Rzutowe Mistrzostwa Europy Seniorów
4-9.09.2007 r.  Malmo - Szwecja
Skish Muchowy - Kobiety
# St.# Name Nation (Club) D1 Points D1 Time D1 Final D1 Time
1 1 Jana Maisel GER - Germany 100 01:44,88 100 01:35,58
2 12 Kathrin Ernst GER - Germany 90 02:39,74 95 02:20,51
3 11 Alena Zinner AUT - Austria 95 03:18,14 95 02:37,58
4 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 95 03:44,51 95 03:34,18
5 7 Jana Gerlach GER - Germany 90 03:14,69 90 02:05,39
6 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 90 02:52,78 85 02:36,41
7 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 90 03:38,19    
8 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 90 03:44,46    
9 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 85 02:58,23    
10 2 Iwona Bialik POL - Poland 85 03:31,42    
11 9 Natalia Pecyna POL - Poland 80 03:17,16    
12 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 75 03:18,58    
13 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 75 03:38,43    
14 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 70 04:42,42    
15 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 65 03:10,66    
16 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 60 04:54,31    
17 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 45 03:48,02    
18 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 40 03:35,39    
Skish Muchowy - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1 Points D1 Time D1 Final D1 Time
1 76 Otmar Balles GER - Germany 100 01:38,17 100 01:12,82
2 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 100 02:42,20 100 02:02,75
3 31 Jens Nagel GER - Germany 100 03:05,55 100 02:13,52
4 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 100 02:35,25 95 01:46,02
5 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 100 02:33,63 95 02:02,14
6 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 100 02:32,20 95 02:18,10
7 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 100 02:52,37 90 01:35,15
8 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 100 02:53,01 90 02:39,02
9 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 100 03:16,39    
10 59 Karol Michalik SVK - Slovak 100 03:22,41    
11 56 Marek Noga POL - Poland 100 04:19,07    
12 50 Pawel Stopa POL - Poland 95 02:08,56    
13 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 95 02:24,70    
14 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 95 02:32,00    
15 25 Gerhard Lay AUT - Austria 95 02:32,40    
16 52 Marko Popovic CRO - Croatia 95 02:34,98    
17 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 95 02:40,12    
18 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 95 02:47,00    
19 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 95 02:53,12    
20 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 95 02:59,14    
21 53 Wiebold Visser GER - Germany 95 03:09,64    
22 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 95 03:49,20    
23 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 95 04:39,08    
24 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 90 01:31,41    
25 66 Karol Mikula SVK - Slovak 90 02:32,08    
26 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 90 02:43,20    
27 27 Erek Kelterer GER - Germany 90 02:44,60    
28 41 Ralf Stein GER - Germany 90 02:54,44    
29 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 90 03:02,44    
30 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 90 03:16,96    
31 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 90 03:23,81    
32 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 90 03:40,65    
33 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 90 03:44,12    
34 68 Harald Meindl AUT - Austria 90 03:51,98    
35 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 90 04:03,42    
36 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 90 04:51,51    
37 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 85 03:11,90    
38 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 85 03:19,54    
39 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 85 04:27,04    
40 51 Jacek Kuza POL - Poland 85 04:45,26    
41 65 Marino Turk CRO - Croatia 80 03:20,91    
42 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 75 02:20,34    
43 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 75 02:51,19    
44 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 75 03:09,37    
45 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 70 03:11,81    
46 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 70 03:17,88    
47 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 70 03:25,69    
48 39 Dragan Poje CRO - Croatia 70 03:42,70    
49 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 70 03:53,43    
50 73 Mateusz Targosz POL - Poland 65 01:41,00    
51 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 55 03:45,60    
52 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 45 03:26,70    
53 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 40 02:04,32    
54 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 35 02:29,78    
55 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 25 03:24,84    
56 79 Gerhard Meindl AUT - Austria DSQ         0 02:55,35    
Odl. Muchowa - kobiety
# St.# Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final Cast1 Final Cast2
1 12 Kathrin Ernst GER - Germany 52,65 51,30 103,95 60,61 59,32
2 11 Alena Zinner AUT - Austria 53,92 51,39 105,31 55,61 54,35
3 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 51,49 50,57 102,06 54,10 54,01
4 7 Jana Gerlach GER - Germany 50,03 49,83 99,86 53,73 49,94
5 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 50,51 47,94 98,45 48,37 47,78
6 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 48,09 45,84 93,93 45,75 45,11
7 1 Jana Maisel GER - Germany 47,84 47,46 95,30    
8 9 Natalia Pecyna POL - Poland 46,74 43,41 90,15    
9 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 46,59 43,90 90,49    
10 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 42,87 42,74 85,61    
11 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 41,25 38,60 79,85    
12 2 Iwona Bialik POL - Poland 41,19 40,79 81,98    
13 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 41,12 40,25 81,37    
14 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 40,45 39,95 80,40    
15 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 39,98 39,72 79,70    
16 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 39,89 37,54 77,43    
17 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 35,43 34,17 69,60    
18 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 33,27 32,10 65,37    
Odl. Muchowa - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D2 Cast1 D2 Cast2 D2 Total Final Cast1 Final Cast2
1 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 65,92 63,86 129,78 70,54 70,33
2 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 65,15 60,60 125,75 69,19 62,80
3 31 Jens Nagel GER - Germany 62,74 57,41 120,15 67,94 64,06
4 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 64,86 62,71 127,57 67,58 65,10
5 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 62,94 61,96 124,90 65,70 61,10
6 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 62,41 60,04 122,45 65,27 64,69
7 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 61,47 60,66 122,13 64,72 64,06
8 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 60,93 57,33 118,26 63,94 63,44
9 59 Karol Michalik SVK - Slovak 60,85 57,71 118,56    
10 51 Jacek Kuza POL - Poland 60,84 60,49 121,33    
11 53 Wiebold Visser GER - Germany 60,67 59,45 120,12    
12 27 Erek Kelterer GER - Germany 60,50 58,99 119,49    
13 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 60,09 56,80 116,89    
14 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 59,74 58,62 118,36    
15 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 59,57 59,22 118,79    
16 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 59,24 57,98 117,22    
17 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 59,24 57,65 116,89    
18 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 58,95 58,52 117,47    
19 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 58,86 58,59 117,45    
20 75 Bror-Eric Granfelt FIN - Finland 58,81 57,13 115,94    
21 23 Peter Thain GBR - Great Britain 58,77 54,47 113,24    
22 76 Otmar Balles GER - Germany 58,11 58,02 116,13    
23 73 Mateusz Targosz POL - Poland 57,28 57,16 114,44    
24 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 57,11 56,34 113,45    
25 41 Ralf Stein GER - Germany 56,99 54,52 111,51    
26 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 56,80 55,77 112,57    
27 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 56,75 52,29 109,04    
28 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 56,66 55,81 112,47    
29 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 56,62 52,78 109,40    
30 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 56,07 54,49 110,56    
31 50 Pawel Stopa POL - Poland 55,94 54,42 110,36    
32 25 Gerhard Lay AUT - Austria 55,72 51,86 107,58    
33 66 Karol Mikula SVK - Slovak 55,63 55,36 110,99    
34 56 Marek Noga POL - Poland 55,31 55,09 110,40    
35 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 55,25 49,41 104,66    
36 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 54,99 51,63 106,62    
37 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 54,50 51,81 106,31    
38 52 Marko Popovic CRO - Croatia 53,59 51,24 104,83    
39 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 53,44 50,67 104,11    
40 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 52,76 49,92 102,68    
41 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 52,66 51,37 104,03    
42 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 52,33 51,96 104,29    
43 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 51,78 44,39 96,17    
44 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 51,37 48,21 99,58    
45 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 50,69 47,34 98,03    
46 65 Marino Turk CRO - Croatia 50,43 49,73 100,16    
47 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 49,41 46,64 96,05    
48 79 Gerhard Meindl AUT - Austria 49,21 49,01 98,22    
49 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 49,11 48,44 97,55    
50 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 48,57 45,38 93,95    
51 68 Harald Meindl AUT - Austria 47,75 47,18 94,93    
52 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 47,36 47,15 94,51    
53 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 46,81 44,80 91,61    
54 29 Andy Miller GBR - Great Britain 46,54 43,83 90,37    
55 39 Dragan Poje CRO - Croatia 45,66 45,34 91,00    
56 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 45,41 43,69 89,10    
57 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 45,02 44,57 89,59    
58 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 43,01 41,22 84,23    
59 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 40,45 40,27 80,72    
60 78 Colin Howlett GBR - Great Britain 0,00 0,00 0,00    
Aremberg - kobiet
# St.# Name Nation (Club) D3 Points D3 Time D3Final D3 Time
1 9 Natalia Pecyna POL - Poland 94 01:47,60 98 01:34,60
2 1 Jana Maisel GER - Germany 98 01:53,21 98 01:35,14
3 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 92 02:12,29 96 02:09,54
4 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 96 02:36,83 96 02:48,41
5 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 96 02:40,47 90 02:28,75
6 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 94 02:02,69 78 02:02,92
7 2 Iwona Bialik POL - Poland 92 02:48,96    
8 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 90 02:09,25    
9 7 Jana Gerlach GER - Germany 84 02:46,34    
10 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 82 03:05,88    
11 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 80 02:53,32    
12 12 Kathrin Ernst GER - Germany 80 03:27,98    
13 11 Alena Zinner AUT - Austria 78 02:43,37    
14 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 76 02:31,28    
15 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 76 03:01,00    
16 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 76 03:27,03    
17 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 66 02:44,88    
18 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 66 03:01,42    
Aremberg - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D3 Points D3 Time D3Final D3 Time
1 56 Marek Noga POL - Poland 98 02:03,70 100 01:41,70
2 53 Wiebold Visser GER - Germany 100 03:00,73 100 04:06,74
3 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 100 03:02,51 98 02:18,15
4 59 Karol Michalik SVK - Slovak 100 03:01,10 98 02:47,76
5 73 Mateusz Targosz POL - Poland 100 02:20,03 92 01:24,88
6 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 100 02:51,94 92 02:06,10
7 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 98 01:52,54 90 01:45,02
8 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 100 02:46,32 88 02:05,50
9 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 98 02:10,03    
10 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 98 02:13,25    
11 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 98 02:14,37    
12 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 98 02:20,55    
13 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 98 03:44,75    
14 50 Pawel Stopa POL - Poland 96 01:47,57    
15 41 Ralf Stein GER - Germany 96 02:13,56    
16 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 96 02:15,88    
17 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 96 02:19,49    
18 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 96 02:19,71    
19 52 Marko Popovic CRO - Croatia 96 02:23,36    
20 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 96 02:30,00    
21 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 96 02:40,60    
22 68 Harald Meindl AUT - Austria 96 02:51,89    
23 51 Jacek Kuza POL - Poland 96 02:54,18    
24 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 96 03:06,53    
25 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 96 03:13,65    
26 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 94 01:39,16    
27 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 94 02:01,40    
28 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 94 02:08,11    
29 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 94 02:25,72    
30 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 94 03:02,21    
31 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 94 03:37,30    
32 27 Erek Kelterer GER - Germany 92 01:58,82    
33 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 92 02:21,88    
34 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 92 02:23,24    
35 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 92 02:29,40    
36 65 Marino Turk CRO - Croatia 92 02:31,74    
37 76 Otmar Balles GER - Germany 92 02:38,97    
38 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 90 01:49,64    
39 79 Gerhard Meindl AUT - Austria 90 02:00,24    
40 25 Gerhard Lay AUT - Austria 90 02:01,35    
41 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 90 02:11,44    
42 31 Jens Nagel GER - Germany 90 02:17,69    
43 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 90 02:37,25    
44 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 88 02:32,49    
45 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 86 02:26,30    
46 39 Dragan Poje CRO - Croatia 86 02:49,32    
47 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 86 03:06,92    
48 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 86 03:55,00    
49 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 84 02:28,51    
50 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 76 02:24,31    
51 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 76 02:34,29    
52 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 76 03:20,40    
53 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 72 03:00,00    
54 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 66 02:02,22    
55 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 66 02:57,02    
56 66 Karol Mikula SVK - Slovak 64 02:30,90    
Skish spinningowy - kobiet
# St.# Name Nation (Club) D4 Points D4 Time D4 Final D4 Time
1 1 Jana Maisel GER - Germany 100 03:24,39 95 02:56,16
2 9 Natalia Pecyna P0L - Poland 85 03:22,11 90 03:02,06
3 11 Alena Zinner AUT - Austria 90 04:24,77 90 03:56,00
4 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 90 03:46,99 85 03:31,68
5 7 Jana Gerlach GER - Germany 85 04:08,62 85 03:54,84
6 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 90 05:06,09 75 03:55,92
7 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 80 03:38,39    
8 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 80 04:20,31    
9 6 Urszula Wlodarska P0L - Poland 80 04:52,43    
10 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 75 04:03,09    
11 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 75 05:01,10    
12 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 75 05:54,54    
13 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 70 04:23,38    
14 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 70 06:40,02    
15 12 Kathrin Ernst GER - Germany 65 05:20,14    
16 2 Iwona Bialik P0L - Poland 60 04:22,09    
17 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 60 05:37,86    
18 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 45 04:24,30    
Skish spinningowy - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D4 Points D4 Time D4 Final D4 Time
1 50 Pawel Stopa POL - Poland 100 03:18,60 95 02:56,84
2 25 Gerhard Lay AUT - Austria 95 03:24,87 95 03:05,66
3 68 Harald Meindl AUT - Austria 100 05:53,17 95 05:44,96
4 27 Erek Kelterer GER - Germany 100 03:46,82 90 02:53,36
5 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 100 05:03,18 90 03:07,32
6 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 95 02:59,75 85 02:41,56
7 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 95 03:41,17 85 02:55,90
8 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 100 05:47,20 85 03:32,69
9 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 95 04:10,23    
10 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 95 04:58,42    
11 73 Mateusz Targosz POL - Poland 90 03:18,72    
12 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 90 03:31,89    
13 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 90 03:44,28    
14 41 Ralf Stein GER - Germany 90 03:56,38    
15 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 90 04:08,58    
16 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 90 04:38,04    
17 76 Otmar Balles GER - Germany 90 04:56,32    
18 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 90 05:07,84    
19 79 Gerhard Meindl AUT - Austria 85 03:14,15    
20 56 Marek Noga POL - Poland 85 03:58,53    
21 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 85 04:03,11    
22 31 Jens Nagel GER - Germany 85 04:03,14    
23 53 Wiebold Visser GER - Germany 85 05:48,78    
24 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 85 06:03,29    
25 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 85 06:17,31    
26 51 Jacek Kuza POL - Poland 85 06:22,81    
27 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 80 04:23,47    
28 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 80 04:26,26    
29 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 80 04:42,95    
30 52 Marko Popovic CRO - Croatia 80 05:24,91    
31 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 80 05:32,30    
32 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 80 05:42,25    
33 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 80 05:52,06    
34 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 80 07:08,66    
35 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 75 03:42,54    
36 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 75 03:46,70    
37 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 75 04:03,20    
38 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 75 05:05,64    
39 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 75 05:37,12    
40 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 70 03:52,21    
41 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 70 04:11,01    
42 65 Marino Turk CRO - Croatia 70 04:38,40    
43 39 Dragan Poje CRO - Croatia 70 04:50,26    
44 66 Karol Mikula SVK - Slovak 70 05:11,90    
45 59 Karol Michalik SVK - Slovak 70 06:25,78    
46 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 65 04:38,94    
47 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 65 04:49,96    
48 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 65 05:21,80    
49 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 60 03:31,70    
50 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 60 04:20,15    
51 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 55 03:36,33    
52 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 55 04:38,92    
53 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 50 03:22,50    
54 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 40 04:19,53    
55 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 35 03:34,60    
56 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 10 04:55,85    
Odleg³oœæ spinningowa - kobiet
# St.# Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 2 Iwona Bialik POL - Poland 64,89 97,335 70,47
2 12 Kathrin Ernst GER - Germany 61,91 92,865 68,61
3 1 Jana Maisel GER - Germany 61,90 92,850 68,21
4 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 61,61 92,415 67,24
5 9 Natalia Pecyna POL - Poland 62,51 93,765 67,15
6 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 64,34 96,510 61,90
7 11 Alena Zinner AUT - Austria 61,59 92,385  
8 10 Bente Skyrud NOR - Norway 61,52 92,280  
9 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 60,63 90,945  
10 7 Jana Gerlach GER - Germany 59,85 89,775  
11 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 59,42 89,130  
12 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 58,60 87,900  
13 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 55,95 83,925  
14 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 54,40 81,600  
15 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 53,43 80,145  
16 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 51,15 76,725  
17 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 50,16 75,240  
18 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 48,00 72,000  
19 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 46,32 69,480  
Odleg³oœæ spinningowa - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D5 Meter D5 Points Final
1 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 72,24 108,360 78,92
2 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 72,42 108,630 76,65
3 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 72,47 108,705 75,88
4 51 Jacek Kuza POL - Poland 72,65 108,975 73,79
5 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 72,23 108,345 72,26
6 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 73,68 110,520 71,75
7 50 Pawel Stopa POL - Poland 72,38 108,570 70,75
8 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 75,96 113,940 0,00
9 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 72,22 108,330  
10 59 Karol Michalik SVK - Slovak 72,02 108,030  
11 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 71,99 107,985  
12 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 71,98 107,970  
13 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 71,84 107,760  
14 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 71,46 107,190  
15 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 70,90 106,350  
16 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 70,43 105,645  
17 53 Wiebold Visser GER - Germany 70,30 105,450  
18 31 Jens Nagel GER - Germany 70,19 105,285  
19 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 70,17 105,255  
20 76 Otmar Balles GER - Germany 69,82 104,730  
21 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 69,71 104,565  
22 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 69,64 104,460  
23 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 69,63 104,445  
24 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 69,28 103,920  
25 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 69,26 103,890  
26 56 Marek Noga POL - Poland 68,80 103,200  
27 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 68,54 102,810  
28 41 Ralf Stein GER - Germany 68,47 102,705  
29 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 68,13 102,195  
30 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 67,93 101,895  
31 66 Karol Mikula SVK - Slovak 67,87 101,805  
32 23 Peter Thain GBR - Great Britain 67,85 101,775  
33 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 67,56 101,340  
34 73 Mateusz Targosz POL - Poland 67,01 100,515  
35 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 66,68 100,020  
36 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 66,58 99,870  
37 27 Erek Kelterer GER - Germany 66,06 99,090  
38 25 Gerhard Lay AUT - Austria 65,75 98,625  
39 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 65,58 98,370  
40 29 Andy Miller GBR - Great Britain 65,09 97,635  
41 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 65,03 97,545  
42 52 Marko Popovic CRO - Croatia 64,97 97,455  
43 79 Gerhard Meindl AUT - Austria 64,78 97,170  
44 39 Dragan Poje CRO - Croatia 64,30 96,450  
45 78 Colin Howlett GBR - Great Britain 63,72 95,580  
46 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 63,67 95,505  
47 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 63,23 94,845  
48 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 62,74 94,110  
49 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 62,22 93,330  
50 65 Marino Turk CRO - Croatia 61,79 92,685  
51 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 60,48 90,720  
52 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 59,29 88,935  
53 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 59,14 88,710  
54 68 Harald Meindl AUT - Austria 58,05 87,075  
55 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 57,99 86,985  
56 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 51,69 77,535  
57 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 46,65 69,975  
58 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 46,21 69,315  
59 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 0,00 0,000  
60 75 Bror-Eric Granfelt FIN - Finland 0,00 0,000  
Piêciobój - Kobiet
# St.# Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 1 Jana Maisel GER - Germany 100 95,30 98 100 92,850 486,150
2 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 90 102,06 96 90 92,415 470,475
3 11 Alena Zinner AUT - Austria 95 105,31 78 90 92,385 460,695
4 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 90 93,93 94 90 87,900 455,830
5 7 Jana Gerlach GER - Germany 90 99,86 84 85 89,775 448,635
6 9 Natalia Pecyna POL - Poland 80 90,15 94 85 93,765 442,915
7 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 95 90,49 80 80 96,510 442,000
8 12 Kathrin Ernst GER - Germany 90 103,95 80 65 92,865 431,815
9 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 70 98,45 96 80 83,925 428,375
10 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen 85 79,85 90 80 90,945 425,795
11 2 Iwona Bialik POL - Poland 85 81,98 92 60 97,335 416,315
12 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak 90 80,40 76 70 89,130 405,530
13 15 Sabine Steinberger AUT - Austria 75 85,61 76 75 80,145 391,755
14 5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen 75 79,70 82 60 81,600 378,300
15 14 Zusanna Emberova SVK - Slovak 60 81,37 76 70 75,240 362,610
16 17 Violeta Mackeviciene LIT - Litauen 65 77,43 66 75 72,000 355,430
17 4 Snezana Zurga CRO - Croatia 40 65,37 92 75 76,725 349,095
18 19 Dunja Brovet CRO - Croatia 45 69,60 66 45 69,480 295,080
Piêciobój - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1 D2 D3 D4 D5 Total
1 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 100 116,89 98 100 106,350 521,240
2 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 100 112,57 100 100 108,630 521,200
3 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 100 118,36 98 95 108,705 520,065
4 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 95 127,57 98 90 103,890 514,460
5 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 90 124,90 98 90 107,970 510,870
6 50 Pawel Stopa POL - Poland 95 110,36 96 100 108,570 509,930
7 53 Wiebold Visser GER - Germany 95 120,12 100 85 105,450 505,570
8 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 95 122,45 98 80 108,360 503,810
9 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 95 118,79 96 80 113,940 503,730
10 76 Otmar Balles GER - Germany 100 116,13 92 90 104,730 502,860
11 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 90 125,75 92 95 100,020 502,770
12 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 90 118,26 96 90 107,985 502,245
13 27 Erek Kelterer GER - Germany 90 119,49 92 100 99,090 500,580
14 31 Jens Nagel GER - Germany 100 120,15 90 85 105,285 500,435
15 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 100 122,13 94 80 102,810 498,940
16 56 Marek Noga POL - Poland 100 110,40 98 85 103,200 496,600
17 59 Karol Michalik SVK - Slovak 100 118,56 100 70 108,030 496,590
18 51 Jacek Kuza POL - Poland 85 121,33 96 85 108,975 496,305
19 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 85 129,78 90 80 110,520 495,300
20 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 90 104,03 100 95 105,255 494,285
21 41 Ralf Stein GER - Germany 90 111,51 96 90 102,705 490,215
22 80 Juraj Meszaros SVK - Slovak 95 113,45 94 85 102,195 489,645
23 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 100 117,47 96 65 107,760 486,230
24 25 Gerhard Lay AUT - Austria 95 107,58 90 95 98,625 486,205
25 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 95 104,11 92 90 104,460 485,570
26 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 90 117,45 86 80 108,345 481,795
27 33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 95 106,62 90 90 99,870 481,490
28 48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 90 116,89 96 80 95,505 478,395
29 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 95 102,68 94 85 97,545 474,225
30 52 Marko Popovic CRO - Croatia 95 104,83 96 80 97,455 473,285
31 73 Mateusz Targosz POL - Poland 65 114,44 100 90 100,515 469,955
32 68 Harald Meindl AUT - Austria 90 94,93 96 100 87,075 468,005
33 44 Borut Furlan SLO - Slovenia 70 106,31 98 85 107,190 466,500
34 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 90 109,40 96 65 103,920 464,320
35 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 100 97,55 100 75 90,720 463,270
36 42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 75 94,51 94 95 101,895 460,405
37 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 85 104,66 86 70 105,645 451,305
38 64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 90 89,59 96 75 94,110 444,700
39 66 Karol Mikula SVK - Slovak 90 110,99 64 70 101,805 436,795
40 30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 100 80,72 94 75 86,985 436,705
41 65 Marino Turk CRO - Croatia 80 100,16 92 70 92,685 434,845
42 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 70 110,56 84 60 101,340 425,900
43 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 95 91,61 88 60 88,710 423,320
44 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 90 117,22 76 40 94,845 418,065
45 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 40 96,17 96 75 108,330 415,500
46 39 Dragan Poje CRO - Croatia 70 91,00 86 70 96,450 413,450
47 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 75 96,05 72 55 104,445 402,495
48 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 45 99,58 92 70 93,330 399,910
49 70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 75 104,29 66 65 88,935 399,225
50 26 Daniel Marchall SWE - Sweden 55 98,03 94 80 69,315 396,345
51 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 85 89,10 66 55 98,370 393,470
52 58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 70 84,23 76 75 77,535 382,765
53 79 Gerhard Meindl AUT - Austria 0 98,22 90 85 97,170 370,390
54 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 35 93,95 76 35 104,565 344,515
55 45 Ludwig Janson SWE - Sweden 70 112,47 90 50 0,000 322,470
56 55 Edoardo Pagani ITA - Italy 25 109,04 86 10 69,975 300,015
£osoœ - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D6 Cast1 D6 Cast2 D6 Total Final Cast1 Final Cast2
1 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 77,88 75,24 153,12 86,21 80,63
2 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 77,10 74,90 152,00 79,00 76,81
3 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 76,90 74,60 151,50 78,89 75,92
4 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 78,95 75,52 154,47 78,31 77,26
5 31 Jens Nagel GER - Germany 78,63 77,96 156,59 76,28 73,53
6 51 Jacek Kuza POL - Poland 75,56 70,93 146,49 75,33 74,57
7 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 78,78 76,44 155,22 74,65 72,94
8 53 Wiebold Visser GER - Germany 75,80 75,12 150,92 73,13 72,99
9 59 Karol Michalik SVK - Slovak 74,60 72,50 147,10    
10 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 74,51 72,43 146,94    
11 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 74,37 73,44 147,81    
12 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 74,08 72,47 146,55    
13 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 73,81 72,74 146,55    
14 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 73,40 72,90 146,30    
15 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 73,23 70,83 144,06    
16 91 Mathias Lilleheim NOR - Norway 72,95 67,63 140,58    
17 56 Marek Noga POL - Poland 72,50 72,35 144,85    
18 41 Ralf Stein GER - Germany 71,98 64,63 136,61    
19 27 Erek Kelterer GER - Germany 71,51 70,60 142,11    
20 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 70,88 70,47 141,35    
21 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 70,57 68,45 139,02    
22 66 Karol Mikula SVK - Slovak 70,25 67,94 138,19    
23 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 69,89 66,96 136,85    
24 73 Mateusz Targosz POL - Poland 69,27 69,01 138,28    
25 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 69,13 68,21 137,34    
26 23 Peter Thain GBR - Great Britain 68,87 65,22 134,09    
27 75 Bror-Eric Granfelt FIN - Finland 68,60 68,50 137,10    
28 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 67,43 63,97 131,40    
29 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 66,41 61,49 127,90    
30 43 Martin Nokleberg NOR - Norway 66,36 61,49 127,85    
31 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 65,80 65,31 131,11    
32 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 65,62 65,14 130,76    
33 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 65,08 62,32 127,40    
34 50 Pawel Stopa POL - Poland 64,63 62,75 127,38    
35 76 Otmar Balles GER - Germany 64,02 63,78 127,80    
36 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 62,48 61,86 124,34    
37 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 60,97 58,64 119,61    
38 78 Colin Howlett GBR - Great Britain 60,81 57,64 118,45    
39 29 Andy Miller GBR - Great Britain 58,26 52,14 110,40    
40 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 54,49 48,43 102,92    
18 gr. obur¹cz - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D7 Meter D7 Points Final
1 31 Jens Nagel GER - Germany D1MenD1LadiesD2MenD2LadiesD3MenD3LadiesD4LadiesD4MenD5MenD5Ladies
112,82
169,230 123,76
2 73 Mateusz Targosz POL - Poland 114,23 171,345 121,97
3 41 Ralf Stein GER - Germany 111,11 166,665 117,41
4 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 110,77 166,155 116,35
5 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 110,96 166,440 113,75
6 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 111,17 166,755 113,54
7 66 Karol Mikula SVK - Slovak 112,74 169,110 113,24
8 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 112,57 168,855 0,00
9 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 110,29 165,435  
10 29 Andy Miller GBR - Great Britain 109,62 164,430  
11 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 109,60 164,400  
12 76 Otmar Balles GER - Germany 109,28 163,920  
13 53 Wiebold Visser GER - Germany 109,10 163,650  
14 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 108,93 163,395  
15 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 108,45 162,675  
16 23 Peter Thain GBR - Great Britain 107,85 161,775  
17 51 Jacek Kuza POL - Poland 107,72 161,580  
18 78 Colin Howlett GBR - Great Britain 107,68 161,520  
19 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 107,56 161,340  
20 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 107,03 160,545  
21 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 106,95 160,425  
22 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 106,62 159,930  
23 27 Erek Kelterer GER - Germany 106,56 159,840  
24 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 106,28 159,420  
25 59 Karol Michalik SVK - Slovak 105,17 157,755  
26 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 105,09 157,635  
27 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 104,97 157,455  
28 75 Bror-Eric Granfelt FIN - Finland 104,73 157,095  
29 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 104,35 156,525  
30 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 104,27 156,405  
31 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 104,25 156,375  
32 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 103,75 155,625  
33 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 103,53 155,295  
34 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 100,07 150,105  
35 56 Marek Noga POL - Poland 97,98 146,970  
36 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 96,55 144,825  
37 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 92,52 138,780  
38 50 Pawel Stopa POL - Poland 0,00 0,000
Siedmiobój - Seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1-5 D6 D7 Total
1 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 521,240 153,12 164,400 838,760
2 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 521,200 146,30 166,440 833,940
3 31 Jens Nagel GER - Germany 500,435 156,59 169,230 826,255
4 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 514,460 154,47 156,375 825,305
5 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 510,870 146,94 166,155 823,965
6 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 520,065 141,35 159,930 821,345
7 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 503,810 151,50 165,435 820,745
8 53 Wiebold Visser GER - Germany 505,570 150,92 163,650 820,140
9 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 495,300 152,00 168,855 816,155
10 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 502,245 146,55 162,675 811,470
11 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 494,285 146,55 166,755 807,590
12 51 Jacek Kuza POL - Poland 496,305 146,49 161,580 804,375
13 27 Erek Kelterer GER - Germany 500,580 142,11 159,840 802,530
14 59 Karol Michalik SVK - Slovak 496,590 147,10 157,755 801,445
15 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 503,730 136,85 157,635 798,215
16 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 486,230 155,22 155,625 797,075
17 76 Otmar Balles GER - Germany 502,860 127,80 163,920 794,580
18 41 Ralf Stein GER - Germany 490,215 136,61 166,665 793,490
19 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 498,940 144,06 150,105 793,105
20 56 Marek Noga POL - Poland 496,600 144,85 146,970 788,420
21 73 Mateusz Targosz POL - Poland 469,955 138,28 171,345 779,580
22 60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 502,770 124,34 144,825 771,935
23 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 481,795 131,40 156,405 769,600
24 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 464,320 147,81 156,525 768,655
25 66 Karol Mikula SVK - Slovak 436,795 138,19 169,110 744,095
26 54 Reto Hässig SUI - Switzerland 451,305 131,11 160,545 742,960
27 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 463,270 130,76 138,780 732,810
28 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 415,500 137,34 163,395 716,235
29 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 425,900 127,40 155,295 708,595
30 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 402,495 139,02 160,425 701,940
31 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 399,910 127,90 157,455 685,265
32 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 393,470 119,61 161,340 674,420
33 50 Pawel Stopa POL - Poland 509,930 127,38 0,000 637,310
34 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 344,515 102,92 159,420 606,855
Skish Multi - kobiet
# St.# Name Nation (Club) D8 Points D8 Time D8 Final D8 Time
1 1 Jana Maisel GER - Germany 75 05:21,75 90 04:45,16
2 7 Jana Gerlach GER - Germany 70 05:12,42 85 04:54,78
3 11 Alena Zinner AUT - Austria 45 08:11,57 65 06:52,80
4 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 45 06:08,96 55 07:15,82
5 9 Natalia Pecyna POL - Poland 45 05:06,24 45 05:17,98
6 12 Kathrin Ernst GER - Germany 65 07:20,66 40 08:09,96
7 2 Iwona Bialik POL - Poland 40 06:01,27    
8 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 40 06:39,76    
9 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 40 07:26,35    
10 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 35 05:46,79    
Skish Multi - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D8 Points D8 Time D8 Final D8 Time
1 92 Henrik Österberg SWE - Sweden 80 03:51,86 90 03:30,70
2 27 Erek Kelterer GER - Germany 100 04:58,62 90 03:50,51
3 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 90 06:36,50 85 06:19,50
4 93 Olaf Ebeling GER - Germany 90 05:57,05 80 03:53,00
5 59 Karol Michalik SVK - Slovak 80 06:17,48 80 05:44,50
6 56 Marek Noga POL - Poland 75 04:45,72 75 03:54,22
7 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 80 04:42,23 75 03:57,16
8 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 85 06:21,08 70 06:07,81
9 41 Ralf Stein GER - Germany 75 06:09,15    
10 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 75 06:16,40    
11 73 Mateusz Targosz POL - Poland 70 04:01,50    
12 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 70 04:04,07    
13 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 70 04:36,40    
14 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 70 04:54,66    
15 31 Jens Nagel GER - Germany 70 05:37,92    
16 51 Jacek Kuza POL - Poland 70 06:00,50    
17 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 70 06:21,50    
18 76 Otmar Balles GER - Germany 65 04:16,86    
19 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 65 07:14,20    
20 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 60 04:26,07    
21 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 60 04:50,60    
22 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 60 04:51,50    
23 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 60 05:17,48    
24 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 55 05:27,55    
25 50 Pawel Stopa POL - Poland 55 06:11,37    
26 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 50 04:17,19    
27 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 50 04:18,85    
28 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 50 05:07,41    
29 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 40 06:00,66    
30 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 35 04:31,26    
31 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 35 04:55,88    
32 69 Henrik Sagen SWE - Sweden 35 05:17,85    
33 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 30 04:55,40    
odleg³oœæ 18 gr Multi - kobiety
# St.# Name Nation (Club) D9 Meter D9 Points Final
1 1 Jana Maisel GER - Germany 91,53 137,295 94,78
2 12 Kathrin Ernst GER - Germany 89,68 134,520 90,12
3 7 Jana Gerlach GER - Germany 84,86 127,290 86,65
4 11 Alena Zinner AUT - Austria 78,35 117,525 86,22
5 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 77,56 116,340 80,59
6 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 76,21 114,315 78,19
7 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 62,85 94,275  
8 9 Natalia Pecyna POL - Poland 59,26 88,890  
9 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 59,14 88,710  
10 2 Iwona Bialik POL - Poland 50,25 75,375  
odleg³oœæ 18 gr Multi - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D9 Meter D9 Points Final
1 23 Peter Thain GBR - Great Britain 112,54 168,810 119,91
2 93 Olaf Ebeling GER - Germany 112,38 168,570 116,62
3 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 108,07 162,105 115,89
4 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 110,75 166,125 112,76
5 29 Andy Miller GBR - Great Britain 105,78 158,670 112,56
6 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 103,05 154,575 111,17
7 27 Erek Kelterer GER - Germany 106,88 160,320 109,67
8 76 Otmar Balles GER - Germany 107,96 161,940 103,37
9 41 Ralf Stein GER - Germany 102,95 154,425  
10 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 102,68 154,020  
11 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 102,32 153,480  
12 59 Karol Michalik SVK - Slovak 102,30 153,450  
13 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 101,92 152,880  
14 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 100,53 150,795  
15 51 Jacek Kuza POL - Poland 100,19 150,285  
16 78 Colin Howlett GBR - Great Britain 99,52 149,280  
17 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 97,95 146,925  
18 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 97,88 146,820  
19 31 Jens Nagel GER - Germany 96,69 145,035  
20 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 95,22 142,830  
21 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 95,01 142,515  
22 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 94,47 141,705  
23 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 94,15 141,225  
24 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 93,19 139,785  
25 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 93,09 139,635  
26 73 Mateusz Targosz POL - Poland 92,47 138,705  
27 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 91,03 136,545  
28 56 Marek Noga POL - Poland 90,74 136,110  
29 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 89,03 133,545  
30 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 87,73 131,595  
31 75 Bror-Eric Granfelt FIN - Finland 78,37 117,555  
32 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 0,00 0,000  
33 50 Pawel Stopa POL - Poland 0,00 0,000  
34 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 0,00 0,000  
35 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 0,00 0,000  
Siedmiobój - kobiety
# St.# Name Nation (Club) D1-5 D8 D9 Total
1 1 Jana Maisel GER - Germany 486,150 75 137,295 698,445
2 7 Jana Gerlach GER - Germany 448,635 70 127,290 645,925
3 12 Kathrin Ernst GER - Germany 431,815 65 134,520 631,335
4 11 Alena Zinner AUT - Austria 460,695 45 117,525 623,220
5 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic 470,475 40 88,710 599,185
6 6 Urszula Wlodarska POL - Poland 442,000 35 114,315 591,315
7 18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic 455,830 40 94,275 590,105
8 3 Jana Bronckova CZE - Czech Republic 428,375 45 116,340 589,715
9 9 Natalia Pecyna POL - Poland 442,915 45 88,890 576,805
10 2 Iwona Bialik POL - Poland 416,315 40 75,375 531,690
Dziewiêciobój - seniorzy
# St.# Name Nation (Club) D1-7 D8 D9 Total
1 27 Erek Kelterer GER - Germany 802,530 100 160,320 1 062,850
2 24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 807,590 85 162,105 1 054,695
3 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 811,470 70 166,125 1 047,595
4 31 Jens Nagel GER - Germany 826,255 70 145,035 1 041,290
5 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 838,760 60 142,515 1 041,275
6 46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 825,305 70 142,830 1 038,135
7 63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 833,940 60 141,705 1 035,645
8 59 Karol Michalik SVK - Slovak 801,445 80 153,450 1 034,895
9 61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 820,745 60 150,795 1 031,540
10 49 Daniel Hnizdil CZE - Czech Republic 823,965 65 136,545 1 025,510
11 51 Jacek Kuza POL - Poland 804,375 70 150,285 1 024,660
12 41 Ralf Stein GER - Germany 793,490 75 154,425 1 022,915
13 76 Otmar Balles GER - Germany 794,580 65 161,940 1 021,520
14 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 821,345 60 133,545 1 014,890
15 47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 816,155 50 146,925 1 013,080
16 40 Tomas Strnad CZE - Czech Republic 793,105 80 139,635 1 012,740
17 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 798,215 70 131,595 999,810
18 56 Marek Noga POL - Poland 788,420 75 136,110 999,530
19 73 Mateusz Targosz POL - Poland 779,580 70 138,705 988,285
20 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 768,655 70 141,225 979,880
21 34 Pavol Konkol SVK - Slovak 769,600 40 154,020 963,620
22 57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 732,810 75 139,785 947,595
23 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 708,595 50 154,575 913,170
24 74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 716,235 30 153,480 899,715
25 36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 797,075 90 0,000 887,075
26 77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 674,420 35 146,820 856,240
27 38 Enrique Plaza Magana ESP - Spain 606,855 35 152,880 794,735
28 81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 701,940 50 0,000 751,940
29 67 Antonio Barnils Vinas ESP - Spain 685,265 55 0,000 740,265
30 50 Pawel Stopa POL - Poland 637,310 55 0,000 692,310
Dru¿ynowo - kobiety
# St.# Name Nation (Club) Team D1-5 Summe Total
1 1 Jana Maisel GER - Germany GER - Germany 486,150 934,785 934,785
  7 Jana Gerlach GER - Germany GER - Germany 448,635 934,785  
2 16 Julie Koblihova CZE - Czech Republic CZE - Czech Republic 470,475 926,305 926,305
  18 Barbora Mikova CZE - Czech Republic CZE - Czech Republic 455,830 926,305  
3 9 Natalia Pecyna POL - Poland POL - Poland 442,915 859,230 859,230
  2 Iwona Bialik POL - Poland POL - Poland 416,315 859,230  
4 11 Alena Zinner AUT - Austria AUT - Austria 460,695 852,450 852,450
  15 Sabine Steinberger AUT - Austria AUT - Austria 391,755 852,450  
5 13 Ugne Svirbutaviciute LIT - Litauen LIT - Litauen 425,795 804,095 804,095
  5 Vilma Mikstiene LIT - Litauen LIT - Litauen 378,300 804,095  
6 8 Michaela Nemethova SVK - Slovak SVK - Slovak 405,530 768,140 768,140
  14 Zusanna Emberova SVK - Slovak SVK - Slovak 362,610 768,140  
7 4 Snezana Zurga CRO - Croatia CRO - Croatia 349,095 644,175 644,175
  19 Dunja Brovet CRO - Croatia CRO - Croatia 295,080 644,175  
Dru¿ynowo - seniorzy
# St.# Name Team Pentathlon Total
1 21 Patrik Lexa CZE - Czech Republic 521,240 2 060,710
  63 Jan Luxa CZE - Czech Republic 521,200  
  46 Tomas Lexa CZE - Czech Republic 514,460  
  61 Josef Luxa CZE - Czech Republic 503,810  
2 37 Janusz Paprzycki POL - Poland 502,245 1 990,450
  56 Marek Noga POL - Poland 496,600  
  51 Jacek Kuza POL - Poland 496,305  
  47 Wlodimierz Targosz POL - Poland 495,300  
3 71 Jan Meszaros SVK - Slovak 503,730 1 984,885
  60 Rastislav Nahlik SVK - Slovak 502,770  
  59 Karol Michalik SVK - Slovak 496,590  
  34 Pavol Konkol SVK - Slovak 481,795  
4 76 Otmar Balles GER - Germany 502,860 1 979,740
  31 Jens Nagel GER - Germany 500,435  
  41 Ralf Stein GER - Germany 490,215  
  36 Heinz Maire-Hensge GER - Germany 486,230  
5 32 Markus Schwarz SUI - Switzerland 520,065 1 928,925
  24 Markus Kläusler SUI - Switzerland 494,285  
  57 Gerhard Lussi SUI - Switzerland 463,270  
  54 Reto Hässig SUI - Switzerland 451,305  
6 22 Dusan Stevanovic SLO - Slovenia 485,570 1 829,690
  48 Tomo Sotensek SLO - Slovenia 478,395  
  44 Borut Furlan SLO - Slovenia 466,500  
  70 Bruno Zorko SLO - Slovenia 399,225  
7 25 Gerhard Lay AUT - Austria 486,205 1 806,090
  33 Helmut Hochwartner AUT - Austria 481,490  
  68 Harald Meindl AUT - Austria 468,005  
  79 Gerhard Meindl AUT - Austria 370,390  
8 28 Laurynas Sinkevicius LIT - Litauen 474,225 1 762,095
  42 Marijonas Svirbutavicius LIT - Litauen 460,405  
  64 Alkesandras Romanovskis LIT - Litauen 444,700  
  58 Pranas Vaitoska LIT - Litauen 382,765  
9 52 Marko Popovic CRO - Croatia 473,285 1 758,285
  30 Goran Ozbolt CRO - Croatia 436,705  
  65 Marino Turk CRO - Croatia 434,845  
  39 Dragan Poje CRO - Croatia 413,450  
10 62 Alexis G. Del Rosario ESP - Spain 425,900 1 637,365
  74 Rafael Baque Presas ESP - Spain 415,500  
  81 Jordi Miquel Castanyé ESP - Spain 402,495  
  77 Pedro J. Rodena Chinea ESP - Spain 393,470  
11 72 Lars-Eric Ericsson SWE - Sweden 464,320 1 606,455
  69 Henrik Sagen SWE - Sweden 423,320  
  26 Daniel Marchall SWE - Sweden 396,345  
  45 Ludwig Janson SWE - Sweden 322,470