Klasyfikacja Drużynowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski 2012 
Puchar Polski Seniorzy 2012 r Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
punktowane pierwsze 15 miejsc + punkty dodatkowe Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
p=<470+1 =<480+2 =<490+3 =<500+4 itd.. Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Castingsport Poznan Włodzimierz Targosz 75 509,36 2037,45 4 15 496,810 21 526,595 18 492,350     21 521,690
2 OKW Katowice Marek Noga 70 502,76 2513,82 5   487,725 20 522,785 16 484,370 19 527,85 15 491,095
3 Kielce Jacek Kuza 62 498,69 2493,43 5   480,875 13 505,190 12 479,535 21 532,76 16 495,065
4 OKW Katowice Zbigniew Mosko 60 485,29 2426,45 5 19 502,365 18 515,985 15 483,235 8 482,16   442,705
5 Zamosc Pawet Stopa 53 493,11 1972,45 4 13 488,805 17 515,625 10 479,390     13 488,630
6 OKW Katowice Damian Sobota 47 480,67 2403,37 5 8 471,400 14 506,860 13 479,665 12 488,43   457,010
7 Legnica Paprzycki Janusz 47 488,44 1953,77 4     12 502,075 8 471,745 10 484,36 17 495,590
8 OKW Katowice Paweł Sobota 46 481,29 1925,17 4 17 498,370 0   11 479,430 13 489,67 5 457,700
9 Castingsport Poznaň Libor Pierzyna 41 495,49 1486,48 3 16 498,015 16 510,480 9 477,980        
10 Toruň Oliver Klinger 39 462,47 2312,34 5 9 479,490 10 491,645   375,850 11 488,41 9 476,945
11 Castingsport Poznaň Piotr Sapigórski 38 478,16 2390,78 5 5 467,080 7 487,255   460,140 15 495,45 11 480,860
12 Kielce Jan Kita 36 476,15 2380,77 5   453,810 9 490,220 6 468,550 9 483,49 12 484,705
13 Kielce Mariusz Janik 14 433,56 2167,82 5 6 467,250 2 464,500 3 448,680   343,88 3 443,505
14 Kielce Pawet Kita 14 426,13 1704,51 4 3 418,885 0   1 383,485 4 436,88 6 465,255
15 Legnica Paprzycki Paweł 9 467,06 934,13 2     5 478,765 4 455,360        
16 Legnica Perek Maciej 8 427,34 1282,01 3         2 410,070 5 443,45 1 428,490
17 Castingsport Poznaň Damian Grzywocz 7 467,08 467,08 1                 7 467,075
18 Mazowiecki Kazimierz Sierocinski 3 336,70 1683,52 5 1 321,370 1 345,405 0 333,780 1 318,01 0 364,950
19 Gdańsk Barański Henryk 3 364,05 728,10 2             3 375,00 0 353,095
20 Legnica Ratajczak Krzysztof 3 467,81 467,81 1     3 467,810            
21 Mazowiecki Andrzej Krasuski 2 404,82 404,82 1 2 404,820 0              
22 Toruń Polakowski Paweł 0 313,41 313,41 1         0 313,405        
                 
Puchar Polski Kobiety 2012r Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
kp=<400+1 =<410+2 =<420+3 itd.. Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Imię Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Bydgoszcz Natalia Pecyna 54 451,62 2258,12 5   437,130 14 444,125 13 448,060 12 458,41 15 470,395
2 Kielce I Magdalena Kuza 50 437,03 2185,14 5 12 440,310   383,140 12 446,995 14 461,10 12 453,595
3 Kielce II Żebrowska Jagoda 34 425,38 1701,51 4     13 443,655 9 423,930 6 419,68 6 414,245
4 Kielce II Bronćkova Jana 33 468,08 936,16 2     18 477,100 15 459,060        
5 Biatystok Joanna Brzyska 24 402,48 2012,39 5 8 425,515 5 402,515   378,820 3 385,09 8 420,445
6 Kielce II Renata Kuza 22 404,12 1616,48 4 7 422,270 10 423,050 4 391,545 1 379,61    
7 Kielce II Krzyżanowska Paulina 22 415,30 1245,90 3     8 419,695 6 400,295 8 425,91    
8 Kielce I Urszula Wtodarska 12 388,07 1164,21 3 3 388,320 7 413,080         2 362,805
9 OKW Katowice Katarzyna Michalska-Cylwik 9 368,38 1841,91 5   354,460 2 359,635 2 364,565 2 383,84 3 379,405
10 Castingsport Poznan Dorota Targosz 4 322,04 1288,16 4 1 318,675 1 327,235 1 295,410     1 346,840
Puchar Polski Juniorzy 2012r Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
p=<440+1 =<450+2 =<460+3 itd.. Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
punktowane pierwsze 15 miejsc + punkty dodatkowe Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Castingsport Poznan I Karol Sapigórski 73 591,16 2364,64 4   459,180 17 477,160 18 466,050 20 486,300 18 475,95
2 OKW Katowice Olaf Michalik 61 573,63 2294,53 4 13 450,700 21 492,285 13 449,815 14 454,375   447,35
3 Biatystok Patryk Żakowski 60 622,46 1867,39 3 11 449,040 19 487,800 10 441,660     20 488,89
4 Kielce Maciej Kuza 56 566,42 2265,68 4 14 451,175   445,015 17 465,950 11 447,005 14 456,53
5 Zamosc Barttomiej Kozyra 50 563,25 2253,02 4 10 444,300 15 465,565 12 447,940 13 451,790   443,42
6 Zamosc Krzysztof Matwiejczuk 50 555,82 2223,28 4 15 453,000   418,915 11 447,915 8 438,005 16 465,44
7 OKW Katowice Kamil Sojka 49 545,11 2180,45 4 17 459,625   408,260 15 451,050 5 408,790 12 452,73
8 Mazowiecki I Łukasz Sierocinski 42 527,68 2110,72 4 5 418,785 13 458,870 7 436,905 17 469,520   326,64
9 Bydgoszcz Borowski Radostaw 40 550,25 2201,02 4   421,740 10 445,775 8 437,840 16 464,385 6 431,28
10 Bydgoszcz Dominik Łój 35 545,27 2181,08 4 8 426,730 11 446,410   435,950 9 438,520 7 433,47
11 Castingsport Poznan II Wiktor Smolarek 22 819,23 1638,46 2     0 357,560 2 388,845 7 437,580 13 454,48
12 Biatystok Daniel Filipkowski 19 516,12 2064,49 4 4 412,660 7 423,195 3 401,045   399,065 5 428,53
13 Mazowiecki I Damian Cimochowski 12 505,45 2021,79 4 3 403,180   398,785 4 402,770 3 405,025 2 412,03
14 Biatystok Maciej Wróblewski 11 487,22 1948,88 4 0 353,325 5 408,645 5 404,910 1 390,420   391,58
15 Zamosc Damian Matwiejczuk 10 774,07 1548,15 2 7 425,290 3 401,730     0 339,120 0 382,01
16 Torun Kamil Žurawski 9 483,80 1935,19 4 0 356,730 2 399,810   354,655 4 405,825 3 418,17
17 Castingsport Poznan II Tomasz Koscielniak 6 517,28 1551,83 3 1 376,690 0 367,900 1 379,930     4 427,31
18 Białystok Mateusz Dąbrowski 6 415,35 415,35 1             6 415,345    
19 Tarnobrzeg Karol Kapusta 2 378,73 378,73 1 2 378,730 0              
20 Mazowiecki I Patryk Spigórski 1 545,93 1091,87 2         0 322,195 0 369,690 1 399,98
21 Mazowiecki I Marcin Krasuski 0 442,50 1770,02 4   310,430 0 363,910 0 379,030 0 351,050 0 365,60
22 Kielce Mateusz Charchut 0 472,44 1417,33 3 0 355,225 0 371,475 0 344,320     0 346,31
23 Torun Barttomiej Bejger 0 468,14 1404,43 3 0 322,355 0 369,730     0 331,330 0 381,02
24 Mazowiecki I Michał Sapigórski 0 522,28 1044,56 2         0 333,670 0 357,445 0 353,44
25 Castingsport Poznan I Jakub Potocki 0 361,29 722,59 2 0 355,455 0   0 367,130        
26 Zamosc Łukasz Kucharski 0 355,54 711,09 2 0 333,130 0 377,955            
27 Castingsport Poznan II Filip Kaszkowiak 0 335,41 670,83 2 0 319,655     0 351,170        
28 Tarnobrzeg Józef Paluch 0 316,61 633,23 2 0 308,150 0 325,075            
29 Zamość Przemysław Szopa 0 612,41 612,41 1             0 287,225 0 325,19
30 Mazowiecki Patryk Satata 0 297,67 595,34 2 0 324,195         0 271,140    
  Mazowiecki I Michał Mikołajczyk 0 529,58 529,58 1         0 223,905 0   0 305,67
31 Gdańsk Daniel Kwasiborski 0 489,12 489,12 1             0 188,550 0 300,57
32 Toruń Jakub Beister  0 368,08 368,08 1 0               0 368,08
33 Castingsport Poznan I Przemystaw Dzik 0 359,32 359,32 1 0 359,315 0              
34 Tarnobrzeg Pawet Klimek 0 269,02 269,02 1 0 269,020                
35 Toruń Michał Beister 0 182,54 182,54 1         0 182,540        
   
Puchar Polski Juniorki 2012r Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
dp=<380+1 =<390+2 =<400+3 itd. punkt.15 zaw. Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Imię Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 OKW Katowice Oliwia Mosko 46 407,05 2035,26 5 15 431,520 12 403,435 9 416,800   369,490 10 414,02
2 Bydgoszcz Eliza Pecyna 42 389,54 1947,68 5 10 399,840 13 409,775 6 392,340 13 438,040   307,68
3 Biatystok Kornelia Halicka 26 365,96 1829,82 5 7 366,225 8 352,450   348,585 7 388,245 4 374,31
4 Mazowiecki II Marta Cylwik 22 355,01 1775,07 5 6 323,585 7 332,215 5 390,915 4 359,720   368,64
5 Lublin Natalia Makaruk 12 355,48 710,96 2     6 323,295         6 387,67
6 Castingsport Poznaň Jagoda Krzyzanowska 9 275,45 1377,26 5 5 288,575 1 272,240   241,145 2 317,605 1 257,69
7 Tarnobrzeg Edyta Michałowska 7 297,86 595,72 2 4 288,040 3 307,675            
8 Kielce Monika Śledzik 6 310,55 621,11 2     5 316,880     1 304,225    
9 Kielce Donata Želazowska 5 291,57 583,14 2 3 278,780 2 304,360            
10 Skierniewice Ewa Sikorska 4 314,91 314,91 1     4 314,910            
11 Białystok Magda Żakowska 3 324,13 324,13 1             3 324,130    
12 Kielce Koziet Michalina 2 183,90 183,90 1 2 183,900                
13 Kielce II Julia Syrkiewicz 1 135,42 135,42 1 1 135,420                
Puchar Polski Kadeci 2012r       3-bój Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
p=<220+1 =<230+2 =<240+3 itd.. Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
punktowane pierwsze 15 miejsc + punkty dodatkowe Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Biatystok Maciej Wróblewski 72 261,62 1308,09 5   253,895 20 268,875 15 277,950 17 243,240 20 264,130
2 Mazowiecki II Patryk Sapigórski 68 248,10 1240,48 5 13 251,735 18 256,090   222,245 18 248,400 19 262,010
3 Castingsport Poznaň Maciej Witczak 55 241,65 966,58 4     15 251,045 10 240,985 13 221,890 17 252,660
4 Mazowiecki II Michał Sapigórski 49 234,26 1171,30 5   217,865 13 240,815 7 229,350 15 235,945 14 247,320
5 Mazowiecki Michał Mikotajczyk 40 224,63 1123,17 5   209,305 10 224,305 6 223,905 9 218,190 15 247,460
6 Zamosc Przemystaw Szopa 35 217,90 1089,50 5 9 224,720   186,740 3 216,820 10 219,115 13 242,105
7 OKW Katowice Robert Mirek 31 214,18 856,70 4 2 181,695 9 224,195     12 220,095 8 230,715
8 Torun Nikodem Zatorski 27 204,31 1021,55 5 4 197,530 7 218,835 11 248,045 5 206,135   151,000
9 Zamosc Łukasz Kucharski 25 238,05 476,10 2 8 221,960 17 254,135            
10 Gdańsk Łukasz Zwarra 19 226,06 452,12 2             7 211,045 12 241,070
11 Opole Karol Garańczuk 16 191,31 382,62 2     16 251,620     0 131,000    
12 Castingsport Poznaň Daria Walendowska  13 215,89 647,67 3     2 199,105 2 213,020     9 235,540
13 Torun Łukasz Zaleskiewicz 11 202,08 808,31 4 3 196,305 4 203,830     0 189,325 4 218,845
14 Castingsport Poznaň Smolarek Stanisław 11 214,80 429,60 2             8 214,185 3 215,415
15 Toruń Jakub Beister 10 239,60 239,60 1                 10 239,600
16 OKW Katowice Patryk Morawiec 8 208,88 417,76 2             2 196,565 6 221,195
17 Legnica Jakub Perek  7 195,21 390,43 2             6 208,090 1 182,335
18 Opole Wojciech Osada 6 205,57 411,15 2     5 214,700     1 196,446    
19 OKW Katowice Tomasz Borczuk 6 217,75 217,75 1     6 217,745            
20 Białystok Magda Żakowska 4 203,79 203,79 1             4 203,790    
21 Opole Kamil Macha 3 194,47 388,93 2     0 186,200     3 202,730    
22 Toruń Michał Baister 3 186,49 372,99 2         1 182,540     2 190,445
23 OKW Katowice Michał Małek 3 202,43 202,43 1     3 202,430            
24 Kielce II Julia Syrkiewicz 1 120,42 120,42 1 1 120,420                
25 Toruń Kacper Kaminiski 0 138,18 276,36 2             0 126,550 0 149,810
26 Skierniewice Wojciech Sikorski 0 183,69 183,69 1     0 183,690            
27 Opole Patrycja Korczewska 0 170,35 170,35 1     0 170,350            
28 Gdańsk Dawid Makurat 0 132,18 132,18 1             0 132,175    
29 Opole Aleksandra Macha 0 127,01 127,01 1             0 127,005    
30 Kielce  Patryk Duda 0 150,47 150,47 1                   150,470
Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn  2012 r. Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
2010 r Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Klasyfikowane 10 pierwszych drużyn na każdych zaw. 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Miejs. Drużyna Punkt dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 OKW Katowice 25 7359,63 4 5 1461,490 7 1545,630 6 1447,04 4 1499,67 3 1405,81
2 Castingsport Poznaň 25 7305,66 4 6 1461,905 6 1524,330 5 1430,47 3 1419,33 5 1469,63
3 Kielce 19 7063,76 4 4 1401,935 5 1459,910 4 1396,77 2 1360,13 4 1445,03
4 Legnica 10 5028,14 3     4 1448,650 3 1337,18 1 1135,90 2 1106,42
5 Toruň 8 3463,67 3 3 1158,575 3 1261,185 2 1043,91        
6 Zamosc 4 2940,79 2 1 1046,655 2 1080,320         1 813,82
7 Mazowiecki 4 2472,51 3 2 1050,385 1 709,315 1 712,81        
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2012 r. Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
2010 r. Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Klasyfikowane 10 pierwszych drużyn na każdych zaw. 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Miejs. Drużyna Punkt dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Kielce I 25 4274,96 3 5 828,630 4 826,795 6 870,93 4 880,77 6 867,84
2 Bydgoszcz 25 4206,36 3 6 836,970 6 853,900 5 840,97 5 896,45 3 778,08
3 Biatystok 15 3842,20 3 4 791,740 2 754,965 2 727,41 2 773,34 5 794,76
4 OKW Katowice 15 3681,51 3 1 534,410 3 779,065 4 764,86 3 809,75 4 793,42
5 Kielce II 11 2671,14 3 3 701,050 5 836,130 1 391,55 1 379,61 1 362,81
6 Castingsport Poznaň 8 2715,59 3 2 607,250 1 749,340 3 754,47     2 604,53
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży 2012 r. Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Klasyfikowane 10 pierwszych drużyn na każdych zaw. 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Miejs. Drużyna Punkt dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Zamosc 45 4036,18 5 10 843,370 10 847,660 7 771,79 10 781,455 8 791,91
2 Bialystok 43 3997,31 5 8 814,765 9 833,130 9 802,68 8 726,660 9 820,08
3 OKW Katowice 37 3836,82 5 9 836,215 6 735,840 10 812,43 6 706,995 6 745,34
4 Castingsport Poznaň I 36 3799,89 5 7 737,000 8 796,550 8 788,93 3 649,300 10 828,12
5 Mazowiecki II 29 3608,40 5 5 678,905 4 658,365 5 684,03 4 692,120 7 756,79
6 Mazowiecki I 28 3628,01 5 6 686,055 7 780,555 6 766,43 9 757,400   637,57
7 Toruń II 17 3297,14 2             0 516,975   596,87
8 Bydgoszcz 9 2808,20 5 0 511,250 0 543,585 2 530,68 7 722,755   499,93
9 Toruň 7 1244,45 5 3 620,145 3 654,670 3 652,49 5 702,115 3 667,72
10 Opole 7 1244,45 2     6 714,270     1 530,175    
11 Gdańsk 5 1184,21 2             0 475,220 5 708,99
12 Kielce 4 1800,84 5 2 605,860 5 705,390 1 519,12 0 454,870 2 655,37
13 Lublin 4 1800,84 4 1 593,980 0 390,955     2 533,300 1 642,68
14 Castingsport Poznaň II 4 1800,84 3     0 631,820 0 465,41     4 703,62
15 Tarnobrzeg 4 1051,34 2 4 638,900 0 412,440            
16 Castingsport Poznaň III 4 654,29 1         4 654,29        
17 OKW Katowice II 2 1061,03 2     2 644,370     0 416,660    
18 Skierniewice 1 636,64 1     1 636,640            
19 Opole II 0 562,57 1     0 562,570            
  Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
Klasyfikacja nieoficjalna - MULTI  kobiety 2012 r        Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Kielce I Magdalena Kuza 47 199,74 998,72 5 9 179,870 12 216,510 7 195,780 10 197,770 9 208,785
2 Biatystok Joanna Brzyska 31 160,49 641,95 4 8 168,215 8 155,810     9 165,750 6 152,175
3 OKW Katowice Oliwia Mosko 29 118,23 591,15 5 7 166,300 10 175,595 2 50,000 6 55,000 4 144,255
4 Bydgoszcz Natalia Pecyna 24 137,58 687,89 5 5 143,270 9 163,540 6 181,795 2 45,000 2 154,285
5 Kielce II Renata Kuza 24 124,14 496,58 4 6 153,200 7 142,180 5 146,195 6 55,000    
6 OKW Katowice Katarzyna Michalska-Cylwik 22 102,64 513,22 5 4 114,705 3 45,000 4 104,455 8 120,625 3 128,430
7 Bydgoszcz Eliza Pecyna 20 78,06 390,28 5 3 68,970 6 83,070 3 99,840 6 55,000 2 83,400
8 OKW Katowice Jagoda Żebrowska 16 84,87 254,62 3     1 25,000     7 69,275 8 160,340
9 Kielce I Urszula Włodarska 11 82,39 247,17 3 2 35,000 4 60,000         5 152,165
10 Castingsport Poznan Jana Bronćkova 11 191,70 191,70 1     11 191,695            
11 OKW Katowice Paulina Krzyżanowska 11 57,50 115,00 2     5 60,000     6 55,000    
12 Mazowiecki II Marta Cylwik 6 35,00 175,00 5 1 30,000 2 30,000 1 45,000 1 25,000 1 45,000
Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
Klasyfikacja nieoficjalna  - MULTI seniorzy   2012 r        Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Kielce Jan Kita 83 247,10 1235,49 5 15 245,875 14 250,190 15 237,870 21 268,645 18 232,91
2 Kielce Jacek Kuza 78 229,08 1145,42 5 14 234,445 12 234,575 11 203,410 20 256,480 21 216,51
3 Torun Oliver Klinger 72 193,94 969,69 5 11 208,355 11 230,485 12 207,485 15 95,000 23 228,37
4 Legnica Janusz Paprzycki 68 196,28 785,12 4     15 252,470 13 208,740 14 85,000 26 238,91
5 Kielce Paweł Kita 61 220,37 881,48 4 13 221,360     10 201,480 19 243,745 19 214,90
6 Castingsport Poznan Piotr Sapigórski 57 196,81 984,05 5 8 184,210 9 223,295 5 173,475 18 210,370 17 192,70
7 Castingsport Poznan Wtodzimierz Targosz 52 213,24 852,96 4 10 203,955 10 229,035 8 187,375     24 232,59
8 OKW Katowice Marek Noga 43 129,33 646,65 5 1 80,000 6 198,935 0 55,000 14 85,000 22 227,71
9 Bydgoszcz Borowski Radostaw 41 154,47 772,35 5 7 169,200 4 185,520 2 156,115 14 85,000 14 176,52
10 Legnica Maciej Perek 39 172,04 516,12 3         4 161,580 17 150,265 18 204,27
11 Zamosc Pawet Stopa 36 177,80 711,18 4 3 117,505 7 203,510 6 173,785     20 216,38
12 OKW Katowice Zbigniew Mosko 33 121,55 486,20 4 9 194,615 0 50,000     8 50,000 16 191,59
13 Mazowiecki I Łukasz Sierocinski 32 123,11 615,55 5 4 147,755 2 133,695 3 156,395 16 137,705 7 40,00
14 Castingsport Poznan I Karol Sapigórski 30 109,42 547,09 5 5 158,225 0 35,000 7 186,040 8 50,000 10 117,83
15 Castingsport Poznan Libor Pierzyna 29 210,60 631,79 3 12 212,120 8 220,160 9 199,510        
16 Legnica Paweł Paprzycki 27 232,63 465,26 2     13 245,515 14 219,740        
17 Kielce Maciej Kuza 23 113,92 455,69 4 0 20,000 3 152,900 0 50,000 5 45,000 15 187,79
18 OKW Katowice Kamil Sojka 18 69,77 348,87 5 6 168,870 1 60,000 0 55,000 2 10,000 9 55,00
19 Torun Paweł Polakowski 17 105,91 317,74 3         1 127,025 4 40,000 12 150,72
20 Bydgoszcz Dominik Łój 15 68,79 343,97 5 0 35,000 5 188,965 0 40,000 6 50,000 4 30,00
21 Mazowiecki I Damian Cimochowski 14 48,75 195,00 4 0 50,000 0 55,000     9 55,000 5 35,00
22 OKW Katowice Pawet Sobota 14 63,33 190,00 3 2 85,000         10 80,000 2 25,00
23 Legnica Waldemar Kaman 13 154,09 154,09 1                 13 154,09
24 OKW Katowice Olaf Michalik 11 49,00 245,00 5 0 45,000 0 60,000 0 60,000 4 40,000 7 40,00
25 Zamosc Bartłomiej Kozyra 11 142,36 142,36 1                 11 142,36
26 Zamosc Krzysztof Matwiejczuk 8 45,00 45,00 1                 8 45,00
27 Kielce Mariusz Janik 5 20,00 40,00 2             1 5,000 4 35,00
28 Mazowiecki I Marcin Krasuski 3 21,67 65,00 3 0 35,000         2 10,000 1 20,00
29 OKW Katowice Damian Sobota 0 50,00 50,00 1 0 50,000                
Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data Miejsce/data
Klasyfikacja nieoficjalna  - dwubój odległościowy - seniorzy   2012r        Tarnobrzeg Międzybrodzie Szamotuły Inowrocław Toruń
Ilość 18-20.05.2012 15-17.06.2012 3-5.08.2012 14-15.09.2012 29-30.09
Lp Drużyna Nazwisko Punkt średni dodatkowe startów punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik punkt Wynik
1 Kielce Jacek Kuza 56 386,09 1544,37 4 10 287,390 8 328,840 11 299,610 12 319,445 15 309,080
2 Castingsport Poznaň Włodzimierz Targosz 44 407,65 1222,95 3 9 280,925 9 338,340 12 300,400     14 303,285
3 Castingsport Poznaň Piotr Sapigórski 39 344,11 1376,45 4 7 263,880 5 289,405 8 264,805 11 294,330 8 264,030
4 Legnica Janusz Paprzycki 31 341,41 1024,23 3     7 321,380 10 283,155 3 138,130 11 281,560
5 Castingsport Poznaň I Karol Sapigórski 30 295,38 1181,51 4 5 234,995 6 291,415 6 260,730 10 285,115 3 109,250
6 Zamosc Pawet Stopa 29 321,76 965,28 3 8 265,115 2 153,860 7 262,800     12 283,500
7 Kielce Jan Kita 27 308,41 1233,62 4 4 229,290 4 251,365 5 240,780 7 264,775 7 247,410
8 Legnica Maciej Perek 21 387,04 774,08 2         4 240,265 8 268,115 9 265,700
9 Kielce Pawet Kita 20 218,19 654,57 3 1 0,000       105,200 9 279,365 10 270,005
10 Castingsport Poznaň Libor Pierzyna 18 234,89 704,68 3 6 263,330 3 162,770 9 278,575        
11 OKW Katowice Noga Marek 17 453,57 453,57 1             4 151,700 13 301,865
12 Mazowiecki I Łukasz Sierociňski 16 226,21 904,83 4 2 198,795 1 105,910 3 234,515 6 250,800 4 114,810
13 Mazowiecki Kazimierz Sierociňski 7 244,86 489,71 2 3 200,000     2 197,220     2 92,490
14 OKW Katowice Mosko Zbigniew 7 253,20 253,20 1             2 114,870 5 138,330
15 Kielce Maciej Kuza 2 193,73 193,73 1             1 104,550 1 89,180