
13 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 76 03:13,51
14 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 76 04:27,78
15 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 74 02:54,25
16 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 70 03:14,35
17 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 68 03:00,97
18 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 60 03:08,56
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 56 03:47,43
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 40 03:36,78
Skish spinningowy - kobiet
# St.# Name Nation (Club) D4 Points D4 Time D4 Final D4 Time
1 25 Bialik, Iwona PL - Polen 95 05:44,75
2 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 90 05:07,00 95 04:58,45
3 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 90 04:59,94 70 04:46,19
4 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 85 04:55,00
5 16 Talar, Monika PL - Polen 80 04:32,00
6 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 80 04:34,06
7 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 80 04:51,51
8 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 75 04:57,69
9 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 75 06:13,69
10 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 75 06:25,50
11 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 70 05:48,37
12 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 65 04:41,09
13 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 65 04:53,13
14 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 65 04:57,44
15 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 65 05:30,94
16 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 55 04:39,31
17 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 55 05:55,66
18 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 50 06:07,18
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 30 07:10,44
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 15 05:45,60
Odległość spinningowa 7.5 gr jednorącz
# St.# Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 79,48 119,220 78,54
2 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 76,22 114,330 77,00
3 85 Kuza, Jacek PL - Polen 73,68 110,520 74,72
4 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 75,30 112,950 72,99
5 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 80,35 120,525 71,41
6 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 74,25 111,375 70,33
7 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 73,56 110,340 66,29
8 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 72,98 109,470 57,18
9 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 72,90 109,350
10 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 72,81 109,215
11 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 72,55 108,825
12 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 72,35 108,525
13 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 71,76 107,640
14 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 71,72 107,580
15 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 71,40 107,100
16 79 Noga, Marek PL - Polen 71,30 106,950
17 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 71,00 106,500
18 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 70,95 106,425
19 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 70,94 106,410
20 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 70,90 106,350
21 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 70,68 106,020
22 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 70,43 105,645
23 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 70,42 105,630
24 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 70,18 105,270
25 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 69,80 104,700
26 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 69,76 104,640
27 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 69,57 104,355
28 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 69,36 104,040
29 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 69,24 103,860
30 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 69,21 103,815
31 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 68,91 103,365
32 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 68,90 103,350
33 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 68,36 102,540
34 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 68,19 102,285
35 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 68,06 102,090
36 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 67,82 101,730
37 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 67,73 101,595
38 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 67,65 101,475
39 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 67,48 101,220
40 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 67,10 100,650
41 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 66,92 100,380
42 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 66,79 100,185
43 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 66,70 100,050
44 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 65,91 98,865
45 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 65,85 98,775
46 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 65,58 98,370
47 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 65,17 97,755
48 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 64,73 97,095
49 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 64,41 96,615
50 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 63,60 95,400
51 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 63,55 95,325
52 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 63,45 95,175
53 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 62,94 94,410
54 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 62,70 94,050
55 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 62,59 93,885
56 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 62,32 93,480
57 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 62,25 93,375
58 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 62,09 93,135
59 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 61,18 91,770
60 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 60,65 90,975
61 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 60,40 90,600
62 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 55,50 83,250
63 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 54,55 81,825
Odległość spinningowa jednorącz 7.5 gr -  Kobiet
# St.# Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 65,58 98,370 66,38
2 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 68,35 102,525 65,85
3 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 69,57 104,355 65,64
4 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 67,51 101,265 65,29
5 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 70,21 105,315 65,22
6 16 Talar, Monika PL - Polen 66,12 99,180 62,64
7 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 65,43 98,145
8 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 65,15 97,725
9 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 64,21 96,315
10 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 64,03 96,045
11 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 63,58 95,370
12 25 Bialik, Iwona PL - Polen 61,46 92,190
13 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 59,49 89,235
14 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 58,24 87,360
15 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 55,51 83,265
16 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 52,68 79,020
17 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 50,86 76,290
18 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 44,69 67,035
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 36,55 54,825
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 0,00 0,000
Pięciobój - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 100 113,16 98 90 119,220 520,380
2 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 100 116,38 98 95 109,350 518,730
3 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 95 115,75 100 100 106,410 517,160
4 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 100 119,88 98 90 107,100 514,980
5 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 95 111,64 96 95 114,330 511,970
6 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 100 111,26 98 95 107,580 511,840
7 85 Kuza, Jacek PL - Polen 95 113,00 98 95 110,520 511,520
8 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 100 109,90 94 100 105,270 509,170
9 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 100 111,19 98 90 109,215 508,405
10 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 90 116,08 98 95 108,525 507,605
11 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 100 107,28 96 95 108,825 507,105
12 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 85 119,50 92 90 120,525 507,025
13 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 90 114,67 94 100 106,500 505,170
14 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 95 108,76 92 95 111,375 502,135
15 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 100 113,16 94 90 103,860 501,020
16 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 100 116,69 90 80 112,950 499,640
17 79 Noga, Marek PL - Polen 95 111,69 96 90 106,950 499,640
18 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 95 109,70 100 90 104,700 499,400
19 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 95 102,74 96 95 110,340 499,080
20 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 100 114,60 92 85 106,020 497,620
21 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 100 106,13 94 95 100,650 495,780
22 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 95 114,99 84 95 101,730 490,720
23 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 100 98,43 90 95 106,425 489,855
24 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 95 106,00 94 90 104,040 489,040
25 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 90 100,17 94 100 104,640 488,810
26 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 100 95,80 88 100 104,355 488,155
27 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 90 105,12 96 85 102,090 478,210
28 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 95 98,93 90 85 107,640 476,570
29 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 65 120,76 94 90 101,220 470,980
30 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 90 100,37 96 85 97,755 469,125
31 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 75 103,31 90 95 103,350 466,660
32 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 85 99,27 86 90 106,350 466,620
33 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 95 120,36 80 75 94,050 464,410
34 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 90 110,73 72 85 101,595 459,325
35 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 75 110,62 84 90 98,775 458,395
36 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 100 93,25 84 80 100,050 457,300
37 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 85 103,40 82 85 101,475 456,875
38 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 100 105,18 80 65 105,645 455,825
39 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 90 99,34 78 90 98,370 455,710
40 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 95 86,06 98 75 94,410 448,470
41 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 75 111,54 86 75 100,380 447,920
42 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 85 90,12 92 85 93,885 446,005
43 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 100 99,28 84 80 81,825 445,105
44 82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 100 78,12 84 75 102,540 439,660
45 92 Lashins, Eriks LAT - Lettland 60 99,51 92 85 98,865 435,375
46 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 95 111,77 80 45 103,365 435,135
47 69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 70 85,54 92 85 97,095 429,635
48 54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 70 73,90 92 95 95,175 426,075
49 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 75 90,22 90 75 95,400 425,620
50 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 80 92,58 88 70 93,375 423,955
51 43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 80 84,93 92 75 91,770 423,700
52 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 50 91,68 86 75 103,815 406,495
53 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 65 65,96 88 95 90,600 404,560
54 52 Turk, Marino CRO - Kroatien 75 87,70 78 60 102,285 402,985
55 65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 70 87,59 84 65 95,325 401,915
56 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 55 89,71 82 75 100,185 401,895
57 75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 40 91,35 90 85 93,135 399,485
58 58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 60 88,46 84 60 105,630 398,090
59 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 65 70,20 96 60 96,615 387,815
60 93 Lashins, Denis LAT - Lettland 40 85,50 98 70 93,480 386,980
61 80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 55 96,59 84 55 83,250 373,840
62 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 70 79,85 56 55 109,470 370,320
63 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 50 76,12 70 50 90,975 337,095
Pięciobój - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 22 Zinner, Alena AUT - Österreich 100 102,78 98 80 96,045 476,825
2 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 95 98,74 96 90 96,315 476,055
3 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 90 95,00 96 80 101,265 462,265
4 25 Bialik, Iwona PL - Polen 100 75,83 98 95 92,190 461,020
5 15 Varkockova, Petra TCH - Tschechien 85 89,71 98 85 98,370 456,080
6 16 Talar, Monika PL - Polen 95 82,38 94 80 99,180 450,560
7 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 85 96,60 96 75 95,370 447,970
8 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 90 79,20 86 75 105,315 435,515
9 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 90 97,34 80 65 102,525 434,865
10 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 75 99,64 92 70 97,725 434,365
11 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei 80 75,24 86 90 89,235 420,475
12 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 65 90,90 90 65 104,355 415,255
13 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen 70 77,97 76 75 83,265 382,235
14 30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen 80 76,69 74 65 67,035 362,725
15 14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich 70 74,43 76 65 76,290 361,720
16 18 Beck, Alexandra AUT - Österreich 65 74,50 68 55 98,145 360,645
17 29 Bremec, Metka SLO - Slowenien 65 72,14 70 50 79,020 336,160
18 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 55 67,65 60 55 87,360 325,010
19 20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei 40 61,80 56 30 54,825 242,625
20 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 20 57,95 40 15 0,000 132,950
Odległośc muchowa oburącz
# St.# Name Nation (Club) D6 Cast1 D6 Cast2 D6 Total Final Cast1
1 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 84,09 80,81 164,90 90,13
2 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 82,13 79,39 161,52 84,85
3 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 88,61 82,78 171,39 84,55
4 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 83,16 82,46 165,62 83,36
5 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 84,11 83,87 167,98 82,32
6 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 82,23 77,37 159,60 81,39
7 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 83,52 78,63 162,15 79,14
8 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 86,65 81,20 167,85 77,32
9 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 81,98 80,14 162,12
10 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 81,21 80,85 162,06
11 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 78,93 76,88 155,81
12 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 78,91 75,36 154,27
13 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 77,75 77,40 155,15
14 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 77,69 73,68 151,37
15 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 77,17 76,84 154,01
16 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 76,44 75,02 151,46
17 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 75,95 75,37 151,32
18 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 75,94 72,61 148,55
19 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 75,91 75,26 151,17
20 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 75,85 72,79 148,64
21 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 75,29 74,53 149,82
22 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 75,28 71,17 146,45
23 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 75,08 72,19 147,27
24 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 74,87 64,93 139,80
25 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 74,34 73,30 147,64
26 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 73,58 72,46 146,04
27 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 73,52 71,92 145,44
28 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 73,19 70,01 143,20
29 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 72,80 71,59 144,39
30 85 Kuza, Jacek PL - Polen 72,66 66,39 139,05
31 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 72,00 62,25 134,25
32 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 71,76 68,78 140,54
33 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 70,31 65,61 135,92
34 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 70,18 69,34 139,52
35 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 69,83 68,25 138,08
36 79 Noga, Marek PL - Polen 67,47 66,69 134,16
37 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 67,45 65,77 133,22
38 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 65,84 62,24 128,08
39 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 65,58 59,94 125,52
40 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 64,66 64,51 129,17
41 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 59,06 58,11 117,17
42 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 58,68 56,72 115,40
43 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 54,08 51,31 105,39
44 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 53,82 51,99 105,81
Odległość spinningowa oburącz
# St.# Name Nation (Club) D7 Meter D7 Points Final
1 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 110,42 165,630 110,41
2 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 112,62 168,930 110,10
3 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 112,40 168,600 109,50
4 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 112,34 168,510 109,07
5 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 112,15 168,225 108,20
6 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 110,76 166,140 107,98
7 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 112,15 168,225 106,06
8 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 110,40 165,600 102,88
9 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 109,48 164,220
10 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 108,88 163,320
11 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 108,51 162,765
12 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 108,29 162,435
13 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 107,80 161,700
14 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 107,24 160,860
15 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 107,17 160,755
16 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 107,17 160,755
17 85 Kuza, Jacek PL - Polen 106,84 160,260
18 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 106,79 160,185
19 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 105,91 158,865
20 79 Noga, Marek PL - Polen 105,89 158,835
21 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 105,45 158,175
22 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 105,37 158,055
23 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 105,19 157,785
24 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 103,76 155,640
25 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 103,49 155,235
26 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 103,37 155,055
27 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 103,25 154,875
28 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 103,07 154,605
29 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 102,99 154,485
30 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 102,50 153,750
31 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 102,46 153,690
32 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 102,06 153,090
33 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 100,39 150,585
34 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 100,33 150,495
35 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 99,59 149,385
36 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 98,95 148,425
37 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 98,85 148,275
38 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 98,19 147,285
39 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 96,56 144,840
40 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 96,38 144,570
41 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 96,26 144,390
42 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 96,07 144,105
43 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 92,28 138,420
44 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 90,99 136,485
45 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 89,41 134,115
46 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 0,00 0,000
Siedmiobój - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1-5 D6 D7 Total
1 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 514,980 171,39 168,225 854,595
2 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 520,380 162,15 160,860 843,390
3 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 507,025 167,85 168,510 843,385
4 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 508,405 162,12 168,930 839,455
5 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 497,620 167,98 166,140 831,740
6 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 518,730 147,64 162,765 829,135
7 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 511,840 161,52 154,605 827,965
8 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 507,105 165,62 155,055 827,780
9 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 505,170 154,01 158,175 817,355
10 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 517,160 146,04 153,750 816,950
11 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 502,135 151,17 161,700 815,005
12 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 511,970 148,55 153,690 814,210
13 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 499,640 154,27 160,185 814,095
14 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 507,605 155,81 150,495 813,910
15 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 490,720 159,60 162,435 812,755
16 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 501,020 151,32 158,865 811,205
17 85 Kuza, Jacek PL - Polen 511,520 139,05 160,260 810,830
18 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 509,170 145,44 150,585 805,195
19 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 478,210 162,06 164,220 804,490
20 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 488,155 147,27 168,600 804,025
21 79 Noga, Marek PL - Polen 499,640 134,16 158,835 792,635
22 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 489,040 144,39 155,235 788,665
23 84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 455,825 164,90 165,600 786,325
24 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 470,980 155,15 157,785 783,915
25 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 466,620 149,82 158,055 774,495
26 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 499,080 135,92 138,420 773,420
27 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 488,810 117,17 165,630 771,610
28 56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 489,855 133,22 144,105 767,180
29 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 458,395 139,80 154,875 753,070
30 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 456,875 146,45 149,385 752,710
31 46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 459,325 143,20 148,425 750,950
32 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 447,920 151,37 148,275 747,565
33 76 Hässig, Reto CH - Schweiz 455,710 134,25 155,640 745,600
34 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 435,135 140,54 168,225 743,900
35 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 457,300 125,52 160,755 743,575
36 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 425,620 139,52 163,320 728,460
37 32 Meindl, Harald AUT - Österreich 445,105 138,08 144,390 727,575
38 37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 466,660 105,39 154,485 726,535
39 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 406,495 148,64 153,090 708,225
40 45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 423,955 129,17 144,570 697,695
41 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 401,895 128,08 144,840 674,815
42 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 404,560 115,40 136,485 656,445
43 77 Wänlund, Hakan SWE - Schweden 464,410 151,46 0,000 615,870
44 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 499,400 105,81 0,000 605,210
45 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 387,815 0,00 147,285 535,100
46 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 370,320 0,00 160,755 531,075
47 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 337,095 0,00 134,115 471,210
48 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 446,005 0,00 0,000 446,005
Skish Multi - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D8 Points D8 Time D8 Final D8 Time
1 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 100 06:46,72
2 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 95 06:28,62 90 08:20,86
3 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 95 06:25,16 85 05:47,33
4 94 Wagner, Frank GER - Deutschland 95 04:27,53 80 03:54,09
5 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 90 05:48,09
6 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 85 04:22,46
7 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 85 04:30,31
8 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 85 04:51,17
9 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 85 05:28,13
10 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 85 06:25,58
11 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 85 07:50,25
12 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 80 05:07,59
13 79 Noga, Marek PL - Polen 80 06:01,38
14 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 80 06:54,62
15 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 75 05:24,06
16 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 75 06:48,82
17 85 Kuza, Jacek PL - Polen 75 07:01,56
18 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 70 05:36,71
19 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 70 05:54,34
20 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 70 05:55,53
21 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 70 06:09,89
22 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 70 06:20,13
23 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 70 06:23,40
24 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 70 06:33,07
25 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 70 10:00,00
26 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 65 04:16,98
27 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 65 04:39,19
28 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 65 07:36,19
29 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 60 05:03,22
30 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 60 07:01,00
31 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 55 04:32,96
32 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 55 08:04,81
33 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 55 09:21,68
34 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 50 06:17,66
35 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 50 07:13,93
36 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 45 05:18,00
37 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 40 06:46,53
38 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 35 05:08,06
39 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 15 03:22,13
Skish Multi - Kobiet
# St.# Name Nation (Club) D8 Points D8 Time D8 Final D8 Time
1 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 85 06:19,28
2 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 80 05:36,13
3 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 75 05:39,16 90 05:02,92
4 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 75 05:53,69 85 05:34,41
5 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 75 06:32,18 80 05:34,53
6 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 65 06:36,68
7 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 50 05:29,38
8 16 Talar, Monika PL - Polen 50 05:33,06
9 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 40 08:03,03
10 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 0 07:12,97
Odległość Multi - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D9 Meter D9 Points Final
1 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 104,82 157,230 107,05
2 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 103,89 155,835 106,32
3 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 102,85 154,275 104,00
4 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 102,19 153,285 103,70
5 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 102,29 153,435 103,61
6 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 103,09 154,635 102,15
7 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 102,92 154,380 96,22
8 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 102,73 154,095 95,64
9 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 101,52 152,280
10 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 100,85 151,275
11 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 99,69 149,535
12 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 99,30 148,950
13 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 98,53 147,795
14 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 98,12 147,180
15 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 97,30 145,950
16 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 96,03 144,045
17 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 95,80 143,700
18 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 95,74 143,610
19 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 94,50 141,750
20 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 94,33 141,495
21 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 93,03 139,545
22 79 Noga, Marek PL - Polen 92,64 138,960
23 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 92,28 138,420
24 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 91,92 137,880
25 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 90,12 135,180
26 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 88,70 133,050
27 85 Kuza, Jacek PL - Polen 87,01 130,515
28 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 86,59 129,885
29 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 86,50 129,750
30 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 85,38 128,070
31 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 83,70 125,550
32 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 83,29 124,935
33 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 82,86 124,290
34 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 82,63 123,945
35 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 76,78 115,170
36 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 75,58 113,370
37 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 74,40 111,600
38 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 0,00 0,000
38 94 Wagner, Frank GER - Deutschland 0,00 0,000
Odległość Multi - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) D9 Meter D9 Points Final
1 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 88,30 132,450 92,00
2 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 82,97 124,455 87,28
3 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 88,11 132,165 83,25
4 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 81,24 121,860 80,06
5 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 85,65 128,475 79,47
6 16 Talar, Monika PL - Polen 82,07 123,105 0,00
7 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 75,78 113,670
8 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 73,66 110,490
9 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 63,58 95,370
10 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 0,00 0,000
Dziewięciobój  - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1-7 D8 D9 Total
1 42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 839,455 95 152,280 1 086,735
2 31 Nagel, Jens GER - Deutschland 843,385 85 155,835 1 084,220
3 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 854,595 70 139,545 1 064,140
4 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 814,210 100 138,420 1 052,630
5 44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 827,780 80 143,700 1 051,480
6 51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 804,025 85 157,230 1 046,255
7 89 Balles, Otmar GER - Deutschland 804,490 90 149,535 1 044,025
8 63 Stein , Ralf GER - Deutschland 815,005 75 153,435 1 043,440
9 33 Paprzycki, Janus PL - Polen 805,195 85 144,045 1 034,240
10 78 Bruder, Klaus-Jürgen GER - Deutschland 813,910 70 147,795 1 031,705
11 41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 814,095 60 154,275 1 028,370
12 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 829,135 55 141,750 1 025,885
13 74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 827,965 65 129,885 1 022,850
14 49 Strnad, Tomas TCH - Tschechien 812,755 70 135,180 1 017,935
15 85 Kuza, Jacek PL - Polen 810,830 75 130,515 1 016,345
16 53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 817,355 85 113,370 1 015,725
17 79 Noga, Marek PL - Polen 792,635 80 138,960 1 011,595
18 72 Larsen, Björn-Roger NOR - Norwegen 783,915 70 154,635 1 008,550
19 40 Kobliha, Karel TCH - Tschechien 811,205 65 124,290 1 000,495
20 67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 831,740 35 125,550 992,290
21 68 Meszaros , Juraj Dr.  SVK - Slowakei 816,950 50 124,935 991,885
22 64 Ratajczak, Krzysztof PL - Polen 788,665 70 128,070 986,735
23 62 Strickler, Otto CH - Schweiz 752,710 75 151,275 978,985
24 83 Harjanne, Henrik SWE - Schweden 773,420 80 123,945 977,365
25 59 Targosz, Mateusz PL - Polen 771,610 55 141,495 968,105
26 38 Grüniger, Freddi CH - Schweiz 747,565 70 147,180 964,745
27 91 Kneubühler, Hansullrich CH - Schweiz 753,070 55 154,380 962,450
28 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 743,575 45 153,285 941,860
29 61 Baque, Rafael ESP - Spanien 728,460 65 143,610 937,070
30 34 Barnils, Toni ESP - Spanien 708,225 70 154,095 932,320
31 90 Alsaker, Thomas NOR - Norwegen 743,900 137,880 881,780
32 60 Barniz, Marti ESP - Spanien 674,815 70 133,050 877,865
33 35 Thebault, Jean-Pierre FRA - Frankreich 656,445 60 129,750 846,195
34 36 Konkol, Pavol SVK - Slowakei 774,495 50 0,000 824,495
35 47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 535,100 85 115,170 735,270
36 86 Del Rosario, Agustin ESP - Spanien 531,075 15 148,950 695,025
37 39 Lekström, Yngve SWE - Schweden 446,005 85 145,950 676,955
38 48 Julia, Michel FRA - Frankreich 471,210 40 111,600 622,810
39 88 Semb, Frode NOR - Norwegen 495,780 95 0,000 590,780
Siedmiobój   - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) D1-5 D8 D9 Total
1 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien 476,055 75 121,860 672,915
2 13 Gerlach, Jana GER - Deutschland 462,265 75 132,165 669,430
3 24 Jahn, Anke GER - Deutschland 447,970 65 128,475 641,445
4 21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland 434,865 75 124,455 634,320
5 12 Kosonen, Marianne FIN - Finnland 415,255 80 132,450 627,705
6 16 Talar, Monika PL - Polen 450,560 50 123,105 623,665
7 23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien 434,365 50 110,490 594,855
8 27 Wlodarska, Urszula PL - Polen 435,515 40 113,670 589,185
9 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien 325,010 85 0,000 410,010
10 28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien 132,950 0 95,370 228,320
Drużynowo - Seniorzy
# St.# Name Team Pentathlon Total
1 55 Visser, Wiebold GER - Deutschland 520,380 2037,945
42 Maire-Hensge, Heinz GER - Deutschland 508,405
31 Nagel, Jens GER - Deutschland 507,025
63 Stein , Ralf GER - Deutschland 502,135
2 81 Lexa, Patrik TCH - Tschechien 514,980 2029,61
74 Lexa, Tomas TCH - Tschechien 511,840
53 Luxa, Jan TCH - Tschechien 505,170
67 Luxa, Josef Ing. TCH - Tschechien 497,620
3 85 Kuza, Jacek PL - Polen 511,520 2019,97
33 Paprzycki, Janus PL - Polen 509,170
41 Targosz, Wlodzimierz PL - Polen 499,640
79 Noga, Marek PL - Polen 499,640
4 71 Meszaros, Jan  SVK - Slowakei 518,730 1971,515
44 Michalik, Karol SVK - Slowakei 507,105
56 Nahlik, Ratislav SVK - Slowakei 489,855
84 Meszaros, Robert SVK - Slowakei 455,825
5 87 Schwarz, Markus CH - Schweiz 511,970 1912,71
51 Kläusler, Markus CH - Schweiz 488,155
62 Strickler, Otto CH - Schweiz 456,875
76 Hässig, Reto CH - Schweiz 455,710
6 70 Stevanovic, Dusan SLO - Slowenien 499,400 1823,475
37 Furlan, Borut SLO - Slowenien 466,660
46 Sotensek, Tomo SLO - Slowenien 459,325
58 Pogacnik, Hitja SLO - Slowenien 398,090
7 57 Hochwartner, Helmut AUT - Österreich 469,125 1767,82
32 Meindl, Harald AUT - Österreich 445,105
69 Meindl, Gerhard AUT - Österreich 429,635
45 Gattermeier, Werner AUT - Österreich 423,955
8 66 Svirbutaviotus, Marijonas LIT - Litauen 476,570 1700,185
54 Romanovskis, Aleksandras LIT - Litauen 426,075
43 Prismantas, Kristupas LIT - Litauen 423,700
80 Vaitoska, Pranas LIT - Litauen 373,840
9 50 Popovic, Marko CRO - Kroatien 448,470 1689,53
82 Abramovic, Drazen CRO - Kroatien 439,660
65 Zubcic, Josko CRO - Kroatien 401,915
75 Poje, Dragan CRO - Kroatien 399,485
10 73 Hernandez, Leandro ESP - Spanien 457,300 1672,63
61 Baque, Rafael ESP - Spanien 425,620
60 Barniz, Marti ESP - Spanien 401,895
47 Gasque, Jose Maria ESP - Spanien 387,815
Drużynowo - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) Team Pentathlon Total Total
1 25 Bialik, Iwona PL - Polen PL - Polen 461,020 911,580 911,580
16 Talar, Monika PL - Polen PL - Polen 450,560 911,580
2 11 Kocirova, Zuzana TCH - Tschechien TCH - Tschechien 476,055 910,420 910,420
23 Koblihova Mgr, Julie TCH - Tschechien TCH - Tschechien 434,365 910,420
3 24 Jahn, Anke GER - Deutschland GER - Deutschland 447,970 882,835 882,835
21 Ernst, Kathrin GER - Deutschland GER - Deutschland 434,865 882,835
4 22 Zinner, Alena AUT - Österreich AUT - Österreich 476,825 838,545 838,545
14 Steinberger, Sabine AUT - Österreich AUT - Österreich 361,720 838,545
5 17 Mikstiene, Vilma LIT - Litauen LIT - Litauen 382,239 744,964 744,964
30 Mackevicieng, Violeta LIT - Litauen LIT - Litauen 362,725 744,964
6 26 Jankovicova, Lucia SVK - Slowakei SVK - Slowakei 420,475 663,100 663,100
20 Petranjiova, Lucia SVK - Slowakei SVK - Slowakei 242,625 663,100
7 19 Montesinos, Ma. Dolores ESP - Spanien ESP - Spanien 325,010 457,960 457,960
28 Montesinos, Viktoria ESP - Spanien ESP - Spanien 132,950 457,960