OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
3-bój spinningowy młodzierzy do 12 lat
Warszawa dnia 04.09.2010
Kon. 3 Kon. 4 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Spinning spraw Spinning cel Odleg. 7,5g 3-bój Zajęte miejsce
12 MAZ m SASIN PIOTR 3 41 68 65 33,04 182,560   1
12 MAZ m SASIN  MATEUSZ 3 45 64 55 33,54 169,310   2
12 MAZ m JASIŃSKA  MAGDA 3 34 60 35 39,22 153,830   3
12 BYDGO m STRZAŁKOWSKI DAWID 3 31 66 15 38,15 138,225   4
12 KATOW m MICHALIK  DANIEL 3 33 50 40 25,16 127,740   5
12 GRODZISK sWOJACIK MATEUSZ WOJACIK  MATEUSZ 3 32 46 5 32,59 99,885   6
12 BŁONIE m1 PAMIĘTA JAKUB 3 30 30 15 34,10 96,150   7
12 BŁONIE m1 KRZYŻAK  BARTOSZ 3 40 38 15 27,09 93,635   8
12 KATO m CYROŃ ŁUKASZ 3 37 22 10 33,64 82,460   9
12 KATOWICE BAKAJ  PAULINA 3 43 34 5 28,75 82,125   10
12 BIAŁ m KALINA GRZEGORZ 3 44 34 0 30,60 79,900   11
12 BŁONIE m2 GLINKA STANISŁĄW 3 29 16 15 25,57 69,355   12
12 TŁUSZCZ m SASIN  CEZARY 3 35 20 0 27,17 60,755   13
12 BIAŁYS m KALINA MARTA 3 38 10 0 16,13 34,195   14
12 BŁONIE m2 BOGUCKA  MARIA 3 39 26 5 0,00 31,000   15
12 BIAŁ m CHMIELEWSKA ALEKS 3 28 16 5 0,00 21,000   16
12 ŻOLBO m ŁUCZKA  MICHAŁ 3 36 0 0 0,00 0,000   17
12 ŻOLBO m KASZEWIAK TOMEK 3 42 0 0 0,00 0,000   18
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
3-bój spinningowy młodzierzy 13-14 lat
Warszawa dnia 04.09.2010
Kon. 3 Kon. 4 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Spinning spraw Spinning cel Odleg. 7,5g 3-bój Zajęte miejsce
14 BYDGO m BOROWSKI  RADOSŁAW 5 13 92 75 57,36 253,040   1
14 ZOLIBORZ s1 CIMOCHOWSKI DAMIAN 5 21 78 70 43,67 213,505   2
14 MAZ s BARANOWSKI PRZEMEK 3 17 70 60 43,27 194,905   3
14 OCHOTA s CYKAŁA MARIUSZ 3 18 78 35 51,05 189,575   4
14 KAT m KURDEK  OLIWIA 5 15 72 30 33,60 152,400   5
14 ŻOLIB s1 CYLWIK MARTA 5 26 56 40 36,10 150,150   6
14 TŁUSZCZ s2 KRÓL  DAMIAN 3 19 70 25 32,58 143,870   7
14 TŁUSZCZm RAWSKI KAMIL 3 20 48 45 33,23 142,845   8
14 BYDGO m MATUSZAK  MICHAŁ 3 22 54 35 31,88 136,820   9
14 GRODZI s SKARŻYŃSKI AREK 3 14 48 30 33,77 128,655   10
14 BYDOSZCZ STRZELCZYK PATRYK 3 27 40 20 38,02 117,030   11
14 KIELCE s ŚLEDZIK  MONIKA 3 23 44 15 37,35 115,025   12
14 BŁONIE m BOGUCKI  KACPER 3 12 42 15 34,94 109,410   13
14 KILCE s NOWAK LUIZA 3 16 30 20 36,22 104,330   14
14 TŁUSZCZ m MOSAK EMILIA 3 25 40 15 32,60 103,900   15
14 TŁUSZCZ s2 MILCZAREK  GRZEGORZ 3 24 24 5 37,00 84,500   16
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
3-bój spinningowy młodzierzy 15-16 lat
Warszawa dnia 04.09.2010
Kon. 3 Kon. 4 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Spinning spraw Spinning cel Odleg. 7,5g 3-bój Zajęte miejsce
16 ZOLIBORZ s1 KRASUSKI  MARCIN 5 7 88 70 48,95 231,425   1
16 MAZ s PÓLKOWSKI MICHAŁ 3 8 84 70 44,33 220,495   2
16 KIELCE s KOZIEŁ  MICHALINA 5 2 68 35 47,79 174,685   3
16 MAZ s RECIELSKI DOMINK 3 3 32 35 52,95 146,425   4
16 TŁUSZCZ s1 SUCHODOLSKA SYLWIA 3 6 64 25 33,48 139,220   5
16 TŁUSZCZs2 PIÓRKOWSKI KAMIL 3 5 34 50 34,60 135,900   6
16 OCHOTA s BIELAWSKI  PIOTR 3 9 30 35 41,31 126,965   7
16 OCHOTA s GONTARCZYK MATEUSZ 3 4 56 10 35,60 119,400   8
16 TŁUSZCZ s1 RUDNIK  KLUDIA 3 11 40 20 34,69 112,035   9
16 GRODZISK s KOSIŃSKI  MAREK 3 1 22 0 32,06 70,090   10
16 TŁUSZCZ s1 ROGOZIŃSKA AGNIESZKA 3 10 16 5 29,03 64,545   11
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
Warszawa dnia 04.09.2010
Drużynowo 3-bój juniorów
  Drużyna (Zest!$B$x-nr. wiersza) Zawodnik 1                     (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 1 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Zawodnik 2                    (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 2 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Zawodnik 3                   (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 3 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Wynik drużyny   Zajęte miejsce
  BYDGO m STRZAŁKOWSKI DAWID 138,225 BOROWSKI  RADOSŁAW 253,040 MATUSZAK  MICHAŁ 136,820 528,085   1
  MAZ m JASIŃSKA  MAGDA 153,830 SASIN PIOTR 182,560 SASIN  MATEUSZ 169,310 505,700   2
  KAT m KURDEK  OLIWIA 152,400 MICHALIK  DANIEL 127,740 CYROŃ ŁUKASZ 82,460 362,600   3
  TŁUSZCZm RAWSKI KAMIL 142,845 SASIN  CEZARY 60,755 MOSAK EMILIA 103,900 307,500   4
  BŁONIE m1 PAMIĘTA JAKUB 96,150 KRZYŻAK  BARTOSZ 93,635 BOGUCKI  KACPER 109,410 299,195   5
  BŁONIE m2 GLINKA STANISŁĄW 69,355 BOGUCKA  MARIA 31,000   109,410 209,765   6
  BIAŁ m CHMIELEWSKA ALEKS 21,000 KALINA MARTA 34,195 KALINA GRZEGORZ 79,900 135,095   7
  ŻOLBO m 0 0,000 KASZEWIAK TOMEK 0,000     0,000   8
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
Warszawa dnia 04.09.2010
Drużynowo 3-bój juniorów
  Drużyna (Zest!$B$x-nr. wiersza) Zawodnik 1                     (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 1 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Zawodnik 2                    (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 2 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Zawodnik 3                   (Zest!$c$x-nr. wiersza) Zawodnik 3 (Zest!$Q$x-nr. wiersza) Wynik drużyny   Zajęte miejsce
  ZOLIBORZ s1 KRASUSKI  MARCIN 231,425 CIMOCHOWSKI DAMIAN 213,505 CYLWIK MARTA 150,150 595,080   1
  MAZ s RECIELSKI DOMINK 146,425 PÓLKOWSKI MICHAŁ 220,495 BARANOWSKI PRZEMEK 194,905 561,825   2
  OCHOTA s CYKAŁA MARIUSZ 189,575 GONTARCZYK MATEUSZ 119,400 BIELAWSKI  PIOTR 126,965 435,940   3
  KIELCE s KOZIEŁ  MICHALINA 174,685 NOWAK LUIZA 104,330 ŚLEDZIK  MONIKA 115,025 394,040   4
  TŁUSZCZ s2 KRÓL  DAMIAN 143,870 PIÓRKOWSKI KAMIL 135,900 MILCZAREK  GRZEGORZ 84,500 364,270   5
  TŁUSZCZ s1 SUCHODOLSKA SYLWIA 139,220 ROGOZIŃSKA AGNIESZKA 64,545 RUDNIK  KLUDIA 112,035 315,800   6
  GRODZISK s KOSIŃSKI  MAREK 70,090 SKARŻYŃSKI AREK 128,655 WOJACIK MATEUSZ 99,885 298,630   7
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
5-bój dziewcząt
Warszawa dnia 04.09.2010
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
16 KIELCE s KOZIEŁ  MICHALINA 5 2 25 68 35 20,64 20,54 47,79 240,865 1
14 ŻOLIB s1 CYLWIK MARTA 5 26 30 56 40 26,75 26,38 36,10 233,280 2
14 KAT m KURDEK  OLIWIA 5 15 15 72 30 15,70 12,02 33,60 195,120 3
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY I KROK
5-bój juniorów
Warszawa dnia 04.09.2010
Kon. 1 Kon. 3 Kon. 4 Kon. 2 Kon. 5
Kat Drużyna Imię i Nazwisko Konkurenc Nr start Mucha cel Spinning spraw Spinning cel Odleg. much 1 Odleg. much 2 Odleg. 7,5g 5-bój Zajęte miejsce
14 BYDGO m BOROWSKI  RADOSŁAW 5 21 25 92 75 39,47 33,20 57,36 350,710 1
16 ZOLIBORZ s1 KRASUSKI  MARCIN 5 7 25 88 70 30,61 27,62 48,95 314,655 2
14 ZOLIBORZ s1 CIMOCHOWSKI DAMIAN 5 21 25 78 70 27,84 26,58 43,67 292,925 3