Wyniki Mistrzostw Świata w Castingu
             
DUBLIN - Irlandia   1-9.09.2006 r.
Skish Muchowy Mężczyzn
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 100 100 1,56,0
2 132 VISSER Wiebold GER 100 100 2,36,0
3 42 LEXA  Patrik CZE 100 95 1,34,5
4 37 IWAI Takayasu JAP 100 95 1,55.0
5 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 100 95 2,55,0
6 44 LUXA Jan CZE 100 90 1,52,6
7 27 MESZAROS Jan SVK 100 90 2,09,1
8 39 STEVANOVIC Dusan SLO 100 85 2,00,2
9 131 STEIN Ralf GER 100   3,41,0
10 130 NAGEL Jens GER 100   4,27,7
11 46 LUXA Josef CZE 95   2,42,9
12 8 ALSAKER Thomas NOR 95   2,02,0
13 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 95   2,16,9
14 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 95   2,48,3
15 25 MICHALIK Karol SVK 95   3,34,0
16 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 95   4,04,4
17 10 FORBERG Bjoern A. NOR 95   4,50,6
18 141 KUZA Jacek POL 95   4,59,0
19 142 NOGA Marek POL 95   4,59,7
20 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 90   2,09,0
21 35 SAKURAI Akihiko JAP 90   1,19,0
22 45 LEXA Tomas CZE 90   1,53,9
23 133 BALLES Otmar GER 90   2,09,8
24 103 POPOVIC Marko CRO 90   2,23,6
25 34 OKAMOTO Kenji JAP 90   2,25,9
26 43 KOBLIHA Pavel CZE 90   3,00,4
27 111 SCHWARZ Markus SUI 90   3,03,7
28 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 90   3,47,0
29 51 RAJEFF Steve USA 90   3,51,0
30 146 PAPRZYCKI Pawel POL 90   4,21,5
31 28 MESZAROS Juraj SVK 90   4,55,1
32 60 MEINDL Harald  AUT 90   5,30,0
33 13 NOKLEBERG Martin NOR 85   1,52,0
34 26 JANKOVIC Miroslav SVK 85   2,42,0
35 63 GATTERMAIER Werner AUT 85   2,53,2
36 144 TARGOSZ Mateusz POL 85   2,55,3
37 61 LAY Gerhard AUT 85   2,58,7
38 105 TURK Marino CRO 85   3,29,0
39 143 PAPRZYCKI Janusz POL 85   3,37,6
40 30 MIKULA Karol SVK 85   3,47,1
41 47 HNIZDIL Michal CZE 85   3,50,2
42 29 KONKOL Pavol SVK 85   4,15,8
43 41 SOTENSEK Tomo SLO 85   4,24,8
44 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 80   2,34,8
45 134 KELTERER Erek GER 80   2,57,1
46 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 80   3,30,3
47 53 CLARK Jay USA 80   3,50,2
48 9 LARSON Bjoern R. NOR 80   4,09,5
49 109 HAESSIG Reto SUI 80   4,38,3
50 33 ODAGIRI Sakae JAP 75   2,09,0
51 66 KLAEUSLER Markus SUI 75   2,37,0
52 40 FURLAN Borut SLO 75   2,40,8
53 106 OZBOLT Goran CRO 75   2,45,8
54 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 75   3,16,4
55 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 75   3,27,7
56 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 75   4,00,3
57 120 BAQUE P. Rafael ESP 70   2,03,3
58 38 HOSOE Kaoru JAP 70   2,24,1
59 124 WAENLUND Haakan SWE 70   2,34,0
60 110 STRICKLER Otto SUI 70   3,19,5
61 112 LUSSI Gerhard SUI 70   4,19,3
62 140 BERGOZZA Fabio ITA 65   3,31,3
63 115 CAILLAU Pierre FRA 65   3,50,2
64 114 MINOUX Christophe FRA 65   4,46,8
65 12 LILLEHEIM Mathias NOR 60   3,17,1
66 52 MITTEL Henry USA 60   4,14,0
67 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 55   2,40,0
68 104 POJE Dragan CRO 55   5,18,4
69 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 50   3,12,5
70 118 BARNILS V. Antonio ESP 50   4,26,0
71 11 GRONBERG Stein NOR 45   2,52,5
72 90 COSTELLO Rory IRL 35   2,12,0
73 87 DOHERTY Cathal IRL 35   3,12,0
74 139 PAGANI Edoardo ITA 35   3,51,5
75 54 OLSON Randy USA 35   4,37,3
76 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 30   3,09,9
77 67 RAFFAN John GBR 25   4,43,0
78 85 WHITEMAN Russell IRL 20   2,09,0
79 86 BEGLEY Brendan IRL 20   2,19,9
80 89 DOYLE Derek IRL 20   2;45;3
81 55 MERTENS Jared USA 10   4;01;0
82 88 CREHAN Jim IRL 5   3,15,0
Skish Muchowy Kobiet
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 136 MAISEL Jana GER 100 100 1,48,4
2 64 ZINNER Alena AUT 100 100 2,27,7
3 50 HAVELKOVA Tereza CZE 95 95 2,10.2
4 48 KOCIROVA Zuzana CZE 90 90 3,12,5
5 49 BRONCKOVA Jana CZE 90 85 4,03,1
6 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 90 80 3,58,0
7 148 WLODARSKA  Urszula POL 85   3,26,1
8 6 MIKSTIENE Vilma LIT 85   3,34,8
9 138 ERNST Kathrin GER 80   2,55,1
10 147 BIALIK  Iwona POL 80   4,53,6
11 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 75   3,34,8
12 65 STEINBERGER Sabine AUT 75   3,45,4
13 137 DUERRWALD Sabrina GER 75   4,05,4
14 149 POLAKOWSKA Izabela POL 70   2,14,5
15 126 JANSON Lise-Lotte SWE 70   3,16,2
16 23 SKYRUD Bente NOR 70   3,28,1
17 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 60   3,26,8
18 58 PETERS Pam USA 55   4,36,9
19 32 EMBEROVA Zuzana SVK 45   4,32,3
20 107 ZURGA Snezana CRO 40   3,04,9
21 108 BROVET Dunja CRO 40   5,30,0
Odległość muchowa Mężczyzn
RK Stnr Name Nation Cast1 Cast2 Total Final
1 46 LUXA Josef CZE 67,82 66,84 134,66 69,74
2 124 WAENLUND Haakan SWE 65,75 64,61 130,36 68,38
3 42 LEXA  Patrik CZE 64,48 61,06 125,54 68,32
4 130 NAGEL Jens GER 71,26 65,79 137,05 66,63
5 51 RAJEFF Steve USA 67,11 66,19 133,30 65,77
6 141 KUZA Jacek POL 64,78 62,23 127,01 65,53
7 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 68,33 63,22 131,55 62,87
8 9 LARSON Bjoern R. NOR 66,50 63,44 129,94 62,50
9 131 STEIN Ralf GER 64,38 63,83 128,21  
10 52 MITTEL Henry USA 63,99 62,78 126,77  
11 132 VISSER Wiebold GER 63,63 61,94 125,57  
12 47 HNIZDIL Michal CZE 63,56 60,96 124,52  
13 45 LEXA Tomas CZE 63,33 58,50 121,83  
14 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 63,31 61,09 124,40  
15 8 ALSAKER Thomas NOR 63,13 59,09 122,22  
16 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 62,91 57,40 120,31  
17 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 62,34 59,48 121,82  
18 44 LUXA Jan CZE 61,86 55,98 117,84  
19 27 MESZAROS Jan SVK 61,64 58,48 120,12  
20 12 LILLEHEIM Mathias NOR 60,89 60,00 120,89  
21 10 FORBERG Bjoern A. NOR 60,73 60,10 120,83  
22 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 60,46 60,06 120,52  
23 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 60,14 58,21 118,35  
24 29 KONKOL Pavol SVK 60,09 59,51 119,60  
25 25 MICHALIK Karol SVK 60,02 55,06 115,08  
26 28 MESZAROS Juraj SVK 59,95 59,39 119,34  
27 142 NOGA Marek POL 59,57 57,87 117,44  
28 134 KELTERER Erek GER 59,52 54,91 114,43  
29 43 KOBLIHA Pavel CZE 58,41 56,67 115,08  
30 143 PAPRZYCKI Janusz POL 58,35 58,06 116,41  
31 118 BARNILS V. Antonio ESP 58,32 49,09 107,41  
32 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 57,96 56,28 114,24  
33 66 KLAEUSLER Markus SUI 57,82 56,53 114,35  
34 41 SOTENSEK Tomo SLO 57,64 53,49 111,13  
35 30 MIKULA Karol SVK 57,51 50,18 107,69  
36 139 PAGANI Edoardo ITA 57,26 55,03 112,29  
37 11 GRONBERG Stein NOR 57,17 55,60 112,77  
38 133 BALLES Otmar GER 57,10 53,74 110,84  
39 144 TARGOSZ Mateusz POL 56,92 55,44 112,36  
40 39 STEVANOVIC Dusan SLO 56,61 54,46 111,07  
41 26 JANKOVIC Miroslav SVK 56,58 56,24 112,82  
42 111 SCHWARZ Markus SUI 56,31 55,36 111,67  
43 71 NEWTON Hugh GBR 56,11 55,14 111,25  
44 40 FURLAN Borut SLO 55,90 55,02 110,92  
45 109 HAESSIG Reto SUI 55,42 53,46 108,88  
46 78 WATERS John AUS 55,35 52,52 107,87  
47 103 POPOVIC Marko CRO 55,25 50,45 105,70  
48 110 STRICKLER Otto SUI 55,21 54,70 109,91  
49 60 MEINDL Harald  AUT 55,09 50,03 105,12  
50 112 LUSSI Gerhard SUI 55,05 54,99 110,04  
51 69 THAIN Peter GBR 54,96 52,86 107,82  
52 37 IWAI Takayasu JAP 54,57 49,78 104,35  
53 33 ODAGIRI Sakae JAP 54,08 53,85 107,93  
54 67 RAFFAN John GBR 53,83 49,84 103,67  
55 85 WHITEMAN Russell IRL 53,66 50,24 103,90  
56 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 53,61 52,00 105,61  
57 13 NOKLEBERG Martin NOR 53,51 51,81 105,32  
58 146 PAPRZYCKI Pawel POL 53,51 51,12 104,63  
59 55 MERTENS Jared USA 53,39 50,39 103,78  
60 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 52,88 47,13 100,01  
61 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 52,01 47,36 99,37  
62 53 CLARK Jay USA 51,87 46,40 98,27  
63 63 GATTERMAIER Werner AUT 51,75 49,48 101,23  
64 86 BEGLEY Brendan IRL 51,08 49,49 100,57  
65 120 BAQUE P. Rafael ESP 51,00 43,82 94,82  
66 34 OKAMOTO Kenji JAP 50,68 50,63 101,31  
67 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 50,60 49,96 100,56  
68 90 COSTELLO Rory IRL 50,16 41,79 91,95  
69 54 OLSON Randy USA 49,98 46,76 96,74  
70 105 TURK Marino CRO 49,54 46,19 95,73  
71 38 HOSOE Kaoru JAP 48,28 45,25 93,53  
72 61 LAY Gerhard AUT 48,07 41,04 89,11  
73 35 SAKURAI Akihiko JAP 47,93 44,29 92,22  
74 104 POJE Dragan CRO 47,90 46,85 94,75  
75 68 HOWLETT Colin GBR 47,20 45,10 92,30  
76 140 BERGOZZA Fabio ITA 46,55 43,96 90,51  
77 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 46,12 45,38 91,50  
78 88 CREHAN Jim IRL 46,06 38,77 84,83  
79 87 DOHERTY Cathal IRL 45,34 44,34 89,68  
80 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 45,04 44,33 89,37  
81 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 44,59 43,79 88,38  
82 114 MINOUX Christophe FRA 42,97 41,46 84,43  
83 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 41,41 40,04 81,45  
84 115 CAILLAU Pierre FRA 39,35 36,05 75,40  
85 70 MILLER Andy GBR 39,07 35,79 74,86  
86 106 OZBOLT Goran CRO 38,49 36,97 75,46  
87 89 DOYLE Derek IRL 38,22 32,60 70,82  
Odległość muchowa Kobiet
RK Stnr Name Nation Cast1 Cast2 Total Final
1 138 ERNST Kathrin GER 55,93 53,68 109,61 57,52
2 64 ZINNER Alena AUT 51,77 51,37 103,14 55,99
3 136 MAISEL Jana GER 52,50 50,69 103,19 55,63
4 48 KOCIROVA Zuzana CZE 50,34 50,18 100,52 54,49
5 126 JANSON Lise-Lotte SWE 52,23 45,43 97,66 52,44
6 137 DUERRWALD Sabrina GER 51,67 50,36 102,03 49,41
7 49 BRONCKOVA Jana CZE 49,16 48,23 97,39  
8 6 MIKSTIENE Vilma LIT 49,00 45,03 94,03  
9 50 HAVELKOVA Tereza CZE 48,91 47,53 96,44  
10 32 EMBEROVA Zuzana SVK 48,30 44,69 92,99  
11 23 SKYRUD Bente NOR 44,73 43,41 88,14  
12 147 BIALIK  Iwona POL 43,88 43,56 87,44  
13 149 POLAKOWSKA Izabela POL 43,88 43,50 87,38  
14 65 STEINBERGER Sabine AUT 43,44 43,02 86,46  
15 148 WLODARSKA  Urszula POL 42,21 41,63 83,84  
16 58 PETERS Pam USA 40,35 40,15 80,50  
17 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 38,19 36,84 75,03  
18 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 37,56 36,87 74,43  
19 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 37,50 32,34 69,84  
20 108 BROVET Dunja CRO 36,44 35,58 72,02  
21 107 ZURGA Snezana CRO 35,94 35,23 71,17  
Aremberg mężczyzn
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 130 NAGEL Jens GER 98 96 1,58,7
2 42 LEXA  Patrik CZE 100 94 1,57,0
3 134 KELTERER Erek GER 98 94 2,06,6
4 143 PAPRZYCKI Janusz POL 100 94 2,37,6
5 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 96 92 1,56,0
6 144 TARGOSZ Mateusz POL 100 92 2,06,1
7 131 STEIN Ralf GER 98 84 1,56,7
8 103 POPOVIC Marko CRO 98 80 2,11,4
9 111 SCHWARZ Markus SUI 96   2,27,4
10 8 ALSAKER Thomas NOR 96   2,32,3
11 47 HNIZDIL Michal CZE 96   2,53,8
12 40 FURLAN Borut SLO 96   3,11,9
13 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 96   3,38,3
14 43 KOBLIHA Pavel CZE 96   3,57,9
15 146 PAPRZYCKI Pawel POL 96   4,54,5
16 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 94   1,50,1
17 25 MICHALIK Karol SVK 94   3,18,6
18 44 LUXA Jan CZE 94   3,20,9
19 39 STEVANOVIC Dusan SLO 94   3,29,4
20 28 MESZAROS Juraj SVK 94   3,31,6
21 60 MEINDL Harald  AUT 94   3,43,6
22 66 KLAEUSLER Markus SUI 94   3,46,0
23 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 92   2,07,6
24 109 HAESSIG Reto SUI 92   2,01,1
25 46 LUXA Josef CZE 92   2,07,5
26 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 92   2,09,3
27 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 92   2,40,1
28 51 RAJEFF Steve USA 92   2,41,4
29 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 92   2,47,6
30 141 KUZA Jacek POL 92   3,39,0
31 142 NOGA Marek POL 92   4,28,1
32 133 BALLES Otmar GER 90   1,58,5
33 34 OKAMOTO Kenji JAP 90   2,14,7
34 61 LAY Gerhard AUT 90   2,24,5
35 110 STRICKLER Otto SUI 90   2,25,2
36 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 90   2,28,2
37 52 MITTEL Henry USA 90   2,31,6
38 45 LEXA Tomas CZE 90   3,23,7
39 33 ODAGIRI Sakae JAP 88   2,27,0
40 27 MESZAROS Jan SVK 88   2,46,7
41 38 HOSOE Kaoru JAP 88   2,49,8
42 63 GATTERMAIER Werner AUT 88   3,08,8
43 132 VISSER Wiebold GER 88   4,02,3
44 124 WAENLUND Haakan SWE 86   1,51,0
45 120 BAQUE P. Rafael ESP 86   2,03,3
46 106 OZBOLT Goran CRO 86   2,19,7
47 13 NOKLEBERG Martin NOR 86   2,34,7
48 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 86   3,02,1
49 10 FORBERG Bjoern A. NOR 86   3,07,2
50 9 LARSON Bjoern R. NOR 86   3,23,9
51 104 POJE Dragan CRO 86   3,24,6
52 112 LUSSI Gerhard SUI 86   3,32,9
53 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 86   3,55,4
54 29 KONKOL Pavol SVK 86   4,00,2
55 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 84   2,24,2
56 35 SAKURAI Akihiko JAP 84   3,22,3
57 30 MIKULA Karol SVK 82   3,48,2
58 105 TURK Marino CRO 80   2,32,0
59 37 IWAI Takayasu JAP 80   2,43,2
60 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 80   2,50,6
61 41 SOTENSEK Tomo SLO 80   3,36,6
62 118 BARNILS V. Antonio ESP 78   2,15,7
63 140 BERGOZZA Fabio ITA 74   2,36,8
64 114 MINOUX Christophe FRA 74   3,29,8
65 115 CAILLAU Pierre FRA 74   4,13,7
66 78 WATERS John AUS 72   2,17,7
67 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 72   3,16,4
68 53 CLARK Jay USA 68   3,14,2
69 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 62   2,57,8
70 55 MERTENS Jared USA 58   3,17,9
71 26 JANKOVIC Miroslav SVK 56   3,16,4
72 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 54   2,37,6
73 85 WHITEMAN Russell IRL 54   3,09,5
74 139 PAGANI Edoardo ITA 50   2,57,8
75 89 DOYLE Derek IRL 46   2,59,2
76 67 RAFFAN John GBR 46   3,25,1
77 86 BEGLEY Brendan IRL 38   2,39,9
78 90 COSTELLO Rory IRL 26   3,00,9
79 88 CREHAN Jim IRL 18   3,24,7
80 87 DOHERTY Cathal IRL 16   3,06,6
Aremberg Kobiet
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 50 HAVELKOVA Tereza CZE 92 98 2,13,3
2 136 MAISEL Jana GER 96 94 3,01,9
3 48 KOCIROVA Zuzana CZE 96 94 4,00,6
4 107 ZURGA Snezana CRO 94 90 2,33,4
5 6 MIKSTIENE Vilma LIT 92 82 3,34,0
6 149 POLAKOWSKA Izabela POL 96 68 2,53,4
7 64 ZINNER Alena AUT 90   3,10,0
8 65 STEINBERGER Sabine AUT 86   2,39,5
9 23 SKYRUD Bente NOR 86   3,03,0
10 126 JANSON Lise-Lotte SWE 86   3,36,0
11 137 DUERRWALD Sabrina GER 84   2,04,8
12 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 84   3,09,0
13 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 84   3,37,0
14 147 BIALIK  Iwona POL 84   4,04,0
15 49 BRONCKOVA Jana CZE 80   4,07,5
16 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 68   3,10,0
17 138 ERNST Kathrin GER 68   3,26,0
18 148 WLODARSKA  Urszula POL 66   4,05,9
19 58 PETERS Pam USA 64   3,00,8
20 32 EMBEROVA Zuzana SVK 64   3,22,9
21 108 BROVET Dunja CRO 54   3,32,2
Skish spinningowy Mężczyzn
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 142 NOGA Marek POL 100 100 2,45,8
2 61 LAY Gerhard AUT 95 100 3,05,9
3 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 95 100 3,16,3
4 42 LEXA  Patrik CZE 100 95 2,33,6
5 44 LUXA Jan CZE 100 95 3,13,7
6 40 FURLAN Borut SLO 100 95 5,17,3
7 130 NAGEL Jens GER 95 90 3,36,0
8 66 KLAEUSLER Markus SUI 100 85 3,57,1
9 131 STEIN Ralf GER 95   4,06,0
10 47 HNIZDIL Michal CZE 95   4,26,0
11 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 95   4,38,4
12 146 PAPRZYCKI Pawel POL 95   4,43,0
13 141 KUZA Jacek POL 95   5,01,9
14 45 LEXA Tomas CZE 95   5,15,9
15 132 VISSER Wiebold GER 95   5,41,6
16 111 SCHWARZ Markus SUI 90   3,13,9
17 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 90   3,48,7
18 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 90   3,50,9
19 39 STEVANOVIC Dusan SLO 90   3,51,7
20 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 90   3,52,1
21 103 POPOVIC Marko CRO 90   3,54,1
22 52 MITTEL Henry USA 90   4,06,4
23 25 MICHALIK Karol SVK 90   4,09,6
24 133 BALLES Otmar GER 90   4,15,5
25 112 LUSSI Gerhard SUI 90   4,24,1
26 51 RAJEFF Steve USA 90   5,18,2
27 144 TARGOSZ Mateusz POL 85   3,13,5
28 134 KELTERER Erek GER 85   3,17,0
29 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 85   3,22,8
30 120 BAQUE P. Rafael ESP 85   3,29,6
31 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 85   3,48,6
32 46 LUXA Josef CZE 85   3,50,0
33 109 HAESSIG Reto SUI 85   3,56,1
34 33 ODAGIRI Sakae JAP 85   4,15,2
35 8 ALSAKER Thomas NOR 85   4,19,6
36 38 HOSOE Kaoru JAP 85   4,30,0
37 63 GATTERMAIER Werner AUT 85   4,32,6
38 43 KOBLIHA Pavel CZE 85   6,11,1
39 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 80   3,14,2
40 27 MESZAROS Jan SVK 80   3,24,8
41 143 PAPRZYCKI Janusz POL 80   3,25,1
42 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 80   4,05,8
43 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 80   4,27,0
44 34 OKAMOTO Kenji JAP 80   4,27,0
45 35 SAKURAI Akihiko JAP 80   4,39,6
46 29 KONKOL Pavol SVK 80   5,16,4
47 37 IWAI Takayasu JAP 80   5,26,5
48 124 WAENLUND Haakan SWE 75   3,27,0
49 106 OZBOLT Goran CRO 75   3,32,5
50 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 75   3,51,0
51 104 POJE Dragan CRO 75   4,07,9
52 10 FORBERG Bjoern A. NOR 75   4,27,4
53 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 75   4,56,4
54 41 SOTENSEK Tomo SLO 75   5,30,0
55 140 BERGOZZA Fabio ITA 75   6,02,0
56 60 MEINDL Harald  AUT 75   6,09,8
57 78 WATERS John AUS 70   3,26,0
58 9 LARSON Bjoern R. NOR 70   4,54,7
59 26 JANKOVIC Miroslav SVK 65   5,07,4
60 114 MINOUX Christophe FRA 65   5,30,1
61 118 BARNILS V. Antonio ESP 60   3,53,0
62 30 MIKULA Karol SVK 60   4,36,0
63 28 MESZAROS Juraj SVK 60   5,54,2
64 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 55   3,52,0
65 105 TURK Marino CRO 55   4,12,2
66 13 NOKLEBERG Martin NOR 55   4,52,6
67 53 CLARK Jay USA 55   5,34,6
68 110 STRICKLER Otto SUI 55   6,15,9
69 139 PAGANI Edoardo ITA 50   5,39,0
70 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 45   3,43,0
71 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 45   4,23,8
72 115 CAILLAU Pierre FRA 40   5,52,1
73 67 RAFFAN John GBR 20   5,32,3
74 55 MERTENS Jared USA 20   8,00,0
75 85 WHITEMAN Russell IRL 15   5,09,5
76 89 DOYLE Derek IRL 15   6,00,6
77 88 CREHAN Jim IRL 15   6,47,6
78 86 BEGLEY Brendan IRL 10   3,59,1
79 87 DOHERTY Cathal IRL 10   6,19,6
80 90 COSTELLO Rory IRL 5   5,52,0
Skish spinningowy Kobiet
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 136 MAISEL Jana GER 90 100 3,21,5
2 50 HAVELKOVA Tereza CZE 95 90 3,11,2
3 64 ZINNER Alena AUT 85 90 4,00,0
4 147 BIALIK  Iwona POL 95 90 4,02,6
5 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 90 85 3,54,0
6 48 KOCIROVA Zuzana CZE 95 75 4,58,0
7 137 DUERRWALD Sabrina GER 80   3,55,4
8 49 BRONCKOVA Jana CZE 80   4,39,7
9 149 POLAKOWSKA Izabela POL 75   4,34,5
10 65 STEINBERGER Sabine AUT 75   5,27,3
11 138 ERNST Kathrin GER 75   5,28,2
12 107 ZURGA Snezana CRO 75   5,37,9
13 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 70   5,06,8
14 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 65   4,22,0
15 108 BROVET Dunja CRO 65   5,16,3
16 6 MIKSTIENE Vilma LIT 60   5,00,6
17 148 WLODARSKA  Urszula POL 50   5,35,5
18 32 EMBEROVA Zuzana SVK 50   5,46,2
19 58 PETERS Pam USA 35   5,13,7
Odle. spinningowa mężczyzn
RK Stnr Name Nation Meter Points Final
1 46 LUXA Josef CZE 75,37 113,055 75,98
2 42 LEXA  Patrik CZE 77,42 116,130 74,41
3 29 KONKOL Pavol SVK 82,15 123,225 74,31
4 27 MESZAROS Jan SVK 78,96 118,440 73,97
5 133 BALLES Otmar GER 78,79 118,185 72,76
6 111 SCHWARZ Markus SUI 74,71 112,065 71,72
7 141 KUZA Jacek POL 77,47 116,205 70,78
8 30 MIKULA Karol SVK 75,63 113,445 67,95
9 66 KLAEUSLER Markus SUI 74,71 112,065  
10 10 FORBERG Bjoern A. NOR 74,47 111,705  
11 39 STEVANOVIC Dusan SLO 74,13 111,195  
12 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 73,35 110,025  
13 43 KOBLIHA Pavel CZE 73,25 109,875  
14 146 PAPRZYCKI Pawel POL 73,21 109,815  
15 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 72,83 109,245  
16 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 72,44 108,660  
17 41 SOTENSEK Tomo SLO 72,43 108,645  
18 143 PAPRZYCKI Janusz POL 72,26 108,390  
19 47 HNIZDIL Michal CZE 72,15 108,225  
20 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 71,60 107,400  
21 51 RAJEFF Steve USA 71,57 107,355  
22 9 LARSON Bjoern R. NOR 71,42 107,130  
23 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 71,21 106,815  
24 8 ALSAKER Thomas NOR 70,86 106,290  
25 33 ODAGIRI Sakae JAP 70,84 106,260  
26 40 FURLAN Borut SLO 70,65 105,975  
27 134 KELTERER Erek GER 70,52 105,780  
28 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 69,91 104,865  
29 38 HOSOE Kaoru JAP 69,63 104,445  
30 37 IWAI Takayasu JAP 69,56 104,340  
31 131 STEIN Ralf GER 69,45 104,175  
32 44 LUXA Jan CZE 69,40 104,100  
33 130 NAGEL Jens GER 69,24 103,860  
34 25 MICHALIK Karol SVK 69,18 103,770  
35 45 LEXA Tomas CZE 69,07 103,605  
36 53 CLARK Jay USA 68,56 102,840  
37 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 68,49 102,735  
38 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 68,47 102,705  
39 132 VISSER Wiebold GER 68,44 102,660  
40 105 TURK Marino CRO 68,42 102,630  
41 69 THAIN Peter GBR 68,29 102,435  
42 120 BAQUE P. Rafael ESP 67,75 101,625  
43 118 BARNILS V. Antonio ESP 67,72 101,580  
44 124 WAENLUND Haakan SWE 67,56 101,340  
45 61 LAY Gerhard AUT 67,54 101,310  
46 103 POPOVIC Marko CRO 67,44 101,160  
47 13 NOKLEBERG Martin NOR 67,36 101,040  
48 34 OKAMOTO Kenji JAP 67,24 100,860  
49 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 67,18 100,770  
50 142 NOGA Marek POL 66,97 100,455  
51 52 MITTEL Henry USA 66,95 100,425  
52 28 MESZAROS Juraj SVK 66,85 100,275  
53 109 HAESSIG Reto SUI 66,74 100,110  
54 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 66,64 99,960  
55 112 LUSSI Gerhard SUI 65,61 98,415  
56 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 65,43 98,145  
57 144 TARGOSZ Mateusz POL 65,38 98,070  
58 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 65,01 97,515  
59 71 NEWTON Hugh GBR 64,94 97,410  
60 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 64,89 97,335  
61 140 BERGOZZA Fabio ITA 64,71 97,065  
62 63 GATTERMAIER Werner AUT 64,61 96,915  
63 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 64,23 96,345  
64 104 POJE Dragan CRO 63,83 95,745  
65 106 OZBOLT Goran CRO 63,13 94,695  
66 110 STRICKLER Otto SUI 63,05 94,575  
67 68 HOWLETT Colin GBR 61,69 92,535  
68 60 MEINDL Harald  AUT 60,93 91,395  
69 35 SAKURAI Akihiko JAP 58,65 87,975  
70 115 CAILLAU Pierre FRA 58,40 87,600  
71 26 JANKOVIC Miroslav SVK 58,18 87,270  
72 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 57,45 86,175  
73 70 MILLER Andy GBR 57,37 86,055  
74 114 MINOUX Christophe FRA 56,22 84,330  
75 67 RAFFAN John GBR 55,92 83,880  
76 90 COSTELLO Rory IRL 53,18 79,770  
77 86 BEGLEY Brendan IRL 52,29 78,435  
78 85 WHITEMAN Russell IRL 50,90 76,350  
79 55 MERTENS Jared USA 45,92 68,880  
80 139 PAGANI Edoardo ITA 45,64 68,460  
81 87 DOHERTY Cathal IRL 32,25 48,375  
82 88 CREHAN Jim IRL 9,19 13,785  
83 89 DOYLE Derek IRL 0,00 0,000  
Odle. spinningowa Kobiet
RK Stnr Name Nation Meter Points Final
1 48 KOCIROVA Zuzana CZE 68,08 102,120 70,11
2 136 MAISEL Jana GER 66,88 100,320 69,56
3 138 ERNST Kathrin GER 69,94 104,910 66,49
4 147 BIALIK  Iwona POL 68,60 102,900 65,08
5 23 SKYRUD Bente NOR 67,39 101,085 64,40
6 50 HAVELKOVA Tereza CZE 65,36 98,040 57,75
7 126 JANSON Lise-Lotte SWE 65,28 97,920  
8 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 63,92 95,880  
9 64 ZINNER Alena AUT 62,92 94,380  
10 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 62,75 94,125  
11 148 WLODARSKA  Urszula POL 61,68 92,520  
12 49 BRONCKOVA Jana CZE 59,80 89,700  
13 137 DUERRWALD Sabrina GER 58,98 88,470  
14 149 POLAKOWSKA Izabela POL 58,44 87,660  
15 6 MIKSTIENE Vilma LIT 56,12 84,180  
16 65 STEINBERGER Sabine AUT 55,97 83,955  
17 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 54,86 82,290  
18 58 PETERS Pam USA 53,30 79,950  
19 107 ZURGA Snezana CRO 52,95 79,425  
20 108 BROVET Dunja CRO 50,57 75,855  
21 32 EMBEROVA Zuzana SVK 39,81 59,715  
Pięciobój mężczyzn
RK Stnr Name Nation  D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 42 LEXA  Patrik CZE 100 125,54 100 100 116,130 541,670
2 130 NAGEL Jens GER 100 137,05 98 95 103,860 533,910
3 131 STEIN Ralf GER 100 128,21 98 95 104,175 525,385
4 141 KUZA Jacek POL 95 127,01 92 95 116,205 525,215
5 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 100 120,52 96 95 110,025 521,545
6 46 LUXA Josef CZE 95 134,66 92 85 113,055 519,715
7 44 LUXA Jan CZE 100 117,84 94 100 104,100 515,940
8 51 RAJEFF Steve USA 90 133,30 92 90 107,355 512,655
9 132 VISSER Wiebold GER 100 125,57 88 95 102,660 511,230
10 47 HNIZDIL Michal CZE 85 124,52 96 95 108,225 508,745
11 27 MESZAROS Jan SVK 100 120,12 88 80 118,440 506,560
12 39 STEVANOVIC Dusan SLO 100 111,07 94 90 111,195 506,265
13 142 NOGA Marek POL 95 117,44 92 100 100,455 504,895
14 8 ALSAKER Thomas NOR 95 122,22 96 85 106,290 504,510
15 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT 90 120,31 92 95 104,865 502,175
16 45 LEXA Tomas CZE 90 121,83 90 95 103,605 500,435
17 111 SCHWARZ Markus SUI 90 111,67 96 90 112,065 499,735
18 133 BALLES Otmar GER 90 110,84 90 90 118,185 499,025
19 59 HOCHWARTNER Helmut AUT 90 124,40 94 90 99,960 498,360
20 25 MICHALIK Karol SVK 95 115,08 94 90 103,770 497,850
21 43 KOBLIHA Pavel CZE 90 115,08 96 85 109,875 495,955
22 146 PAPRZYCKI Pawel POL 90 104,63 96 95 109,815 495,445
23 66 KLAEUSLER Markus SUI 75 114,35 94 100 112,065 495,415
24 29 KONKOL Pavol SVK 85 119,60 86 80 123,225 493,825
25 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 95 118,35 96 75 109,245 493,595
26 143 PAPRZYCKI Janusz POL 85 116,41 100 80 108,390 489,800
27 10 FORBERG Bjoern A. NOR 95 120,83 86 75 111,705 488,535
28 40 FURLAN Borut SLO 75 110,92 96 100 105,975 487,895
29 103 POPOVIC Marko CRO 90 105,70 98 90 101,160 484,860
30 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 75 131,55 80 90 107,400 483,950
31 134 KELTERER Erek GER 80 114,43 98 85 105,780 483,210
32 144 TARGOSZ Mateusz POL 85 112,36 100 85 98,070 480,430
33 3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT 100 89,37 92 90 106,815 478,185
34 9 LARSON Bjoern R. NOR 80 129,94 86 70 107,130 473,070
35 37 IWAI Takayasu JAP 100 104,35 80 80 104,340 468,690
36 52 MITTEL Henry USA 60 126,77 90 90 100,425 467,195
37 109 HAESSIG Reto SUI 80 108,88 92 85 100,110 465,990
38 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 75 114,24 92 80 102,705 463,945
39 28 MESZAROS Juraj SVK 90 119,34 94 60 100,275 463,615
40 124 WAENLUND Haakan SWE 70 130,36 86 75 101,340 462,700
41 33 ODAGIRI Sakae JAP 75 107,93 88 85 106,260 462,190
42 34 OKAMOTO Kenji JAP 90 101,31 90 80 100,860 462,170
43 62 WALLNSTORFER Kurt AUT 80 121,82 84 80 96,345 462,165
44 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 95 105,61 90 85 86,175 461,785
45 2 SINKEVICIUS Laurynas LIT 75 100,56 92 85 108,660 461,220
46 61 LAY Gerhard AUT 85 89,11 90 95 101,310 460,420
47 41 SOTENSEK Tomo SLO 85 111,13 80 75 108,645 459,775
48 4 PRISMANTAS Kristupas LIT 95 99,37 86 80 98,145 458,515
49 63 GATTERMAIER Werner AUT 85 101,23 88 85 96,915 456,145
50 60 MEINDL Harald  AUT 90 105,12 94 75 91,395 455,515
51 112 LUSSI Gerhard SUI 70 110,04 86 90 98,415 454,455
52 30 MIKULA Karol SVK 85 107,69 82 60 113,445 448,135
53 38 HOSOE Kaoru JAP 70 93,53 88 85 104,445 440,975
54 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 80 100,01 86 75 97,335 438,345
55 120 BAQUE P. Rafael ESP 70 94,82 86 85 101,625 437,445
56 35 SAKURAI Akihiko JAP 90 92,22 84 80 87,975 434,195
57 13 NOKLEBERG Martin NOR 85 105,32 86 55 101,040 432,360
58 110 STRICKLER Otto SUI 70 109,91 90 55 94,575 419,485
59 105 TURK Marino CRO 85 95,73 80 55 102,630 418,360
60 104 POJE Dragan CRO 55 94,75 86 75 95,745 406,495
61 106 OZBOLT Goran CRO 75 75,46 86 75 94,695 406,155
62 26 JANKOVIC Miroslav SVK 85 112,82 56 65 87,270 406,090
63 53 CLARK Jay USA 80 98,27 68 55 102,840 404,110
64 140 BERGOZZA Fabio ITA 65 90,51 74 75 97,065 401,575
65 118 BARNILS V. Antonio ESP 50 107,41 78 60 101,580 396,990
66 114 MINOUX Christophe FRA 65 84,43 74 65 84,330 372,760
67 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 55 81,45 72 55 97,515 360,965
68 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 50 91,50 62 45 102,735 351,235
69 115 CAILLAU Pierre FRA 65 75,40 74 40 87,600 342,000
70 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 30 88,38 54 45 100,770 318,150
71 139 PAGANI Edoardo ITA 35 112,29 50 50 68,460 315,750
72 67 RAFFAN John GBR 25 103,67 46 20 83,880 278,550
73 85 WHITEMAN Russell IRL 20 103,90 54 15 76,350 269,250
74 55 MERTENS Jared USA 10 103,78 58 20 68,880 260,660
75 78 WATERS John AUS   107,87 72 70 0,000 249,870
76 86 BEGLEY Brendan IRL 20 100,57 38 10 78,435 247,005
77 90 COSTELLO Rory IRL 35 91,95 26 5 79,770 237,720
78 69 THAIN Peter GBR   107,82     102,435 210,255
79 71 NEWTON Hugh GBR   111,25     97,410 208,660
80 87 DOHERTY Cathal IRL 35 89,68 16 10 48,375 199,055
81 68 HOWLETT Colin GBR   92,30     92,535 184,835
82 12 LILLEHEIM Mathias NOR 60 120,89     0,000 180,890
83 70 MILLER Andy GBR   74,86     86,055 160,915
84 11 GRONBERG Stein NOR 45 112,77     0,000 157,770
85 89 DOYLE Derek IRL 20 70,82 46 15 0,000 151,820
86 88 CREHAN Jim IRL 5 84,83 18 15 13,785 136,615
87 54 OLSON Randy USA 35 96,74     0,000 131,740
Pięciobój kobiet
RK Stnr Name Nation  D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 136 MAISEL Jana GER 100 103,19 96 90 100,320 489,510
2 48 KOCIROVA Zuzana CZE 90 100,52 96 95 102,120 483,640
3 50 HAVELKOVA Tereza CZE 95 96,44 92 95 98,040 476,480
4 64 ZINNER Alena AUT 100 103,14 90 85 94,380 472,520
5 147 BIALIK  Iwona POL 80 87,44 84 95 102,900 449,340
6 138 ERNST Kathrin GER 80 109,61 68 75 104,910 437,520
7 49 BRONCKOVA Jana CZE 90 97,39 80 80 89,700 437,090
8 137 DUERRWALD Sabrina GER 75 102,03 84 80 88,470 429,500
9 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT 75 75,03 84 90 95,880 419,910
10 149 POLAKOWSKA Izabela POL 70 87,38 96 75 87,660 416,040
11 6 MIKSTIENE Vilma LIT 85 94,03 92 60 84,180 415,210
12 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK 90 69,84 84 70 94,125 407,965
13 65 STEINBERGER Sabine AUT 75 86,46 86 75 83,955 406,415
14 148 WLODARSKA  Urszula POL 85 83,84 66 50 92,520 377,360
15 107 ZURGA Snezana CRO 40 71,17 94 75 79,425 359,595
16 126 JANSON Lise-Lotte SWE 70 97,66 86   97,920 351,580
17 7 MACKEVICIENE Violeta LIT 60 74,43 68 65 82,290 349,720
18 23 SKYRUD Bente NOR 70 88,14 86   101,085 345,225
19 58 PETERS Pam USA 55 80,50 64 35 79,950 314,450
20 32 EMBEROVA Zuzana SVK 45 92,99 64 50 59,715 311,705
21 108 BROVET Dunja CRO 40 72,02 54 65 75,855 306,875
Łosoś
RK Stnr Name Nation  Cast1 Cast2 Total Final
1 51 RAJEFF Steve USA 76,22 75,92 152,14 82,20
2 130 NAGEL Jens GER 77,59 76,58 154,17 81,97
3 46 LUXA Josef CZE 77,15 75,71 152,86 81,45
4 45 LEXA Tomas CZE 78,96 78,30 157,26 78,60
5 42 LEXA  Patrik CZE 83,06 81,13 164,19 76,47
6 134 KELTERER Erek GER 78,82 75,40 154,22 73,62
7 111 SCHWARZ Markus SUI 78,09 74,02 152,11 72,02
8 124 WAENLUND Haakan SWE 78,66 78,46 157,12 71,06
9 131 STEIN Ralf GER 75,54 74,82 150,36  
10 25 MICHALIK Karol SVK 75,09 73,20 148,29  
11 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 75,07 70,27 145,34  
12 141 KUZA Jacek POL 74,63 71,32 145,95  
13 144 TARGOSZ Mateusz POL 73,76 73,53 147,29  
14 37 IWAI Takayasu JAP 73,42 72,93 146,35  
15 47 HNIZDIL Michal CZE 73,35 65,49 138,84  
16 11 GRONBERG Stein NOR 73,13 69,48 142,61  
17 12 LILLEHEIM Mathias NOR 72,67 72,30 144,97  
18 27 MESZAROS Jan SVK 72,58 68,52 141,10  
19 143 PAPRZYCKI Janusz POL 72,47 66,62 139,09  
20 43 KOBLIHA Pavel CZE 72,43 72,08 144,51  
21 133 BALLES Otmar GER 72,40 71,26 143,66  
22 30 MIKULA Karol SVK 72,21 61,54 133,75  
23 53 CLARK Jay USA 72,08 70,23 142,31  
24 132 VISSER Wiebold GER 71,74 71,68 143,42  
25 52 MITTEL Henry USA 71,71 70,17 141,88  
26 44 LUXA Jan CZE 71,11 70,22 141,33  
27 8 ALSAKER Thomas NOR 71,04 69,57 140,61  
28 10 FORBERG Bjoern A. NOR 71,03 71,01 142,04  
29 9 LARSON Bjoern R. NOR 70,84 68,75 139,59  
30 66 KLAEUSLER Markus SUI 70,55 70,55 141,10  
31 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 69,94 68,32 138,26  
32 142 NOGA Marek POL 69,40 65,66 135,06  
33 71 NEWTON Hugh GBR 68,19 63,41 131,60  
34 26 JANKOVIC Miroslav SVK 67,95 66,16 134,11  
35 78 WATERS John AUS 67,86 67,86 135,72  
36 110 STRICKLER Otto SUI 66,97 65,93 132,90  
37 29 KONKOL Pavol SVK 66,65 63,73 130,38  
38 34 OKAMOTO Kenji JAP 66,22 63,22 129,44  
39 120 BAQUE P. Rafael ESP 64,93 64,63 129,56  
40 109 HAESSIG Reto SUI 64,57 59,79 124,36  
41 118 BARNILS V. Antonio ESP 64,40 60,14 124,54  
42 69 THAIN Peter GBR 64,22 60,72 124,94  
43 70 MILLER Andy GBR 64,04 60,48 124,52  
44 35 SAKURAI Akihiko JAP 64,00 61,94 125,94  
45 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 63,31 62,71 126,02  
46 55 MERTENS Jared USA 63,14 62,11 125,25  
47 33 ODAGIRI Sakae JAP 62,00 61,67 123,67  
48 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 61,04 59,31 120,35  
49 67 RAFFAN John GBR 60,56 57,93 118,49  
50 90 COSTELLO Rory IRL 60,40 59,27 119,67  
51 86 BEGLEY Brendan IRL 60,38 59,71 120,09  
52 112 LUSSI Gerhard SUI 58,61 56,18 114,79  
53 146 PAPRZYCKI Pawel POL 57,58 57,15 114,73  
54 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 57,21 55,21 112,42  
55 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 56,75 51,12 107,87  
56 85 WHITEMAN Russell IRL 56,07 52,78 108,85  
57 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 55,51 52,25 107,76  
58 54 OLSON Randy USA 55,30 52,51 107,81  
59 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 53,28 44,13 97,41  
60 88 CREHAN Jim IRL 53,02 52,89 105,91  
61 87 DOHERTY Cathal IRL 52,76 50,06 102,82  
62 68 HOWLETT Colin GBR 52,52 51,19 103,71  
Odl.spinni. Dwurącz 18 gr.
Rk Stnr Name Nation Meter Points Final
1 144 TARGOSZ Mateusz POL 109,70 164,550 107,32
2 9 LARSON Bjoern R. NOR 108,60 162,900 105,81
3 132 VISSER Wiebold GER 110,07 165,105 103,97
4 69 THAIN Peter GBR 109,67 164,505 103,76
5 8 ALSAKER Thomas NOR 108,49 162,735 102,04
6 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 116,98 175,470 98,61
7 133 BALLES Otmar GER 109,21 163,815 98,17
8 66 KLAEUSLER Markus SUI 108,63 162,945 97,56
9 51 RAJEFF Steve USA 108,42 162,630
10 27 MESZAROS Jan SVK 106,85 160,275
11 43 KOBLIHA Pavel CZE 106,24 159,360
12 29 KONKOL Pavol SVK 105,34 158,010
13 44 LUXA Jan CZE 104,45 156,675
14 141 KUZA Jacek POL 104,22 156,330
15 131 STEIN Ralf GER 104,01 156,015
16 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 103,24 154,860
17 143 PAPRZYCKI Janusz POL 102,90 154,350
18 46 LUXA Josef CZE 102,64 153,960
19 25 MICHALIK Karol SVK 102,32 153,480
20 34 OKAMOTO Kenji JAP 102,30 153,450
21 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 102,15 153,225
22 71 NEWTON Hugh GBR 101,82 152,730
23 120 BAQUE P. Rafael ESP 101,65 152,475
24 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 101,59 152,385
25 130 NAGEL Jens GER 101,26 151,890
26 45 LEXA Tomas CZE 101,00 151,500
27 111 SCHWARZ Markus SUI 100,78 151,170
28 109 HAESSIG Reto SUI 100,62 150,930
29 47 HNIZDIL Michal CZE 100,14 150,210
30 134 KELTERER Erek GER 100,05 150,075
31 42 LEXA  Patrik CZE 99,98 149,970
32 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 99,39 149,085
33 118 BARNILS V. Antonio ESP 99,20 148,800
34 142 NOGA Marek POL 99,15 148,725
35 52 MITTEL Henry USA 98,76 148,140
36 30 MIKULA Karol SVK 97,80 146,700
37 68 HOWLETT Colin GBR 97,72 146,580
38 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 97,12 145,680
39 26 JANKOVIC Miroslav SVK 97,08 145,620
40 110 STRICKLER Otto SUI 94,07 141,105
41 70 MILLER Andy GBR 92,16 138,240
42 33 ODAGIRI Sakae JAP 91,50 137,250
43 53 CLARK Jay USA 90,59 135,885
44 35 SAKURAI Akihiko JAP 90,50 135,750
45 67 RAFFAN John GBR 90,31 135,465
46 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 90,22 135,330
47 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 89,78 134,670
48 112 LUSSI Gerhard SUI 88,53 132,795
49 55 MERTENS Jared USA 86,81 130,215
50 86 BEGLEY Brendan IRL 77,31 115,965
51 85 WHITEMAN Russell IRL 75,17 112,755
52 90 COSTELLO Rory IRL 69,48 104,220
53 10 FORBERG Bjoern A. NOR   0,000
54 11 GRONBERG Stein NOR   0,000
55 12 LILLEHEIM Mathias NOR   0,000
56 13 NOKLEBERG Martin NOR   0,000
57 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 0,00 0,000
58 37 IWAI Takayasu JAP 0,00 0,000
59 38 HOSOE Kaoru JAP   0,000
60 54 OLSON Randy USA   0,000
61 78 WATERS John AUS   0,000
62 82 SCOTT Gary SCO   0,000
63 87 DOHERTY Cathal IRL 0,00 0,000
64 88 CREHAN Jim IRL 0,00 0,000
65 89 DOYLE Derek IRL 0,00 0,000
66 114 MINOUX Christophe FRA 0,00 0,000
67 115 CAILLAU Pierre FRA 0,00 0,000
68 124 WAENLUND Haakan SWE 0,00 0,000
69 135 EBELING Olaf GER   0,000
70 146 PAPRZYCKI Pawel POL 0,00 0,000
siedmiobój
Rk Stnr Name Nation D1-5 D6 D7 Total
1 42 LEXA  Patrik CZE 541,670 164,19 149,970 855,830
2 130 NAGEL Jens GER 533,910 154,17 151,890 839,970
3 131 STEIN Ralf GER 525,385 150,36 156,015 831,760
4 141 KUZA Jacek POL 525,215 145,95 156,330 827,495
5 51 RAJEFF Steve USA 512,655 152,14 162,630 827,425
6 46 LUXA Josef CZE 519,715 152,86 153,960 826,535
7 132 VISSER Wiebold GER 511,230 143,42 165,105 819,755
8 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 521,545 145,34 152,385 819,270
9 44 LUXA Jan CZE 515,940 141,33 156,675 813,945
10 45 LEXA Tomas CZE 500,435 157,26 151,500 809,195
11 27 MESZAROS Jan SVK 506,560 141,10 160,275 807,935
12 8 ALSAKER Thomas NOR 504,510 140,61 162,735 807,855
13 133 BALLES Otmar GER 499,025 143,66 163,815 806,500
14 111 SCHWARZ Markus SUI 499,735 152,11 151,170 803,015
15 43 KOBLIHA Pavel CZE 495,955 144,51 159,360 799,825
16 25 MICHALIK Karol SVK 497,850 148,29 153,480 799,620
17 66 KLAEUSLER Markus SUI 495,415 141,10 162,945 799,460
18 47 HNIZDIL Michal CZE 508,745 138,84 150,210 797,795
19 144 TARGOSZ Mateusz POL 480,430 147,29 164,550 792,270
20 142 NOGA Marek POL 504,895 135,06 148,725 788,680
21 134 KELTERER Erek GER 483,210 154,22 150,075 787,505
22 143 PAPRZYCKI Janusz POL 489,800 139,09 154,350 783,240
23 29 KONKOL Pavol SVK 493,825 130,38 158,010 782,215
24 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 493,595 138,26 149,085 780,940
25 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 483,950 120,35 175,470 779,770
26 9 LARSON Bjoern R. NOR 473,070 139,59 162,900 775,560
27 52 MITTEL Henry USA 467,195 141,88 148,140 757,215
28 34 OKAMOTO Kenji JAP 462,170 129,44 153,450 745,060
29 109 HAESSIG Reto SUI 465,990 124,36 150,930 741,280
30 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 463,945 126,02 145,680 735,645
31 30 MIKULA Karol SVK 448,135 133,75 146,700 728,585
32 33 ODAGIRI Sakae JAP 462,190 123,67 137,250 723,110
33 120 BAQUE P. Rafael ESP 437,445 129,56 152,475 719,480
34 112 LUSSI Gerhard SUI 454,455 114,79 132,795 702,040
35 35 SAKURAI Akihiko JAP 434,195 125,94 135,750 695,885
36 110 STRICKLER Otto SUI 419,485 132,90 141,105 693,490
37 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 438,345 112,42 135,330 686,095
38 26 JANKOVIC Miroslav SVK 406,090 134,11 145,620 685,820
39 53 CLARK Jay USA 404,110 142,31 135,885 682,305
40 118 BARNILS V. Antonio ESP 396,990 124,54 148,800 670,330
41 10 FORBERG Bjoern A. NOR 488,535 142,04 0,000 630,575
42 124 WAENLUND Haakan SWE 462,700 157,12 0,000 619,820
43 37 IWAI Takayasu JAP 468,690 146,35 0,000 615,040
44 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 351,235 107,76 153,225 612,220
45 146 PAPRZYCKI Pawel POL 495,445 114,73 0,000 610,175
46 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 318,150 107,87 154,860 580,880
47 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 461,785 97,41 0,000 559,195
48 67 RAFFAN John GBR 278,550 118,49 135,465 532,505
49 55 MERTENS Jared USA 260,660 125,25 130,215 516,125
50 69 THAIN Peter GBR 210,255 124,94 164,505 499,700
51 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 360,965 0,00 134,670 495,635
52 71 NEWTON Hugh GBR 208,660 131,60 152,730 492,990
53 85 WHITEMAN Russell IRL 269,250 108,85 112,755 490,855
54 86 BEGLEY Brendan IRL 247,005 120,09 115,965 483,060
55 90 COSTELLO Rory IRL 237,720 119,67 104,220 461,610
56 38 HOSOE Kaoru JAP 440,975 0,00 0,000 440,975
57 68 HOWLETT Colin GBR 184,835 103,71 146,580 435,125
58 13 NOKLEBERG Martin NOR 432,360 0,00 0,000 432,360
59 70 MILLER Andy GBR 160,915 124,52 138,240 423,675
60 78 WATERS John AUS 249,870 135,72 0,000 385,590
61 114 MINOUX Christophe FRA 372,760 0,00 0,000 372,760
62 115 CAILLAU Pierre FRA 342,000 0,00 0,000 342,000
63 12 LILLEHEIM Mathias NOR 180,890 144,97 0,000 325,860
64 87 DOHERTY Cathal IRL 199,055 102,82 0,000 301,875
65 11 GRONBERG Stein NOR 157,770 142,61 0,000 300,380
66 88 CREHAN Jim IRL 136,615 105,91 0,000 242,525
67 54 OLSON Randy USA 131,740 107,81 0,000 239,550
68 89 DOYLE Derek IRL 151,820 0,00 0,000 151,820
skish multi meżczyzn
RK Stnr Name Nation Points Final Time
1 134 KELTERER Erek GER 90 100 3,41,8
2 34 OKAMOTO Kenji JAP 95 100 5,20,1
3 51 RAJEFF Steve USA 100 95 4,41,1
4 111 SCHWARZ Markus SUI 90 95 5,08,3
5 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 90 85 3,95,6
6 133 BALLES Otmar GER 95 85 4,34,0
7 52 MITTEL Henry USA 95 85 6,33,8
8 142 NOGA Marek POL 95 80 6,32,0
9 118 BARNILS V. Antonio ESP 90   5,11,8
10 38 HOSOE Kaoru JAP 90   8,25,9
11 130 NAGEL Jens GER 85   4,28,7
12 135 EBELING Olaf GER 85   4,55,6
13 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 85   5,35,9
14 37 IWAI Takayasu JAP 85   6,29,1
15 46 LUXA Josef CZE 80   3,53,0
16 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 80   4,34,3
17 120 BAQUE P. Rafael ESP 80   4,40,5
18 143 PAPRZYCKI Janusz POL 80   4,41,9
19 45 LEXA Tomas CZE 80   4,44,5
20 44 LUXA Jan CZE 80   5,07,4
21 146 PAPRZYCKI Pawel POL 80   5,31,7
22 43 KOBLIHA Pavel CZE 80   6,18,9
23 131 STEIN Ralf GER 80   6,29,6
24 112 LUSSI Gerhard SUI 80   6,30,5
25 25 MICHALIK Karol SVK 80   7,01,3
26 141 KUZA Jacek POL 80   7,09,6
27 66 KLAEUSLER Markus SUI 80   7,38,4
28 9 LARSON Bjoern R. NOR 75   7,12,0
29 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 70   3,50,5
30 35 SAKURAI Akihiko JAP 70   5,11,4
31 53 CLARK Jay USA 70   5,54,1
32 114 MINOUX Christophe FRA 70   6,20,7
33 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 65   4,53,7
34 47 HNIZDIL Michal CZE 60   4,52,0
35 42 LEXA  Patrik CZE 60   5,47,4
36 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 60   6,13,2
37 33 ODAGIRI Sakae JAP 60   7,13,2
38 124 WAENLUND Haakan SWE 55   4,41,4
39 27 MESZAROS Jan SVK 55   6,02,4
40 115 CAILLAU Pierre FRA 55   9,01,9
41 78 WATERS John AUS 50   4,26,0
42 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 45   5,13,9
43 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 35   4,44,7
44 67 RAFFAN John GBR 35   8,48,9
45 55 MERTENS Jared USA 25   5,55,8
46 29 KONKOL Pavol SVK 25   7,09,7
skish multi kobiet
Rk Stnr Name Nation Points Final Time
1 138 ERNST Kathrin GER 80 90 6,49,7
2 136 MAISEL Jana GER 90 85 5,22,4
3 149 POLAKOWSKA Izabela POL 65 65 8,50,4
4 49 BRONCKOVA Jana CZE 75 60 5,51,4
5 137 DUERRWALD Sabrina GER 45 60 6,18,3
6 64 ZINNER Alena AUT 55 45 7,43,5
7 147 BIALIK  Iwona POL 35   6,11,5
8 58 PETERS Pam USA 25   5,09,3
9 148 WLODARSKA  Urszula POL 25   8,19,7
odl. multi mężczyzn
RK Stnr Name Nation Meter Points Final
1 37 IWAI Takayasu JAP 102,60 153,900 101,62
2 69 THAIN Peter GBR 109,48 164,220 100,62
3 131 STEIN Ralf GER 105,55 158,325 100,08
4 9 LARSON Bjoern R. NOR 104,94 157,410 99,82
5 134 KELTERER Erek GER 103,19 154,785 99,11
6 66 KLAEUSLER Markus SUI 103,27 154,905 98,43
7 130 NAGEL Jens GER 101,22 151,830 96,99
8 51 RAJEFF Steve USA 102,52 153,780 91,50
9 143 PAPRZYCKI Janusz POL 100,86 151,290
10 71 NEWTON Hugh GBR 100,60 150,900
11 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 99,98 149,970
12 33 ODAGIRI Sakae JAP 99,82 149,730
13 68 HOWLETT Colin GBR 98,95 148,425
14 133 BALLES Otmar GER 97,88 146,820
15 135 EBELING Olaf GER 97,68 146,520
16 29 KONKOL Pavol SVK 96,93 145,395
17 43 KOBLIHA Pavel CZE 96,63 144,945
18 52 MITTEL Henry USA 96,59 144,885
19 46 LUXA Josef CZE 96,49 144,735
20 53 CLARK Jay USA 96,25 144,375
21 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 96,02 144,030
22 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 95,82 143,730
23 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 94,97 142,455
24 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 94,61 141,915
25 120 BAQUE P. Rafael ESP 94,02 141,030
26 144 TARGOSZ Mateusz POL 93,88 140,820
27 112 LUSSI Gerhard SUI 93,62 140,430
28 25 MICHALIK Karol SVK 93,31 139,965
29 118 BARNILS V. Antonio ESP 93,30 139,950
30 141 KUZA Jacek POL 93,07 139,605
31 70 MILLER Andy GBR 92,86 139,290
32 67 RAFFAN John GBR 92,64 138,960
33 8 ALSAKER Thomas NOR 91,65 137,475
34 142 NOGA Marek POL 90,90 136,350
35 44 LUXA Jan CZE 90,09 135,135
36 34 OKAMOTO Kenji JAP 89,92 134,880
37 146 PAPRZYCKI Pawel POL 88,92 133,380
38 42 LEXA  Patrik CZE 88,69 133,035
39 27 MESZAROS Jan SVK 88,50 132,750
40 47 HNIZDIL Michal CZE 83,89 125,835
41 110 STRICKLER Otto SUI 83,38 125,070
42 45 LEXA Tomas CZE 79,26 118,890
43 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 78,93 118,395
44 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 78,70 118,050
45 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 76,09 114,135
46 35 SAKURAI Akihiko JAP 75,77 113,655
47 55 MERTENS Jared USA 65,67 98,505
48 85 WHITEMAN Russell IRL 55,44 83,160
49 111 SCHWARZ Markus SUI 0,00 0,000
50 124 WAENLUND Haakan SWE 0,00 0,000
51 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 0,00 0,000
Dziewięciobój mężczyzn
RK Stnr Name Nation D1-7 D8 D9 Total
1 51 RAJEFF Steve USA 827,425 100 153,780 1081,205
2 130 NAGEL Jens GER 839,970 85 151,830 1076,800
3 131 STEIN Ralf GER 831,760 80 158,325 1070,085
4 46 LUXA Josef CZE 826,535 80 144,735 1051,270
5 42 LEXA  Patrik CZE 855,830 60 133,035 1048,865
6 133 BALLES Otmar GER 806,500 95 146,820 1048,320
7 141 KUZA Jacek POL 827,495 80 139,605 1047,100
8 66 KLAEUSLER Markus SUI 799,460 80 154,905 1034,365
9 134 KELTERER Erek GER 787,505 90 154,785 1032,290
10 44 LUXA Jan CZE 813,945 80 135,135 1029,080
11 43 KOBLIHA Pavel CZE 799,825 80 144,945 1024,770
12 142 NOGA Marek POL 788,680 95 136,350 1020,030
13 25 MICHALIK Karol SVK 799,620 80 139,965 1019,585
14 143 PAPRZYCKI Janusz POL 783,240 80 151,290 1014,530
15 45 LEXA Tomas CZE 809,195 80 118,890 1008,085
16 9 LARSON Bjoern R. NOR 775,560 75 157,410 1007,970
17 145 TARGOSZ Wlodzimierz POL 779,770 80 142,455 1002,225
18 52 MITTEL Henry USA 757,215 95 144,885 997,100
19 27 MESZAROS Jan SVK 807,935 55 132,750 995,685
20 125 ERICSSON Lars-Eric SWE 780,940 90 118,050 988,990
21 47 HNIZDIL Michal CZE 797,795 60 125,835 983,630
22 34 OKAMOTO Kenji JAP 745,060 95 134,880 974,940
23 29 KONKOL Pavol SVK 782,215 25 145,395 952,610
24 8 ALSAKER Thomas NOR 807,855   137,475 945,330
25 121 DelROSARIO Alexis G. ESP 735,645 65 143,730 944,375
26 120 BAQUE P. Rafael ESP 719,480 80 141,030 940,510
27 144 TARGOSZ Mateusz POL 792,270   140,820 933,090
28 33 ODAGIRI Sakae JAP 723,110 60 149,730 932,840
29 112 LUSSI Gerhard SUI 702,040 80 140,430 922,470
30 129 MAIRE-HENSGE Heinz GER 819,270 85 0,000 904,270
31 118 BARNILS V. Antonio ESP 670,330 90 139,950 900,280
32 53 CLARK Jay USA 682,305 70 144,375 896,680
33 111 SCHWARZ Markus SUI 803,015 90 0,000 893,015
34 35 SAKURAI Akihiko JAP 695,885 70 113,655 879,540
35 119 LEONDROS Hernandez G. ESP 686,095 45 144,030 875,125
36 37 IWAI Takayasu JAP 615,040 85 153,900 853,940
37 146 PAPRZYCKI Pawel POL 610,175 80 133,380 823,555
38 123 RODENAS CH. Pedro J. ESP 612,220 60 149,970 822,190
39 110 STRICKLER Otto SUI 693,490   125,070 818,560
40 122 PLAZA MAGANA Enrique ESP 580,880 35 141,915 757,795
41 36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP 559,195 70 118,395 747,590
42 67 RAFFAN John GBR 532,505 35 138,960 706,465
43 124 WAENLUND Haakan SWE 619,820 55 0,000 674,820
44 69 THAIN Peter GBR 499,700   164,220 663,920
45 71 NEWTON Hugh GBR 492,990   150,900 643,890
46 55 MERTENS Jared USA 516,125 25 98,505 639,630
47 79 BINEDELL Henry Adrian RSA 495,635   114,135 609,770
48 68 HOWLETT Colin GBR 435,125   148,425 583,550
49 85 WHITEMAN Russell IRL 490,855   83,160 574,015
50 70 MILLER Andy GBR 423,675   139,290 562,965
51 38 HOSOE Kaoru JAP 440,975 90 0,000 530,975
52 86 BEGLEY Brendan IRL 483,060   0,000 483,060
53 90 COSTELLO Rory IRL 461,610   0,000 461,610
54 114 MINOUX Christophe FRA 372,760 70 0,000 442,760
55 78 WATERS John AUS 385,590 50 0,000 435,590
56 115 CAILLAU Pierre FRA 342,000 55 0,000 397,000
57 87 DOHERTY Cathal IRL 301,875   0,000 301,875
58 88 CREHAN Jim IRL 242,525   0,000 242,525
59 135 EBELING Olaf GER 0,000 85 146,520 231,520
60 89 DOYLE Derek IRL 151,820   0,000 151,820
siedmiobój mężczyzn
Rk Stnr Name Nation D1-5 D8 D9 Total
1 136 MAISEL Jana GER 489,510 90 127,290 706,800
2 138 ERNST Kathrin GER 437,520 80 131,280 648,800
3 64 ZINNER Alena AUT 472,520 55 113,010 640,530
4 49 BRONCKOVA Jana CZE 437,090 75 98,220 610,310
5 149 POLAKOWSKA Izabela POL 416,040 65 99,495 580,535
6 147 BIALIK  Iwona POL 449,340 35 93,915 578,255
7 137 DUERRWALD Sabrina GER 429,500 45 95,370 569,870
8 148 WLODARSKA  Urszula POL 377,360 25 113,700 516,060
9 23 SKYRUD Bente NOR 345,225   108,390 453,615
10 126 JANSON Lise-Lotte SWE 351,580   101,130 452,710
11 58 PETERS Pam USA 314,450 25 105,930 445,380
Drużynowo  mężczyzn
RK Stnr Name Team Pentathlon Total
1 130 NAGEL Jens GER  533,910 2092,070
131 STEIN Ralf GER  525,385
129 MAIRE-HENSGE Heinz GER  521,545
132 VISSER Wiebold GER  511,230
2 42 LEXA  Patrik CZE M 541,670 2077,760
46 LUXA Josef CZE M 519,715
44 LUXA Jan CZE M 515,940
45 LEXA Tomas CZE M 500,435
3 141 KUZA Jacek POL M 525,215 2003,860
142 NOGA Marek POL M 504,895
143 PAPRZYCKI Janusz POL M 489,800
145 TARGOSZ Wlodzimierz POL M 483,950
4 27 MESZAROS Jan SVK M 506,560 1946,370
25 MICHALIK Karol SVK M 497,850
29 KONKOL Pavol SVK M 493,825
30 MIKULA Karol SVK M 448,135
5 111 SCHWARZ Markus SUI M 499,735 1915,595
66 KLAEUSLER Markus SUI M 495,415
109 HAESSIG Reto SUI M 465,990
112 LUSSI Gerhard SUI M 454,455
6 1 SVIRBUTAVICIUS Marijonas LIT M 502,175 1900,095
3 ROMANOVSKIS Aleksandras LIT M 478,185
2 SINKEVICIUS Laurynas LIT M 461,220
4 PRISMANTAS Kristupas LIT M 458,515
7 8 ALSAKER Thomas NOR M 504,510 1898,475
10 FORBERG Bjoern A. NOR M 488,535
9 LARSON Bjoern R. NOR M 473,070
13 NOKLEBERG Martin NOR M 432,360
8 59 HOCHWARTNER Helmut AUT M 498,360 1876,460
62 WALLNSTORFER Kurt AUT M 462,165
61 LAY Gerhard AUT M 460,420
60 MEINDL Harald  AUT M 455,515
9 33 ODAGIRI Sakae JAP M 462,190 1820,340
34 OKAMOTO Kenji JAP M 462,170
36 TSUKAMOTO Kazuyashi JAP M 461,785
35 SAKURAI Akihiko JAP M 434,195
10 121 DelROSARIO Alexis G. ESP M 463,945 1736,725
119 LEONDROS Hernandez G. ESP M 438,345
120 BAQUE P. Rafael ESP M 437,445
118 BARNILS V. Antonio ESP M 396,990
11 103 POPOVIC Marko CRO M 484,860 1715,870
105 TURK Marino CRO M 418,360
104 POJE Dragan CRO M 406,495
106 OZBOLT Goran CRO M 406,155
12 85 WHITEMAN Russell IRL M 269,250 756,740
87 DOHERTY Cathal IRL M 199,055
89 DOYLE Derek IRL M 151,820
88 CREHAN Jim IRL M 136,615
Drużynowo  kobiet
RK Stnr Name Nation (Club) Team Penthatlon Summe Total
1 48 KOCIROVA Zuzana CZE CZE  483,640 920,730 920,730
49 BRONCKOVA Jana CZE CZE  437,090 920,730
2 136 MAISEL Jana GER GER  489,510 919,010 919,010
137 DUERRWALD Sabrina GER GER  429,500 919,010
3 64 ZINNER Alena AUT AUT  472,520 878,935 878,935
65 STEINBERGER Sabine AUT AUT  406,415 878,935
4 5 SVIRBUTAVICIUTE Ugne LIT LIT  419,910 835,120 835,120
6 MIKSTIENE Vilma LIT LIT  415,210 835,120
5 147 BIALIK  Iwona POL POL  449,340 826,700 826,700
148 WLODARSKA  Urszula POL POL  377,360 826,700
6 31 JANKOVICOVA  Lucia SVK SVK  407,965 719,670 719,670
32 EMBEROVA Zuzana SVK SVK  311,705 719,670
7 107 ZURGA Snezana CRO CRO  359,595 666,470 666,470
108 BROVET Dunja CRO CRO  306,875 666,470