II OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY RZUTOWE IM. JANA ZAMOYSKIEGO-XVI ORDYNATA ZAMOSCIA
3-bój spinningowy dzieci
2006.05.20
Kon. 3 Kon. 4 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Spinning spraw Spinning cel Odleg. 7,5g 3-bój Zajęte miejsce
X Białystok Gorbacz Daniel 5J 31 82 90 68,04 274,060 1
X Kielce Korban Dawid 5J 29 90 65 52,82 234,230 2
X Kielce Kuza Magdalena 5D 30 82 70 54,39 233,585 3
X Katowice Sobota Daniel 5J 33 80 65 56,85 230,275 4
X Bydgoszcz Pecyna Eliza 3X 32 84 75 38,12 216,180 5
X Zamość Łukasik Michał 3X 28 76 45 44,83 188,245 6
X Kielce Kuza Maciej 5J 34 62 25 21,96 119,940 7
5-bój dziewcząt
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
D Bydgoszcz Pecyna Natalia 5D 25 85 88 95 36,40 37,80 58,60 430,100 1
D Bydgoszcz Krzyżanowska Paulina 5D 26 100 92 65 30,08 38,89 57,87 412,775 2
X Kielce Kuza Magdalena 5D 30 80 82 70 33,32 31,63 54,39 378,535 3
D Toruń Rybant Aleksandra 5D 27 0 86 20 18,93 17,57 37,51 198,765 4
5-bój juniorów
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
J Zamość Stopa Paweł 5J 12 90 90 95 50,10 51,04 67,22 476,970 1
J Toruń Klinger Oliver 5J 18 70 90 100 38,29 38,52 66,85 437,085 2
J Kielce Masalski Marcin 5J 16 85 88 85 42,19 43,77 57,93 430,855 3
X Białystok Gorbacz Daniel 5J 31 80 82 90 37,30 38,65 68,04 430,010 4
J Kielce Kozakowski Marek 5J 17 80 88 75 43,17 42,90 65,09 426,705 5
J Białystok Marcińczyk Patryk 5J 20 60 88 95 41,32 42,76 58,14 414,290 6
J Białystok Sic Artur 5J 21 50 86 90 39,10 39,11 64,81 401,425 7
J Katowice Mośko Łukasz 5J 24 80 86 55 49,92 43,47 52,22 392,720 8
J Toruń Szynkowski Fabian 5J 19 55 84 95 29,80 30,23 59,23 382,875 9
X Kielce Korban Dawid 5J 29 60 90 65 37,79 39,80 52,82 371,820 10
J Zamość Grzeszczuk Paweł 5J 13 30 84 45 40,06 36,99 58,19 323,335 11
X Katowice Sobota Daniel 5J 33 10 80 65 35,57 35,70 56,85 311,545 12
J Zamość Śpiączka Marcin 5J 14 30 76 65 26,80 27,48 52,88 304,600 13
J Zamość Lewandowski Igor 5J 15 35 64 65 34,27 30,96 49,72 303,810 14
J Katowice Sobota Paweł 5J 22 15 80 60 29,68 29,85 49,97 289,485 15
J Katowice Kurzyński Daniel 5J 23 35 58 50 23,04 24,74 37,57 247,135 16
X Kielce Kuza Maciej 5J 34 5 62 25 17,85 18,84 21,96 161,630 17
5-bój kobiet
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
K Toruń Polakowska Izabela 5K 9 90 92 80 40,52 43,35 60,77 437,025 1
K Katowice Bialik Iwona 5K 8 90 76 85 40,42 42,13 65,79 432,235 2
K Kielce Włodarska Urszula 5K 7 80 82 75 45,41 47,02 67,51 430,695 3
K Kielce Kuza Renata 5K 10 95 76 70 45,60 43,12 55,45 412,895 4
K Katowice Miziołek Nina 5K 11 60 70 60 39,95 41,84 54,03 352,835 5
5-bój seniorów
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
S Katowice Targosz Włodzimierz 5S 5 100 100 95 57,21 58,44 71,21 517,465 1
S Kielce Kuza Jacek 5S 1 95 98 90 57,31 56,43 69,94 501,650 2
S Katowice Noga Marek 5S 3 100 88 100 52,29 54,14 69,16 498,170 3
S Katowice Targosz Mateusz 5S 6 95 88 90 51,78 51,42 68,17 478,455 4
S Kielce Janik Mariusz 5S 2 95 92 85 48,65 49,20 68,16 472,090 5
S Katowice Mosko Zbigniew 5S 4 90 74 70 52,88 54,32 66,93 441,595 6
Drużynowo młodzież
  Drużyna (Zest!$B$x-nr. wiersza) Zawodnik I             (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik I (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Zawodnik II           (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik II (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Wynik drużyny Zajęte miejsce
  Toruń Klinger Oliver 290,275 Szynkowski Fabian 267,845 558,120 1
  Białystok Marcińczyk Patryk 270,210 Gorbacz Daniel 274,06 544,270 2
  Zamość Stopa Paweł 285,830 Grzeszczuk Paweł 216,285 502,115 3
  Kielce Korban Dawid 234,230 Kuza Magdalena 233,585 467,815 4
  Katowice Mośko Łukasz 219,330 Sobota Daniel 230,275 449,605 5
  Katowice 2 Sobota Paweł 214,955 Kurzyński Daniel 164,355 379,310 6
  Białystok 2 Sic Artur 273,215     273,215 7
  Bydgoszcz Pecyna Eliza 216,180     216,180 8
  Kielce 2 Kuza Maciej 119,940     119,940 9
Drużynowo kobiety
  Drużyna (Zest!$B$x-nr. wiersza) Zawodniczka I (Zest!$C$x-nr. wiersza) Zawodniczka I (Zest!$R$x-nr. wiersza) Zawodniczka II (Zest!$C$x-nr. wiersza) Zawodniczka II (Zest!$R$x-nr. wiersza) Wynik drużyny Zajęte miejsce
  Kielce Włodarska Urszula 430,695 Kuza Renata 412,895 843,590 1
  Bydgoszcz Pecyna Natalia 430,100 Krzyżanowska Paulina 412,775 842,875 2
  Katowice Bialik Iwona 432,235 Miziołek Nina 352,835 785,070 3
  Toruń Polakowska Izabela 437,025 Rybant Aleksandra 198,765 635,790 4
Drużynowo mężczyźni
  Drużyna (Zest!$B$x-nr. wiersza) Zaw I (E$-x) Zawodnik I (Zest!$R$x-nr. wiersza) Zaw II    (E$-x) Zawodnik II (Zest!$R$x-nr. wiersza) Zaw III   (E$-x) Zawodnik III (Zest!$R$x-nr. wiersza) Zaw IV   (E$-x) Zawodnik IV (Zest!$R$x-nr. wiersza) Wynik drużyny
  Katowice 3 498,170 4 441,595 5 517,465 6 478,455 1935,685
  Kielce 1 501,650 2 472,09 16 430,855 17 426,705 1831,300
  Zamość 14 304,600 15 303,81 28 188,245     796,655