Wyniki - Mistrzostw Europy Juniorów
Jastrebarsko - CHORWACJA  15 - 18,07,2004 r.
  pozycje polskich zawodników
Skish Muchowy - Juniorów
Rank Stnr Name Nation (Club) D1 Points Final Time
1 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 100 100 02:26,2
2 6 SECKA Martin Czech.Rep. 100 100 02:45,0
3 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 100 95 02:34,0
4 33 TARGOSZ Mateusz Poland 100 95 02:42,1
5 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 100 95 03:23,8
6 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 95  
6 13 POPOVIC Marko Croatia 95  
6 24 WEBER Martin Germany 95  
6 26 FRANZEN Dominik Germany 95  
6 35 JANIK Mariusz Poland 95  
11 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 90  
11 8 RASKA Jan Czech.Rep. 90  
11 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 90  
14 25 DIMMERLING Andre Germany 85  
14 27 GATH Benjamin Germany 85  
14 36 STOPA Pawel Poland 85  
17 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 80  
17 43 LINDQUIST Mathias Sweden 80  
19 23 TÖLLNER  Jonas Germany 75  
19 37 KLINGER  Oliver Poland 75  
19 45 SAGEN Henrik Sweden 75  
19 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 75  
23 42 ERICSSON Ola Sweden 65  
23 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 65  
25 14 TURK Marino Croatia 60  
25 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 60  
27 15 ZURGA Zoran Croatia 55  
27 38 MASALSKI Marcin Poland 55  
29 44 JANSON Ludwig Sweden 50  
29 48 SYKORA Miroslav Slovakia 50  
31 16 MATIJASIC Mario Croatia 45  
32 17 BRAJDIC Ivan Croatia 40  
33 32 NORDLIE Joakim Norway 35  
34 46 GAJDOS Adam Slovakia 30  
35 18 BAUER Nikola Croatia 20  
36 1 ZINNER Christian Austria 10    
Skish Muchowy - Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) D1 Points Final Time
1 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 100 90 03:08,0
2 40 PECYNA Natalia Poland 100 85 03:45,0
3 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 95 100 03:12,0
4 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 95 90 03:04,8
5 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 90  
6 30 OPITZ Verena Germany 85  
7 12 PETRU Dana Czech.Rep. 80  
8 29 HORX Nadine Germany 75  
9 39 MIZIOLEK Nina Poland 75  
10 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 65  
11 20 BROVET Dunja Croatia 40  
12 21 ZURGA Snezana Croatia 30  
13 3 SAMHABER Vera Austria 10  
Odległość muchowa - Juniorów
Rank Stn Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final
1 33 TARGOSZ Mateusz Poland 56,15 52,32 108,47 59,05
2 26 FRANZEN Dominik Germany 54,38 52,77 107,15 53,68
3 23 TÖLLNER  Jonas Germany 48,15 42,63 90,78 50,02
4 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 48,36 47,86 96,22 49,97
5 43 LINDQUIST Mathias Sweden 51,85 45,74 97,59 49,39
6 25 DIMMERLING Andre Germany 51,40 45,50 96,90 49,22
7 24 WEBER Martin Germany 51,35 45,15 96,50 47,04
8 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 48,20 47,29 95,49 45,77
9 6 SECKA Martin Czech.Rep. 47,78 46,01 93,79  
10 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 47,54 47,10 94,64  
11 8 RASKA Jan Czech.Rep. 47,40 45,05 92,45  
12 27 GATH Benjamin Germany 46,86 44,85 91,71  
13 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 46,75 46,69 93,44  
14 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 46,49 43,09 89,58  
15 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 46,03 45,67 91,70  
16 14 TURK Marino Croatia 45,89 42,08 87,97  
17 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 44,54 44,28 88,82  
18 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 44,05 43,97 88,02  
19 45 SAGEN Henrik Sweden 43,88 42,80 86,68  
20 35 JANIK Mariusz Poland 43,78 43,47 87,25  
21 44 JANSON Ludwig Sweden 43,27 39,77 83,04  
22 13 POPOVIC Marko Croatia 42,65 41,50 84,15  
23 32 NORDLIE Joakim Norway 40,61 40,33 80,94  
24 36 STOPA Pawel Poland 38,42 36,41 74,83  
25 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 37,50 35,77 73,27  
26 38 MASALSKI Marcin Poland 36,98 34,94 71,92  
27 42 ERICSSON Ola Sweden 36,49 34,61 71,10  
28 16 MATIJASIC Mario Croatia 34,03 32,92 66,95  
29 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 33,09 31,97 65,06  
30 37 KLINGER  Oliver Poland 30,97 29,90 60,87  
31 17 BRAJDIC Ivan Croatia 30,87 27,73 58,60  
32 46 GAJDOS Adam Slovakia 30,59 28,11 58,70  
33 15 ZURGA Zoran Croatia 30,32 27,23 57,55  
34 18 BAUER Nikola Croatia 27,65 26,81 54,45  
35 1 ZINNER Christian Austria 20,63 18,63 39,26  
36 48 SYKORA Miroslav Slovakia 20,02 19,17 39,19  
Odległość muchowa - Juniorek
Rank Stn Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final
1 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 51,12 50,19 101,31 50,18
2 30 OPITZ Verena Germany 46,53 46,33 92,86 48,04
3 29 HORX Nadine Germany 46,94 45,54 92,48 46,76
4 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 45,86 45,78 91,64 44,58
5 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 45,92 39,56 85,48 41,38
6 39 MIZIOLEK Nina Poland 39,00 38,54 77,54 40,79
7 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 38,75 37,80 76,55
8 12 PETRU Dana Czech.Rep. 38,67 38,63 77,30
9 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 36,82 36,61 73,43
10 40 PECYNA Natalia Poland 35,47 35,35 70,82
11 3 SAMHABER Vera Austria 33,34 29,90 63,24
12 21 ZURGA Snezana Croatia 25,54 24,42 49,96
13 20 BROVET Dunja Croatia 24,71 24,60 49,31
14 2 LAY Lisa Austria 0,00   0,00
Aremberg - Juniorów
Rank Stnr Name Nation (Club) D3 Points Final Time
1 13 POPOVIC Marko Croatia 98 100 01:19,0
2 33 TARGOSZ Mateusz Poland 98 90 02:00,0
3 25 DIMMERLING Andre Germany 98 84 02:26,0
4 24 WEBER Martin Germany 98 72 01:57,1
5 23 TÖLLNER  Jonas Germany 96  
6 15 ZURGA Zoran Croatia 94  
7 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 92  
7 36 STOPA Pawel Poland 92  
9 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 90  
9 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 90  
9 27 GATH Benjamin Germany 90  
9 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 90  
9 38 MASALSKI Marcin Poland 90  
14 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 88  
14 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 88  
14 42 ERICSSON Ola Sweden 88  
14 45 SAGEN Henrik Sweden 88  
18 6 SECKA Martin Czech.Rep. 84  
18 26 FRANZEN Dominik Germany 84  
20 8 RASKA Jan Czech.Rep. 82  
20 35 JANIK Mariusz Poland 82  
20 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 82  
23 16 MATIJASIC Mario Croatia 80  
23 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 80  
25 37 KLINGER  Oliver Poland 78  
25 44 JANSON Ludwig Sweden 78  
25 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 78  
28 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 76  
29 17 BRAJDIC Ivan Croatia 74  
29 46 GAJDOS Adam Slovakia 74  
31 18 BAUER Nikola Croatia 70  
32 14 TURK Marino Croatia 68  
33 32 NORDLIE Joakim Norway 66  
33 48 SYKORA Miroslav Slovakia 66  
35 43 LINDQUIST Mathias Sweden 56  
36 19 SAFRANEC Marko Croatia 40  
37 1 ZINNER Christian Austria 38    
Aremberg - Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) D3 Points Final Time
1 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 92  
2 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 90 94 02:52,0
3 21 ZURGA Snezana Croatia 90 90 02:15,0
4 39 MIZIOLEK Nina Poland 88  
4 40 PECYNA Natalia Poland 88  
4 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 88  
4 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 88  
8 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 84  
8 29 HORX Nadine Germany 84  
10 30 OPITZ Verena Germany 82  
11 12 PETRU Dana Czech.Rep. 78  
12 20 BROVET Dunja Croatia 70  
13 3 SAMHABER Vera Austria 64  
14 2 LAY Lisa Austria 28  
Skish spinningowy - Juniorów
Rank Stnr Name Nation (Club) D4 Points Final Time
1 35 JANIK Mariusz Poland 100 90 03:47,3
2 8 RASKA Jan Czech.Rep. 100 75 04:13,0
3 33 TARGOSZ Mateusz Poland 95 95 02:41,4
4 13 POPOVIC Marko Croatia 95 90 03:51,1
5 24 WEBER Martin Germany 95 85 03:26,0
6 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 95  
7 25 DIMMERLING Andre Germany 90  
7 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 90  
7 37 KLINGER  Oliver Poland 90  
7 38 MASALSKI Marcin Poland 90  
7 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 90  
12 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 85  
12 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 85  
12 23 TÖLLNER  Jonas Germany 85  
12 36 STOPA Pawel Poland 85  
12 42 ERICSSON Ola Sweden 85  
12 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 85  
18 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 80  
18 15 ZURGA Zoran Croatia 80  
18 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 80  
18 27 GATH Benjamin Germany 80  
18 43 LINDQUIST Mathias Sweden 80  
23 26 FRANZEN Dominik Germany 75  
23 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 75  
25 16 MATIJASIC Mario Croatia 70  
25 18 BAUER Nikola Croatia 70  
27 6 SECKA Martin Czech.Rep. 60  
27 14 TURK Marino Croatia 60  
27 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 60  
30 45 SAGEN Henrik Sweden 55  
30 48 SYKORA Miroslav Slovakia 55  
32 17 BRAJDIC Ivan Croatia 50  
32 19 SAFRANEC Marko Croatia 50  
32 46 GAJDOS Adam Slovakia 50  
35 44 JANSON Ludwig Sweden 35  
36 32 NORDLIE Joakim Norway 32  
37 1 ZINNER Christian Austria 25    
Skish spinningowy - Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) D4 Points Final Time
1 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 95  
2 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 90 80 03:28,0
3 40 PECYNA Natalia Poland 90 75 03:27,6
4 29 HORX Nadine Germany 90 55 04:30,4
5 12 PETRU Dana Czech.Rep. 85  
5 21 ZURGA Snezana Croatia 85  
5 30 OPITZ Verena Germany 85  
5 39 MIZIOLEK Nina Poland 85  
9 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 80  
9 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 80  
11 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 60  
12 20 BROVET Dunja Croatia 50  
13 3 SAMHABER Vera Austria 45  
14 2 LAY Lisa Austria 5  
Odległość spinningowa - Juniorów
Rank Stnr Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 26 FRANZEN Dominik Germany 70,10 105,150 69,66
2 35 JANIK Mariusz Poland 68,91 103,365 69,27
3 23 TÖLLNER  Jonas Germany 68,18 102,270 68,87
4 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 66,36 99,540 68,82
5 36 STOPA Pawel Poland 67,77 101,655 67,18
6 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 67,12 100,680 66,74
7 8 RASKA Jan Czech.Rep. 70,44 105,660 65,7
8 6 SECKA Martin Czech.Rep. 70,16 105,240 64,96
9 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 65,20 97,800
10 14 TURK Marino Croatia 64,64 96,960
11 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 64,34 96,510
12 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 64,09 96,135
13 25 DIMMERLING Andre Germany 63,91 95,865
14 45 SAGEN Henrik Sweden 63,58 95,370
15 43 LINDQUIST Mathias Sweden 63,39 95,085
16 17 BRAJDIC Ivan Croatia 61,67 92,505
17 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 61,50 92,250
18 42 ERICSSON Ola Sweden 61,41 92,115
19 24 WEBER Martin Germany 61,29 91,935
20 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 60,70 91,050
21 13 POPOVIC Marko Croatia 60,35 90,525
22 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 59,96 89,940
23 27 GATH Benjamin Germany 59,55 89,325
24 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 58,80 88,200
25 44 JANSON Ludwig Sweden 57,34 86,010
26 38 MASALSKI Marcin Poland 56,86 85,290
27 37 KLINGER  Oliver Poland 56,73 85,095
28 48 SYKORA Miroslav Slovakia 55,74 83,610
29 16 MATIJASIC Mario Croatia 54,52 81,780
30 33 TARGOSZ Mateusz Poland 53,81 80,715
31 32 NORDLIE Joakim Norway 52,94 79,410
32 15 ZURGA Zoran Croatia 52,56 78,840
33 1 ZINNER Christian Austria 52,30 78,450
34 18 BAUER Nikola Croatia 48,32 72,480
35 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 47,20 70,800
36 46 GAJDOS Adam Slovakia 46,08 69,120
37 19 SAFRANEC Marko Croatia 35,35 53,025
Odległość spinningowa - Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 59,67 89,505 65,46
2 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 58,81 88,215 64,64
3 39 MIZIOLEK Nina Poland 61,14 91,710 64,32
4 30 OPITZ Verena Germany 67,45 101,175 63,38
5 12 PETRU Dana Czech.Rep. 59,82 89,730 62,67
6 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 61,19 91,785 61,8
7 29 HORX Nadine Germany 55,28 82,920
8 40 PECYNA Natalia Poland 55,26 82,890
9 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 55,18 82,770
10 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 55,12 82,680
11 3 SAMHABER Vera Austria 51,42 77,130
12 21 ZURGA Snezana Croatia 42,50 63,750
13 20 BROVET Dunja Croatia 38,51 57,765
14 2 LAY Lisa Austria 31,67 47,505
Pięciobój  Juniorów
Rank Stnr Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 33 TARGOSZ Mateusz Poland 100 108,47 98 95 80,715 482,185
2 34 PAPRZYCKI Pawel Poland 100 94,64 90 95 99,540 479,179
3 24 WEBER Martin Germany 95 96,50 98 95 91,935 476,435
4 8 RASKA Jan Czech.Rep. 90 92,45 82 100 105,660 470,110
5 35 JANIK Mariusz Poland 95 87,25 82 100 103,365 467,615
6 26 FRANZEN Dominik Germany 95 107,15 84 75 105,150 466,298
7 25 DIMMERLING Andre Germany 85 96,90 98 90 95,865 465,765
8 13 POPOVIC Marko Croatia 95 84,15 98 95 90,525 462,675
9 4 PROCKA Robert Czech.Rep. 100 88,02 92 90 91,050 461,070
10 7 PIERZYNA Libor Czech.Rep. 95 89,58 90 85 100,680 460,260
11 9 BARTIPAN Marek Czech.Rep. 100 93,44 88 80 96,510 457,950
12 5 TOMAS Radim Czech.Rep. 90 91,70 88 85 96,135 450,835
13 23 TÖLLNER  Jonas Germany 75 90,78 96 85 102,270 449,050
14 22 MATSCHEWSKY Michael Germany 80 95,49 90 80 97,800 443,290
15 6 SECKA Martin Czech.Rep. 100 93,79 84 60 105,240 443,030
16 36 STOPA Pawel Poland 85 74,83 92 85 101,655 438,485
17 27 GATH Benjamin Germany 85 91,71 90 80 89,325 436,035
18 31 NORDBERG Per Oyvind Norway 90 96,22 76 75 92,250 429,470
19 51 SMOLEJ  Jernej Slovenia 75 88,82 82 90 89,940 425,760
20 43 LINDQUIST Mathias Sweden 80 97,59 56 80 95,085 408,675
21 42 ERICSSON Ola Sweden 65 71,10 88 85 92,115 401,215
22 45 SAGEN Henrik Sweden 75 86,68 88 55 95,370 400,050
23 38 MASALSKI Marcin Poland 55 71,92 90 90 85,290 392,209
24 37 KLINGER  Oliver Poland 75 60,87 78 90 85,095 388,965
25 49 VIKTORIUS Petr Slovakia 65 73,27 80 85 70,800 374,070
26 14 TURK Marino Croatia 60 87,97 68 60 96,960 372,930
27 15 ZURGA Zoran Croatia 55 57,55 94 80 78,840 365,390
28 47 JANSKY  Drahomir Slovakia 60 65,06 78 60 88,200 351,257
29 16 MATIJASIC Mario Croatia 45 66,95 80 70 81,780 343,730
30 44 JANSON Ludwig Sweden 50 83,04 78 35 86,010 332,050
31 17 BRAJDIC Ivan Croatia 40 58,60 74 50 92,505 315,105
32 48 SYKORA Miroslav Slovakia 50 39,19 66 55 83,610 293,800
33 32 NORDLIE Joakim Norway 35 80,94 66 32 79,410 293,350
34 18 BAUER Nikola Croatia 20 54,45 70 70 72,480 286,934
35 46 GAJDOS Adam Slovakia 30 58,70 74 50 69,120 281,820
36 1 ZINNER Christian Austria 10 39,26 38 25 78,450 190,710
Pięciobój  Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. 95 91,64 90 95 89,505 461,145
2 28 DÜRRWALD Sabrina Germany 95 101,31 92 80 88,215 456,525
3 30 OPITZ Verena Germany 85 92,86 82 85 101,175 446,035
4 11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. 100 85,48 84 90 82,770 442,250
5 40 PECYNA Natalia Poland 100 70,82 88 90 82,890 431,710
6 29 HORX Nadine Germany 75 92,48 84 90 82,920 424,400
7 50 JANKOVOCOVA  Lucia Slovakia 90 73,43 88 80 91,785 423,215
8 39 MIZIOLEK Nina Poland 75 77,54 88 85 91,710 417,250
9 12 PETRU Dana Czech.Rep. 80 77,30 78 85 89,730 410,030
10 41 KRZYZANOWSKA Paulina Poland 65 76,55 88 60 82,680 372,230
11 21 ZURGA Snezana Croatia 30 49,96 90 85 63,750 318,710
12 20 BROVET Dunja Croatia 40 49,31 70 50 57,765 267,075
13 3 SAMHABER Vera Austria 10 63,24 64 45 77,130 259,370
14 2 LAY Lisa Austria 0 0,00 28 5 47,505 80,505
Druzyny Juniorów
Rank Stn Name Team Pentathlon Total
1 33 TARGOSZ Mateusz POL 1 482,185 1867,464
  34 PAPRZYCKI Pawel POL 1 479,179  
  35 JANIK Mariusz POL 1 467,615  
  36 STOPA Pawel POL 1 438,485  
2 24 WEBER Martin GER 1 476,435 1834,540
  25 DIMMERLING Andre GER 1 465,765  
  23 TÖLLNER  Jonas GER 1 449,050  
  22 MATSCHEWSKY Michael GER 1 443,290  
3 4 PROCKA Robert CZE 1 461,070 1815,195
  7 PIERZYNA Libor CZE 1 460,260  
  5 TOMAS Radim CZE 1 450,835  
  6 SECKA Martin CZE 1 443,030  
4 43 LINDQUIST Mathias SWE 408,675 1541,990
  42 ERICSSON Ola SWE 401,215  
  45 SAGEN Henrik SWE 400,050  
  44 JANSON Ludwig SWE 332,050  
5 13 POPOVIC Marko CRO 1 462,675 1516,100
  14 TURK Marino CRO 1 372,930  
  15 ZURGA Zoran CRO 1 365,390  
  17 BRAJDIC Ivan CRO 1 315,105  
6 49 VIKTORIUS Petr SVK 374,070 1300,947
  47 JANSKY  Drahomir SVK 351,257  
  48 SYKORA Miroslav SVK 293,800  
  46 GAJDOS Adam SVK 281,820  
Druzyny Juniorek
Rank Stnr Name Nation (Club) Team D1-5 Summe Total
1 10 MIKOVA Barbora Czech.Rep. CZE 2 461,145 903,395 903,395
  11 HAVELKOVA Tereza Czech.Rep. CZE 2 442,250 903,395  
2 28 DÜRRWALD Sabrina Germany GER 2 456,525 880,925 880,925
  29 HORX Nadine Germany GER 2 424,400 880,925  
3 40 PECYNA Natalia Poland POL 2 431,710 848,960 848,960
  39 MIZIOLEK Nina Poland POL 2 417,250 848,960  
4 21 ZURGA Snezana Croatia CRO 2 318,710 585,785 585,785
  20 BROVET Dunja Croatia CRO 2 267,075 585,785  
5 3 SAMHABER Vera Austria AUT 259,370 339,875 339,875
  2 LAY Lisa Austria AUT 80,505 339,875